Jakub, idę po twoją drabinę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Phi!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2024, 18:42
Nieprawda >_<
Ja leżę w łóżku bez emocji
Odpisz
2 listopada 2024, 18:58
@proto_typu_EF: Rel
Odpisz
2 listopada 2024, 19:22
@Dyzer:
Odpisz
8 listopada 2024, 17:14
@proto_typu_EF: chciałbym tak.
Odpisz
27 kwietnia 2025, 00:39
@proto_typu_EF: Ja lubię na podłodze - moja pozycja fizyczna wyrównuje się z tą psychiczną.
Odpisz
7 listopada 2024, 18:19
Fajen gra
Odpisz
8 listopada 2024, 11:37
@kolkav5: Jaka nazwa?
Odpisz
8 listopada 2024, 19:00
@maciejski: silent hill 2
Odpisz
8 listopada 2024, 19:02
@kolkav5: Dzięki
Odpisz
8 listopada 2024, 19:14
@maciejski: jest nowy remake tej gry, ale jeszcze nie grałem
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2024, 19:16
i całą noc przed zaśnieciem
Odpisz
7 listopada 2024, 18:12
"w tle długość dźwięku samotności"
Odpisz
2 listopada 2024, 18:45
No k...a następny co chce moją drabinę
Bez walki jej nie oddam
Odpisz
2 listopada 2024, 18:57
@jakub17: Nie wiem o co chodzi ,ale teraz ja też chce tą drabinę!
Odpisz
2 listopada 2024, 19:02
@Dyzer: kolejny kontender
Odpisz
2 listopada 2024, 19:03
@jakub17: Dawaj drabinę.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:06
@jakub17: Nie odpuszcze póki nie zdobęde tej drabiny Jakub
Odpisz
2 listopada 2024, 19:09
@jakub17: Chłopaki zostawcie Jakuba i jego drabinę
Bo i tak będzie moja
Odpisz
2 listopada 2024, 19:10
@jakub17: Wszyscy Spadać, drabina należy się mnie!
Odpisz
2 listopada 2024, 19:10
@DorjanOllo: Najpierw musisz ustawić się w kolejce, Dorek.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2024, 19:17
To w złej kolejce stoisz worek bo drabina należy się mnie
Odpisz
2 listopada 2024, 19:19
@Dyzer: Jestem pewien, że stoję tam, gdzie powinienem.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:20
@Dyzer: wara od drabiny
Odpisz
2 listopada 2024, 19:20
drabina jest moja
Odpisz
2 listopada 2024, 19:21
@GHouste: a więc i więcej kontenderów przybyło, niechaj i tak będzie, drabiny nie oddam póki dycham
Odpisz
2 listopada 2024, 19:22
@jakub17: Coś mówiłeś? Byłem zajęty patrzeniem na swoją nową drabinę.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:23
@jakub17: Nie dasz nam wszystkim rady.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:25
@jakub17: Dawid ma racje to walka 4 na 1 ,nie dasz nam rady
Odpisz
2 listopada 2024, 19:28
głupcy, nie wiecie jakie bitwy stoczyłem o drabinę, 1 na 4 to dla mnie jak równa walka po 1 na 100
Odpisz
2 listopada 2024, 19:29
@jakub17: No widać.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:34
@jakub17: Może masz racje ,ale ja wypiłem właśnie skrzynke jejavitu nie powstrzymasz mnie fejtożerco
Odpisz
2 listopada 2024, 19:35
czemu sam się bijesz, czemu sam się bijesz?
Odpisz
2 listopada 2024, 19:38
@jakub17: A Ty uważaj na zęby.
Odpisz
2 listopada 2024, 19:48
@Dyzer: Jalter obiecała mi usiąść na twarzy więc jestem Z M O T Y W O W A N Y by obronić moją drabinę
Odpisz
2 listopada 2024, 19:56
mogę powiedzieć to samo
Odpisz
2 listopada 2024, 19:57
@jakub17: DOBRA W TAKIM RAZIE PORA NA MÓJ OSTATECZNY RUCH ,WYPUSZCZE CAŁĄ MOJĄ ZGROMADZONĄ ENERGIE Z JEJAVITU WYSADZAJĄC WAS I TĄ PRZEKLĘTĄ DRABINE NA KAWAŁKI
Odpisz
2 listopada 2024, 19:59
@jakub17: Jesteś taki słaby...
Odpisz
2 listopada 2024, 20:06
@Dyzer: w takim przypadku i ja używam swojej najsilniejszej techniki
Serious J*k*b... Serious discussion
Odpisz
2 listopada 2024, 20:07
bo walczę że słabym przeciwnikiem, więc muszę dostosować poziom
Odpisz
2 listopada 2024, 20:10
@jakub17: C-czy j-ja przegrałem?ledwo czuje cokolwiek ...
Odpisz
2 listopada 2024, 20:16
@jakub17: Nara Panowie! *zaczyna uciekać*
Odpisz
2 listopada 2024, 20:17
@jakub17: Kończmy te bzdury.
Odpisz
2 listopada 2024, 20:22
@Dyzer: byłeś silnym przeciwnikiem dyziu, walka była zacna, ale ostatecznie, dla dobra drabiny musiałem się posunąć do tego ruchu, jednak byłeś jednym z godnych wojowników
Odpisz
2 listopada 2024, 20:23
@GHouste: dokąd to z moją drabiną
Odpisz
2 listopada 2024, 20:28
@jakub17:
Odpisz
2 listopada 2024, 20:38
atak od pleców? Oj za takie tchórzostwo, zapłacisz twarzą i tak ci niepotrzebna
Odpisz
2 listopada 2024, 20:39
@GHouste: o nie, będę cię ścigał po kres świata a nawet dalej teraz
Odpisz
2 listopada 2024, 20:41
@jakub17: możesz mnie ścigać a i tak mnie nigdy nie dogonisz! A wiesz czemu? Bo ja mogę przy pomocy drabiny wejść wyżej. Gdzie ty tej zdolności jesteś pozbawiony!
Odpisz
2 listopada 2024, 20:43
@GHouste: dlatego też przygotowałem sobie sprzęt dystansowy i strzały wspinaczkowe
Drabinę odzyskam choćbym miał was wszystkich pozabijać
Odpisz
2 listopada 2024, 20:23
Wszyscy wiemy głeboko w nas że tak powinno być
Odpisz
2 listopada 2024, 19:01
Imagine wyżalać się innym ze swoich problemów
Trzymanie wszystkiego w sobie gang 🦾
Odpisz
2 listopada 2024, 19:05
@wiedeni: stanowienie zagrożenia dla siebie i otoczenia gang 💪
Odpisz
2 listopada 2024, 18:53
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2024, 18:52
Bywa
Poza tym przez większość czasu ogrzewam się w blasku mojej nienawiści
Odpisz
2 listopada 2024, 18:51
I zajebiście
Odpisz