Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2014, 18:08
A ja nie lubię dzieci O_o
Jak można znosić 9 miesięcy niewygody, bardzo bolesny poród i później znosić wrzaski dziecka?
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:36
@Myszkapl: spytaj się swojej mamy:)
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:53
@Myszkapl: Żebyś chociażby w przyszłości miała za co jeść.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 21:39
No właśnie jej nie rozumiem, ale cóż jej wybór.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 21:41
@rakso132: O czym ty mówisz? Miałabym liczyć na to, że mnie dzieci będę utrzymywać?
1. Wychowanie dziecka jest drogie
2. W takiej Polsce prawdopodobnie nie dożyję wieku emerytalnego.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2014, 22:47
@Myszkapl: W takiej Polsce nie dożyjesz wieku emerytalnego? Co to ma za znaczenie? Żyj dobrze, miej dzieci, które pomogą ci na starość, może dożyjesz nawet do osiemdziesiątki. I nikt nie powiedział, że łatwo jest wychować dziecko, ale warto.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 09:51
@rakso132: warto? Moim zdaniem tak ale to jest lvl exprt
Odpisz
8 sierpnia 2014, 11:40
@Myszkapl: Bo przecież głównym celem organizmu żyjacego na ziemi jest wydanie potomstwa:P
Odpisz
8 grudnia 2014, 15:04
@Myszkapl: Lepiej juz to wytrzymać, niż umierac w samotności.
Odpisz
8 grudnia 2014, 16:50
@Bunny_Heart: Znam osoby, które mają dzieci, ale będą umierać w samotności.
I znam też takie, które nie mają, ale mają partnera, więc nie umrą same.
Znam też takie, które przeżyły swoje dzieci i w końcu zostały same.
Odpisz
8 grudnia 2014, 16:54
@Myszkapl: Ale i tak często są też dzieci, więc ja nie mówię o wszystkich. O większości.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 23:24
Zwłaszcza te które je usuwają.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 22:18
Czyli że jak jestem mały to kobiety na mni nie lecą?
Odpisz
7 sierpnia 2014, 21:23
Bzdura! Teraz coraz mniej kobiet lubi dzieci, o mężczyznach nie wspominając. Sam nie znoszę płaczu dziecka.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 19:59
Ja pie**ole. Nie będę miał dziecka ani dzieci a dlaczego? Bo ku*wa nie!
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:25
małe dzieci są takie słodkie ;)
Odpisz
7 sierpnia 2014, 19:13
@winx613: Głównie na talerzu.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 20:57
@oliskar: posypane kilogramem cukru ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2014, 22:02
i posypką
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:07
5/5
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:01
2/5
Odpisz
7 sierpnia 2014, 22:21
@koksu66: Hahahaha nagroda roku za najlepszy avatar xD
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:38
Dzięki :D
Odpisz