Czy w szkołach jest jakiś wymóg przy zatrudnianiu wuefistów że musi to być niespełniony fanatyk siatkówki? 7 Lat edukacji i co każdy wf "no to gramy w siatkówke" i tak do zaj...nia. I oczywiście zawsze ryk spoconych troglodytów "PRZESTAŃ TAK KALECZYĆ PARÓWO!!!11" na który nauczyciel/nauczycielka ma wywalone.
@kokomando: to ja miałam takich nauczycieli co kazali grać, a nie potrafili albo nie chcieli mi pokazać jak powinno się prawidłowo serwować. Jedyne co ogarnęłam sama to jak się od dołu przy serwie powinna się odbic piłka i byłam szczęśliwa że wreszcie mi się udaje i nawet zaczęłam lubić siatkówkę i wtedy zakazali serwowania od dołu, bo trzeba tylko i wyłącznie od góry. Pilka nigdy mi nie doleciała do siatki i widziałam te pełne zawodu spojrzenia dziewczyn gdy nadchodziła moja kolej ;(
@Katrina2712: ah tak
Więc skoro jest sposób który ci wychodzi, to nie możesz go używać, bo tak jest za łatwo
Przypomina mi to, dlaczego tak bardzo się cieszę, że już nie chodzę do szkoły
@TediousCardGames: ja tam tęsknię tylko pod tym względem że oprócz kilku takich przypadków było mi łatwiej niż teraz, ale na pewno nie tęsknię za znajomymi a tym bardziej nie za domem.
Ja zawsze na o baniu się piłki teksty wyjеbane miałem, dla zadowolenia nazbyt poważnie gównomeczyk z wfu ludzi traktujących na piłką w mordę oberwanie wystawiać się zamiaru nie miałem
WF mi nieironicznie dał traume i mutyzm wybiórczy. Polecam polskie szkolnictwo i absolutny brak j...nia nauczycieli o znęcanie się uczniów nad innymi uczniami. 10/10 mój psycholog poleca
Komentarze
Odśwież5 listopada 2024, 09:39
Nienawidzę całym sercem siatkówki
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2024, 09:44
@Oliwier256: Rel na maksimum.
Odpisz
5 listopada 2024, 10:38
@Oliwier256: Ja nienawidzę nożnej
Odpisz
5 listopada 2024, 11:47
@Oliwier256: Ja nie cierpiałem gier zespołowych w szkole. Zawsze tylko mieli ochotę czepiać się wszystkich o każdy błąd, a sami gorzej grali.
Odpisz
5 listopada 2024, 16:14
@Oliwier256: nareszcie ktoś kto mnie rozumie, trauma do tej pory
Odpisz
6 listopada 2024, 11:58
@Oliwier256: Dosłownie Rel
Odpisz
1 lutego 2025, 12:12
@Lakikus: rel
Odpisz
1 lutego 2025, 12:12
Też tak mam
Odpisz
13 listopada 2024, 08:41
Było
Odpisz
12 listopada 2024, 14:11
najlepsza rzecz, jaką dała mi moja astma, to wykluczenie z tej spie....onej lekcji zwanej Wychowaniem Fizycznym
Odpisz
10 listopada 2024, 13:09
Taaaak, uwielbiam dostać w mordę piłką. Raz już dostałem i już więcej tego nie chcę.
Odpisz
6 listopada 2024, 21:36
Nienawidze swoim całym sercem tzn. Piłkarzyków co tylko mordy prują że nie umiesz sztrzelić bramki z odległości 69.999km
Odpisz
5 listopada 2024, 21:14
NiE bÓj SiĘ pIłKi!
A potem kopią tą piłkę jakby ich jedynym celem było roztrzaskanie mi żeber...
Odpisz
5 listopada 2024, 19:15
Ja pamiętam jak raz w szatni mi do plecaka po wf włożyli pielucha do plecaka
Odpisz
5 listopada 2024, 12:18
Czy w szkołach jest jakiś wymóg przy zatrudnianiu wuefistów że musi to być niespełniony fanatyk siatkówki? 7 Lat edukacji i co każdy wf "no to gramy w siatkówke" i tak do zaj...nia. I oczywiście zawsze ryk spoconych troglodytów "PRZESTAŃ TAK KALECZYĆ PARÓWO!!!11" na który nauczyciel/nauczycielka ma wywalone.
Odpisz
5 listopada 2024, 16:11
@kokomando: Nie tyle fanatyk, co przy siatkówce najtrudniej kogoś przypadkiem zabić.
Odpisz
5 listopada 2024, 16:41
@kokomando: to ja miałam takich nauczycieli co kazali grać, a nie potrafili albo nie chcieli mi pokazać jak powinno się prawidłowo serwować. Jedyne co ogarnęłam sama to jak się od dołu przy serwie powinna się odbic piłka i byłam szczęśliwa że wreszcie mi się udaje i nawet zaczęłam lubić siatkówkę i wtedy zakazali serwowania od dołu, bo trzeba tylko i wyłącznie od góry. Pilka nigdy mi nie doleciała do siatki i widziałam te pełne zawodu spojrzenia dziewczyn gdy nadchodziła moja kolej ;(
Odpisz
5 listopada 2024, 16:52
@Katrina2712: z jakiej racji zakazali serwowania od dołu
Bo tak sobie wymyślili wuefiści czy mieli jakiś racjonalny powód?
Odpisz
5 listopada 2024, 17:54
@TediousCardGames: bo tak wymyślili, że niby za łatwo, a tylko ja nie umiałam od góry, a kilku osobom zazwyczaj wychodziło, reszta nie miała problemu
Odpisz
5 listopada 2024, 18:06
@Katrina2712: ah tak
Więc skoro jest sposób który ci wychodzi, to nie możesz go używać, bo tak jest za łatwo
Przypomina mi to, dlaczego tak bardzo się cieszę, że już nie chodzę do szkoły
Odpisz
5 listopada 2024, 18:23
@TediousCardGames: ja tam tęsknię tylko pod tym względem że oprócz kilku takich przypadków było mi łatwiej niż teraz, ale na pewno nie tęsknię za znajomymi a tym bardziej nie za domem.
Odpisz
5 listopada 2024, 16:31
Ja kiedy koszykówka i piłka ręczna
Odpisz
5 listopada 2024, 16:18
Ja zawsze na o baniu się piłki teksty wyjеbane miałem, dla zadowolenia nazbyt poważnie gównomeczyk z wfu ludzi traktujących na piłką w mordę oberwanie wystawiać się zamiaru nie miałem
Odpisz
5 listopada 2024, 16:12
kiedyś jeden kolega z klasy się rozpłakał że mam być w jego drużynie na siatkówce (nienawidzę siatkówki)
Odpisz
5 listopada 2024, 16:11
I potem uwaga za przywalenie takim osobom
Odpisz
5 listopada 2024, 15:52
Było jakąś dekadę temu ale dobre
Odpisz
5 listopada 2024, 13:54
WF mi nieironicznie dał traume i mutyzm wybiórczy. Polecam polskie szkolnictwo i absolutny brak j...nia nauczycieli o znęcanie się uczniów nad innymi uczniami. 10/10 mój psycholog poleca
Odpisz