Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar papcio2137

4 listopada 2024, 10:38

✨Jak sobota to tylko pół litra, pół litra✨

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 15:03

@papcio2137: co to jest pół litra ?

Avatar Lolien1

4 listopada 2024, 23:26

@pvp17: 1/2 całego litra

Avatar pvp17

5 listopada 2024, 01:53

@Lolien1: wiem że to połowa litra ale mi chodzi o to co to jest niby pół litra ? nie lepiej od razu całego normalnego litra kupić ?

Avatar papcio2137

5 listopada 2024, 07:03

@pvp17: ja bym sie nie pie....ił z litrami i odrazu bym z biedry całą paletę zaj...ł ot tak

Avatar SebekFistaszki

31 października 2024, 21:55

Tak, Lidl jest fajny, ale byłeś ty kiedyś w Dino?

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:02

@SebekFistaszki: Dino jest najtańsze

Avatar malinowy_kot

4 listopada 2024, 11:45

@SebekFistaszki: Dino jest niby polskie. Niestety na wsi mam biedronkę -.-
Ale chodzę do małych sklepów, wolę swoim dać zarobić

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 14:26

@SebekFistaszki: ja nigdy nie byłem dlatego że mam ponad 50 km od najbliżego dino więc lidl biedronka lub carefour mam jedynie

Avatar SebekFistaszki

4 listopada 2024, 14:46

@pvp17: łojoj nie żeby coś ale naprawdę musisz mieszkać na jakimś konkretnym zadupiu że nie ma tam dino

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 15:02

@SebekFistaszki: te moje miasto to tak naprawdę większa wioska z sklepami bo wszystkich mieszkańców wg gogle ma 35 tyś mieszkańców

Avatar Grewest

4 listopada 2024, 17:21

@Jejowy_krolik88: Lubię brać z dino fireupy bez cukru. I lubiłem ciemne piwo jazz, ale chyba wycofali

Avatar AxonDeHudin

4 listopada 2024, 08:10

O co chodziło z oryginale?

Avatar Neronixu

4 listopada 2024, 09:14

@AxonDeHudin: Chyba o poronienie dziecka, ale nk kto pamieta lepiej

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

4 listopada 2024, 11:17

@Neronixu: Poronienie
Jeszcze ze sam komiks ma inny wydzwiek niz reszta komiksów tego autora dlatego stał sie memem chyba

Avatar WujekFoliarz

4 listopada 2024, 11:42

Avatar PanPiernik

4 listopada 2024, 10:32

Avatar LadyDialga

4 listopada 2024, 11:31

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:10

Graliście w 7 nocy w Biedronce?

Fajne to było

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:03

Tani weekend w biedrze zbliża się
Promocji co nie miara już czeka cię

Avatar Mijak

31 października 2024, 21:51

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mijak
Dodane przez: Mijak

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie idź!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka