memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 listopada 2024, 10:38
✨Jak sobota to tylko pół litra, pół litra✨
Odpisz
4 listopada 2024, 15:03
@papcio2137: co to jest pół litra ?
4 listopada 2024, 23:26
@pvp17: 1/2 całego litra
5 listopada 2024, 01:53
@Lolien1: wiem że to połowa litra ale mi chodzi o to co to jest niby pół litra ? nie lepiej od razu całego normalnego litra kupić ?
5 listopada 2024, 07:03
@pvp17: ja bym sie nie pie....ił z litrami i odrazu bym z biedry całą paletę zaj...ł ot tak
31 października 2024, 21:55
Tak, Lidl jest fajny, ale byłeś ty kiedyś w Dino?
31 października 2024, 22:02
@SebekFistaszki: Dino jest najtańsze
4 listopada 2024, 11:45
@SebekFistaszki: Dino jest niby polskie. Niestety na wsi mam biedronkę -.- Ale chodzę do małych sklepów, wolę swoim dać zarobić
4 listopada 2024, 14:26
@SebekFistaszki: ja nigdy nie byłem dlatego że mam ponad 50 km od najbliżego dino więc lidl biedronka lub carefour mam jedynie
4 listopada 2024, 14:46
@pvp17: łojoj nie żeby coś ale naprawdę musisz mieszkać na jakimś konkretnym zadupiu że nie ma tam dino
4 listopada 2024, 15:02
@SebekFistaszki: te moje miasto to tak naprawdę większa wioska z sklepami bo wszystkich mieszkańców wg gogle ma 35 tyś mieszkańców
4 listopada 2024, 17:21
@Jejowy_krolik88: Lubię brać z dino fireupy bez cukru. I lubiłem ciemne piwo jazz, ale chyba wycofali
4 listopada 2024, 08:10
O co chodziło z oryginale?
4 listopada 2024, 09:14
@AxonDeHudin: Chyba o poronienie dziecka, ale nk kto pamieta lepiej
4 listopada 2024, 11:17
@Neronixu: Poronienie Jeszcze ze sam komiks ma inny wydzwiek niz reszta komiksów tego autora dlatego stał sie memem chyba
4 listopada 2024, 11:42
@BardzoOryginalnaNazwa: | || || |_
4 listopada 2024, 10:32
4 listopada 2024, 11:31
@PanPiernik:
31 października 2024, 22:10
Graliście w 7 nocy w Biedronce? Fajne to było
31 października 2024, 22:03
Tani weekend w biedrze zbliża się Promocji co nie miara już czeka cię
31 października 2024, 21:51
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 listopada 2024, 10:38
✨Jak sobota to tylko pół litra, pół litra✨
Odpisz
4 listopada 2024, 15:03
@papcio2137: co to jest pół litra ?
Odpisz
4 listopada 2024, 23:26
@pvp17: 1/2 całego litra
Odpisz
5 listopada 2024, 01:53
@Lolien1: wiem że to połowa litra ale mi chodzi o to co to jest niby pół litra ? nie lepiej od razu całego normalnego litra kupić ?
Odpisz
5 listopada 2024, 07:03
@pvp17: ja bym sie nie pie....ił z litrami i odrazu bym z biedry całą paletę zaj...ł ot tak
Odpisz
31 października 2024, 21:55
Tak, Lidl jest fajny, ale byłeś ty kiedyś w Dino?
Odpisz
31 października 2024, 22:02
@SebekFistaszki: Dino jest najtańsze
Odpisz
4 listopada 2024, 11:45
@SebekFistaszki: Dino jest niby polskie. Niestety na wsi mam biedronkę -.-
Ale chodzę do małych sklepów, wolę swoim dać zarobić
Odpisz
4 listopada 2024, 14:26
@SebekFistaszki: ja nigdy nie byłem dlatego że mam ponad 50 km od najbliżego dino więc lidl biedronka lub carefour mam jedynie
Odpisz
4 listopada 2024, 14:46
@pvp17: łojoj nie żeby coś ale naprawdę musisz mieszkać na jakimś konkretnym zadupiu że nie ma tam dino
Odpisz
4 listopada 2024, 15:02
@SebekFistaszki: te moje miasto to tak naprawdę większa wioska z sklepami bo wszystkich mieszkańców wg gogle ma 35 tyś mieszkańców
Odpisz
4 listopada 2024, 17:21
@Jejowy_krolik88: Lubię brać z dino fireupy bez cukru. I lubiłem ciemne piwo jazz, ale chyba wycofali
Odpisz
4 listopada 2024, 08:10
O co chodziło z oryginale?
Odpisz
4 listopada 2024, 09:14
@AxonDeHudin: Chyba o poronienie dziecka, ale nk kto pamieta lepiej
Odpisz
4 listopada 2024, 11:17
@Neronixu: Poronienie
Jeszcze ze sam komiks ma inny wydzwiek niz reszta komiksów tego autora dlatego stał sie memem chyba
Odpisz
4 listopada 2024, 11:42
@BardzoOryginalnaNazwa: | || || |_
Odpisz
4 listopada 2024, 10:32
Odpisz
4 listopada 2024, 11:31
@PanPiernik:
Odpisz
31 października 2024, 22:10
Graliście w 7 nocy w Biedronce?
Fajne to było
Odpisz
31 października 2024, 22:03
Tani weekend w biedrze zbliża się
Promocji co nie miara już czeka cię
Odpisz
31 października 2024, 21:51
Odpisz