Do tego na bramkę jako gruby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2024, 23:03
to jest CHORE
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:02
@Ronan: Uspokoję cię : duża część historii z 4chana jest zmyślona
Odpisz
11 listopada 2024, 13:30
po co masz robić wstyd szkole, a rodzice piotrusia z 3c to główni sponsorzy szkoły
Odpisz
11 listopada 2024, 23:29
@Cymbal: Też mi sponsorzy. Nawet koszulek szkole nie kupią
Odpisz
14 listopada 2024, 20:21
@Ketrabnt: ważne, że ekspresik od kawusi w kancelarii jest ten z wyższej półki
Odpisz
10 listopada 2024, 15:34
U mnie były przepaski. Zielone lub pomarańczowe.
Odpisz
11 listopada 2024, 09:08
@Timix: u mnie szarfy
Odpisz
12 listopada 2024, 11:12
@Timix: u mnie podkoszulki, koedukacyjne, prane raz na rok
Odpisz
11 listopada 2024, 17:38
a potem czemu my wszyscy mamy zryte zdrowie psychiczne ?
Odpisz
11 listopada 2024, 15:12
Odpisz
11 listopada 2024, 14:42
ziom...
Odpisz
11 listopada 2024, 12:00
Bez koszulek do grania dzieciaków zmuszanie, zakazane powinno być
Odpisz
9 listopada 2024, 23:15
Oliwier po tym jak źle odbił piłkę podczas meczu siatkówki
Odpisz
11 listopada 2024, 10:29
@Reichtangle: *kopnął (przypadkowo) piłkę od siatkówki
Odpisz
11 listopada 2024, 09:44
Jak winę ponosi rodzina, szkoła reaguje na przemoc domową.
Jak winę ponosi szkoła, szkoła akceptuje to jako element "socjalizacji".
Odpisz
9 listopada 2024, 23:29
Czekaj, jak k*rwa oni serio z gołą górą grali?
Odpisz
9 listopada 2024, 23:30
@Hacjul: Gdzie problem?
Odpisz
9 listopada 2024, 23:31
@Konto_nieusuniete: nwm, po prostu pierwszy raz słyszę by coś takiego miało miejsce na wuefie
Odpisz
9 listopada 2024, 23:34
@Hacjul: Wiesz, mógłbyś się dziwić gdyby kazali babom grać bez koszulek, ale tutaj to chyba akceptowalne
Odpisz
10 listopada 2024, 00:03
@Hacjul: Idk czy o to chodzi ale często Wuefista ma na zbyciu kilka zapoconych "koszulek", które nakłada się na ubranie by oznaczyć drużynę kolorami.
Odpisz
10 listopada 2024, 03:31
@Hacjul: tak a druga drużyna z kolei bez gaci
Odpisz
10 listopada 2024, 14:44
@Hacjul: U nas czasami też tak było. Dopiero w gimnazjum weszło coś takiego jak kolorowe koszulki
Odpisz
9 listopada 2024, 23:13
Za słabo go bili
Odpisz
9 listopada 2024, 22:48
Wy się śmiejecie a op miał trudne dzieciństwo
Odpisz
9 listopada 2024, 22:48
U mnie w koszulkach i bez koszulek oznaczała zawsze, że zakładamy kolorowe koszulki
Odpisz