Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

5 listopada 2024, 09:39

Nienawidzę całym sercem siatkówki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Hermrona

6 listopada 2024, 11:58

@Oliwier256: Dosłownie Rel

Avatar KiwiorekMC

1 lutego 2025, 12:12

@Lakikus: rel

Avatar KiwiorekMC

1 lutego 2025, 12:12

Też tak mam

Avatar XCejrik298x

13 listopada 2024, 08:41

Było

Avatar BlackMorbius61

12 listopada 2024, 14:11

najlepsza rzecz, jaką dała mi moja astma, to wykluczenie z tej spie....onej lekcji zwanej Wychowaniem Fizycznym

Avatar Papasmerf44

10 listopada 2024, 13:09

Taaaak, uwielbiam dostać w mordę piłką. Raz już dostałem i już więcej tego nie chcę.

Avatar Gruba_Bulwa

6 listopada 2024, 21:36

Nienawidze swoim całym sercem tzn. Piłkarzyków co tylko mordy prują że nie umiesz sztrzelić bramki z odległości 69.999km

Avatar CuteTorchic

5 listopada 2024, 21:14

NiE bÓj SiĘ pIłKi!
A potem kopią tą piłkę jakby ich jedynym celem było roztrzaskanie mi żeber...

Avatar doktorplaga2255

5 listopada 2024, 19:15

Ja pamiętam jak raz w szatni mi do plecaka po wf włożyli pielucha do plecaka

Avatar kokomando

5 listopada 2024, 12:18

Czy w szkołach jest jakiś wymóg przy zatrudnianiu wuefistów że musi to być niespełniony fanatyk siatkówki? 7 Lat edukacji i co każdy wf "no to gramy w siatkówke" i tak do zaj...nia. I oczywiście zawsze ryk spoconych troglodytów "PRZESTAŃ TAK KALECZYĆ PARÓWO!!!11" na który nauczyciel/nauczycielka ma wywalone.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar TediousCardGames

5 listopada 2024, 18:06

@Katrina2712: ah tak
Więc skoro jest sposób który ci wychodzi, to nie możesz go używać, bo tak jest za łatwo
Przypomina mi to, dlaczego tak bardzo się cieszę, że już nie chodzę do szkoły

Avatar Katrina2712

5 listopada 2024, 18:23

@TediousCardGames: ja tam tęsknię tylko pod tym względem że oprócz kilku takich przypadków było mi łatwiej niż teraz, ale na pewno nie tęsknię za znajomymi a tym bardziej nie za domem.

Avatar fox306

5 listopada 2024, 16:31

Ja kiedy koszykówka i piłka ręczna

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2024, 16:18

Ja zawsze na o baniu się piłki teksty wyjеbane miałem, dla zadowolenia nazbyt poważnie gównomeczyk z wfu ludzi traktujących na piłką w mordę oberwanie wystawiać się zamiaru nie miałem

Avatar Agateex

5 listopada 2024, 16:12

kiedyś jeden kolega z klasy się rozpłakał że mam być w jego drużynie na siatkówce (nienawidzę siatkówki)

Avatar UgandaJestWielka69

5 listopada 2024, 16:11

I potem uwaga za przywalenie takim osobom

Avatar Fredka135

5 listopada 2024, 15:52

Było jakąś dekadę temu ale dobre

Avatar Ravin

5 listopada 2024, 13:54

WF mi nieironicznie dał traume i mutyzm wybiórczy. Polecam polskie szkolnictwo i absolutny brak j...nia nauczycieli o znęcanie się uczniów nad innymi uczniami. 10/10 mój psycholog poleca

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gojira
Dodane przez: Gojira

Fergus

Pozdrawiam świetliki

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka