Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

9 listopada 2024, 23:03

to jest CHORE

Avatar PanPiekarnik

4 kwietnia 2025, 14:02

@Ronan: Uspokoję cię : duża część historii z 4chana jest zmyślona

Avatar Cymbal

11 listopada 2024, 13:30

po co masz robić wstyd szkole, a rodzice piotrusia z 3c to główni sponsorzy szkoły

Avatar Ketrabnt

11 listopada 2024, 23:29

@Cymbal: Też mi sponsorzy. Nawet koszulek szkole nie kupią

Avatar Cymbal

14 listopada 2024, 20:21

@Ketrabnt: ważne, że ekspresik od kawusi w kancelarii jest ten z wyższej półki

Avatar Timix

10 listopada 2024, 15:34

U mnie były przepaski. Zielone lub pomarańczowe.

Avatar BencV

11 listopada 2024, 09:08

@Timix: u mnie szarfy

Avatar Katrina2712

12 listopada 2024, 11:12

@Timix: u mnie podkoszulki, koedukacyjne, prane raz na rok

Avatar pvp17

11 listopada 2024, 17:38

a potem czemu my wszyscy mamy zryte zdrowie psychiczne ?

Avatar LadyDialga

11 listopada 2024, 15:12

Avatar Knudson

11 listopada 2024, 14:42

ziom...

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2024, 12:00

Bez koszulek do grania dzieciaków zmuszanie, zakazane powinno być

Avatar Reichtangle

9 listopada 2024, 23:15

Oliwier po tym jak źle odbił piłkę podczas meczu siatkówki

Avatar bartton

11 listopada 2024, 10:29

@Reichtangle: *kopnął (przypadkowo) piłkę od siatkówki

Avatar niggiddu

11 listopada 2024, 09:44

Jak winę ponosi rodzina, szkoła reaguje na przemoc domową.
Jak winę ponosi szkoła, szkoła akceptuje to jako element "socjalizacji".

Avatar Hacjul

9 listopada 2024, 23:29

Czekaj, jak k*rwa oni serio z gołą górą grali?

Avatar Konto_nieusuniete

9 listopada 2024, 23:30

@Hacjul: Gdzie problem?

Avatar Hacjul

9 listopada 2024, 23:31

@Konto_nieusuniete: nwm, po prostu pierwszy raz słyszę by coś takiego miało miejsce na wuefie

Avatar Konto_nieusuniete

9 listopada 2024, 23:34

@Hacjul: Wiesz, mógłbyś się dziwić gdyby kazali babom grać bez koszulek, ale tutaj to chyba akceptowalne

Avatar Darwidx

10 listopada 2024, 00:03

@Hacjul: Idk czy o to chodzi ale często Wuefista ma na zbyciu kilka zapoconych "koszulek", które nakłada się na ubranie by oznaczyć drużynę kolorami.

Avatar Beowulf_

10 listopada 2024, 03:31

@Hacjul: tak a druga drużyna z kolei bez gaci

Avatar Witciu

10 listopada 2024, 14:44

@Hacjul: U nas czasami też tak było. Dopiero w gimnazjum weszło coś takiego jak kolorowe koszulki

Avatar Konto_nieusuniete

9 listopada 2024, 23:13

Za słabo go bili

Avatar Kj0603

9 listopada 2024, 22:48

Wy się śmiejecie a op miał trudne dzieciństwo

Avatar Ignisus

9 listopada 2024, 22:48

U mnie w koszulkach i bez koszulek oznaczała zawsze, że zakładamy kolorowe koszulki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DiKarpio
Dodane przez: DiKarpio

Tymi się chodzi

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Powodzenia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Północne Węgry

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka