Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Veeebs

30 października 2024, 21:18

Dobre oceny sie nie liczą
jak nie jesteś idealny to sie do niczego nie nadajesz a jak jesteś idealny to i tak się znajdzie cos za co mozna cie opie....ic

Avatar Katrina2712

3 listopada 2024, 18:20

@Veeebs: dlatego do tej pory mam problem z podejmowaniem działania, bo wierzę że na pewno się skonczy porażką 😔

Avatar Veeebs

4 listopada 2024, 16:11

@Katrina2712: rel w ...j
Całe życie mnie opi.....ali za każdy błąd a teraz sie dziwią że boje się próbować nowych rzeczy, jeździć autem i nie wychodze z pokoju

Avatar LATARNICZY

4 listopada 2024, 09:18

W technikum miałem tyle Pał z matmy że miałem zagrożenie co rok (technik informatyk) wtedy rodzice przestali mnie gnoić bo im powiedziałem że uczę się dla siebie ale nawet jeśli z każdego sprawdzianu dostawałem pałę to poprawiłem tą pałę nawet jeśli na koniec roku miałem 3 sprawdziany do poprawienia nawet jak raz był sierpień dalej się nie poddawałem po mimo tylu pał i po tych 5 latach przez to uczenie się i zaliczanie praktycznie tylko poprawek po maturze wyszło mi 61% na podstawowej z matematyki.czyli nawet jeśli gówno umiałem samozaparcie dało swoje owoce po nawet tylu porażkach wnioski sami wyciągnijcie

Avatar BencV

30 października 2024, 22:27

dlaczego nie 6?

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2024, 08:49

@BencV: jak obie dodasz 6 będzie

Avatar Jadeja

3 listopada 2024, 15:45

Racja jest to

Avatar Hacjul

30 października 2024, 19:08

...z plastyki

Avatar Zbanowany_jejak

3 listopada 2024, 11:39

@Hacjul: lub wf

Avatar pvp17

3 listopada 2024, 11:55

@Zbanowany_jejak: akurat z w-f w zawodówce jak chodziłem to ciężko było dostać dobre oceny bo nauczyciel wymagał że my jak kompletni sportowcy mamy trenować mimo że po za w-f to prawie nikt nie ćwiczył i potem się dziwił że jak to możliwe że nie jesteśmy tak dobrzy

Avatar Zbanowany_jejak

3 listopada 2024, 11:56

@pvp17: dlatego dodałem tylko jako przykład. Ja na przykład w podstawówce miałem nauczycielkę z plastyki taką, która wcześniej uczyła w gimnazjum więc dostać u niej cokolwiek powyżej 4-ki to było mission impossible. Anyway, zarówno jak i WF tak i plastyka to takie stereotypowo "łatwe dla większości" przedmioty, lub takie na których łatwo można zdobywać oceny nawet nie stosując się do wymagań

Avatar starmagedon

30 października 2024, 18:59

Kiedy pokażesz jej tę 5: "Uczysz się dla siebie, a nie dla mnie.".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wuj3456
Dodane przez: wuj3456

Ch-chesz wyparować...?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Jeszcze jak

Nie po oczach

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka