Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie po oczach
Północne Węgry
Za co ta premia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2024, 15:11
Jakoś wolę capsa
Odpisz
5 listopada 2024, 01:49
ja mam włączonego capslocka cały czas i jak chcę zrobić dużą literę to puszczam shift
Odpisz
4 listopada 2024, 23:01
jak coś długiego masz napisać to dużo gorzej
Odpisz
4 listopada 2024, 23:04
@FluttershyIsNOTaDoormat: NIE ODBIERZESZ MI WOLNOŚCI DO TRZYMANIA SHIFTA ZAMIAST UŁATWIAĆ SOBIE ROBOTY KLIKAJĄC RAZ W CAPS LOCKA
Odpisz
4 listopada 2024, 23:18
@Rebelian_Chaosu: nic nie odbieram, sam też sobie czasem pewne sprawy utrudniam bo jakoś tak wygodniej jest
Odpisz
4 listopada 2024, 23:19
@FluttershyIsNOTaDoormat: SHIFT NADAL LEPSZY
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2024, 00:01
@FluttershyIsNOTaDoormat: Małego palca i tak nie używam przy pisaniu więc mogę trzymać na shifcie równie dobrze
Odpisz
5 listopada 2024, 00:01
Szczerze nigdy nie używam shifta do pisania tylko właśnie caps locka
Odpisz