Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar papcio2137

4 listopada 2024, 10:38

✨Jak sobota to tylko pół litra, pół litra✨

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 15:03

@papcio2137: co to jest pół litra ?

Avatar Lolien1

4 listopada 2024, 23:26

@pvp17: 1/2 całego litra

Avatar pvp17

5 listopada 2024, 01:53

@Lolien1: wiem że to połowa litra ale mi chodzi o to co to jest niby pół litra ? nie lepiej od razu całego normalnego litra kupić ?

Avatar papcio2137

5 listopada 2024, 07:03

@pvp17: ja bym sie nie pie....ił z litrami i odrazu bym z biedry całą paletę zaj...ł ot tak

Avatar SebekFistaszki

31 października 2024, 21:55

Tak, Lidl jest fajny, ale byłeś ty kiedyś w Dino?

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:02

@SebekFistaszki: Dino jest najtańsze

Avatar malinowy_kot

4 listopada 2024, 11:45

@SebekFistaszki: Dino jest niby polskie. Niestety na wsi mam biedronkę -.-
Ale chodzę do małych sklepów, wolę swoim dać zarobić

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 14:26

@SebekFistaszki: ja nigdy nie byłem dlatego że mam ponad 50 km od najbliżego dino więc lidl biedronka lub carefour mam jedynie

Avatar SebekFistaszki

4 listopada 2024, 14:46

@pvp17: łojoj nie żeby coś ale naprawdę musisz mieszkać na jakimś konkretnym zadupiu że nie ma tam dino

Avatar pvp17

4 listopada 2024, 15:02

@SebekFistaszki: te moje miasto to tak naprawdę większa wioska z sklepami bo wszystkich mieszkańców wg gogle ma 35 tyś mieszkańców

Avatar Grewest

4 listopada 2024, 17:21

@Jejowy_krolik88: Lubię brać z dino fireupy bez cukru. I lubiłem ciemne piwo jazz, ale chyba wycofali

Avatar AxonDeHudin

4 listopada 2024, 08:10

O co chodziło z oryginale?

Avatar Neronixu

4 listopada 2024, 09:14

@AxonDeHudin: Chyba o poronienie dziecka, ale nk kto pamieta lepiej

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

4 listopada 2024, 11:17

@Neronixu: Poronienie
Jeszcze ze sam komiks ma inny wydzwiek niz reszta komiksów tego autora dlatego stał sie memem chyba

Avatar WujekFoliarz

4 listopada 2024, 11:42

Avatar PanPiernik

4 listopada 2024, 10:32

Avatar LadyDialga

4 listopada 2024, 11:31

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:10

Graliście w 7 nocy w Biedronce?

Fajne to było

Avatar Jejowy_krolik88

31 października 2024, 22:03

Tani weekend w biedrze zbliża się
Promocji co nie miara już czeka cię

Avatar Mijak

31 października 2024, 21:51

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mijak
Dodane przez: Mijak

Mało znany szczegół

Ostry ten sędzia

Za co ta premia

Lekko nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka