Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2024, 10:38
✨Jak sobota to tylko pół litra, pół litra✨
Odpisz
4 listopada 2024, 15:03
@papcio2137: co to jest pół litra ?
Odpisz
4 listopada 2024, 23:26
@pvp17: 1/2 całego litra
Odpisz
5 listopada 2024, 01:53
@Lolien1: wiem że to połowa litra ale mi chodzi o to co to jest niby pół litra ? nie lepiej od razu całego normalnego litra kupić ?
Odpisz
5 listopada 2024, 07:03
@pvp17: ja bym sie nie pie....ił z litrami i odrazu bym z biedry całą paletę zaj...ł ot tak
Odpisz
31 października 2024, 21:55
Tak, Lidl jest fajny, ale byłeś ty kiedyś w Dino?
Odpisz
31 października 2024, 22:02
@SebekFistaszki: Dino jest najtańsze
Odpisz
4 listopada 2024, 11:45
@SebekFistaszki: Dino jest niby polskie. Niestety na wsi mam biedronkę -.-
Ale chodzę do małych sklepów, wolę swoim dać zarobić
Odpisz
4 listopada 2024, 14:26
@SebekFistaszki: ja nigdy nie byłem dlatego że mam ponad 50 km od najbliżego dino więc lidl biedronka lub carefour mam jedynie
Odpisz
4 listopada 2024, 14:46
@pvp17: łojoj nie żeby coś ale naprawdę musisz mieszkać na jakimś konkretnym zadupiu że nie ma tam dino
Odpisz
4 listopada 2024, 15:02
@SebekFistaszki: te moje miasto to tak naprawdę większa wioska z sklepami bo wszystkich mieszkańców wg gogle ma 35 tyś mieszkańców
Odpisz
4 listopada 2024, 17:21
@Jejowy_krolik88: Lubię brać z dino fireupy bez cukru. I lubiłem ciemne piwo jazz, ale chyba wycofali
Odpisz
4 listopada 2024, 08:10
O co chodziło z oryginale?
Odpisz
4 listopada 2024, 09:14
@AxonDeHudin: Chyba o poronienie dziecka, ale nk kto pamieta lepiej
Odpisz
4 listopada 2024, 11:17
@Neronixu: Poronienie
Jeszcze ze sam komiks ma inny wydzwiek niz reszta komiksów tego autora dlatego stał sie memem chyba
Odpisz
4 listopada 2024, 11:42
@BardzoOryginalnaNazwa: | || || |_
Odpisz
4 listopada 2024, 10:32
Odpisz
4 listopada 2024, 11:31
@PanPiernik:
Odpisz
31 października 2024, 22:10
Graliście w 7 nocy w Biedronce?
Fajne to było
Odpisz
31 października 2024, 22:03
Tani weekend w biedrze zbliża się
Promocji co nie miara już czeka cię
Odpisz
31 października 2024, 21:51
Odpisz