Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar starmagedon

11 listopada 2024, 21:35

Hallo Oli.
Ciekawe czy one też tak czasami sobie wyobrażają takie rzeczy.

Avatar Konto_nieusuniete

11 listopada 2024, 21:54

Avatar Annika1

12 listopada 2024, 12:33

@starmagedon: Tak. Ale jest to znormalizowane, więc wisi wszystkim

Avatar Konto_nieusuniete

12 listopada 2024, 12:40

@Annika1: Czyli jest tak jak powinno

Avatar Annika1

13 listopada 2024, 07:55

@Konto_nieusuniete: nie zupełnie. Generalnie wyobrażanie sobie z kimś życia, tylko dlatego że pożyczył/a długopis jest chore. Przypisywanie normalnym zachowaniom cech flirtu (mniej lub bardziej erotycznego) jest raczej oznaką niedostosowania społecznego i niedojrzałości.
Pół biedy jak to robią dzieci w podstawówce, które jeszcze odkrywają relacje społeczne oraz fakt, że życie innych nie kręci się wokół nich. Po prostu się uczą.
Gorzej jak to robią dorośli. Ile razy padało, że ktoś na kogoś leci bo był uśmiechnięty. W pracy. Gdzie ma obowiązek się uśmiechać.
I potem masz sytuację gdzie dureń myśli że kelnerka z nim flirtuje bo nie powiedziała "zjeżdżaj dziadu" (nie może) albo fanka wariuje bo gwiazdor na koncercie uśmiechnął się w jej stronę i jak on śmie uśmiechać się teraz do jakiś flondr.

Avatar Konto_nieusuniete

13 listopada 2024, 08:00

@Annika1: Mam ich zabić czy co?

Avatar Annika1

13 listopada 2024, 08:14

@Konto_nieusuniete:
... dyskusyjne
Jak ma 40+ lat i takie odpały, to może warto trzepnąć kijem przez łeb- a nuż zmądrzeje

Avatar Anantashesha

14 listopada 2024, 23:00

@Annika1: Takie zachowanie nie jest oznaką "niedostosowania społecznego i niedojrzałości", tylko bycia bardzo mocno spragnionym relacji i emocjonalnego spełnienia, których tak wielu brakuje, bo społeczeństwo jest chore.

Avatar Konto_nieusuniete

14 listopada 2024, 23:06

@Konto_nieusuniete: Może ludzie powinni po prostu przestać być niewolnikami ich własnych zachcianek?

Avatar Annika1

15 listopada 2024, 07:44

@Konto_nieusuniete: wymaga pracy, a człowiek jest z natury leniwym zwierzęciem

Avatar Konto_nieusuniete

15 listopada 2024, 07:47

@Annika1: Wszystko we wszechświecie jest z natury leniwe

Avatar Annika1

15 listopada 2024, 07:52

@Anantashesha: dyskusyjne. Ciężko zwalać to wszystko na społeczeństwo bo takie zachowania istniały zawsze. Ponadto egocentryzm i narcyzm są często określane jako cechy wieku dziecięcego - na początku kaszojad myśli że cały świat kręci się wokół niego a potem odkrywa, że świat jest większy niż kołyska czy mieszkanie i zaczyna się uczyć. Tyle że niektórzy rozwojowo zatrzymują się na etapie bycia pępkiem świata. Mało tego, takie osoby współtworzą społeczeństwo i potem masz normalizację tego, że stary spermiaż nagabuje jakąś nastkę bo się uśmiechnęła- do komórki nie do niego- ale oczywiście jest to wina dziewczyny.

Tldr
Nie zwalaj wszystkiego na społeczeństwo, które z niewiadomych względów działa pod narcyzy

Avatar Konto_nieusuniete

15 listopada 2024, 08:04

@Annika1: Zdajesz sobie sprawę, że napisałaś to do hedonisty?

Avatar Annika1

15 listopada 2024, 11:22

@Konto_nieusuniete: którego?
Poza tym hedonizm to nie koniecznie narcyzm a przynajmniej nie egocentryzm od którego zaczęliśmy.

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 15 listopada 2024, 11:25

@Annika1: Saszety

Poza tym hedonizm to typowy przejaw narcyzmu, ponieważ twoja przyjemność jest dla ciebie największą wartością

Avatar Annika1

15 listopada 2024, 11:31

@Konto_nieusuniete: często ale nie zawsze. Raczej są współwystępujące ale biorąc pod uwagę że jest coś takiego jak zdrowy poziom egoizmu i zdrowy poziom narcyzmu hedonizm sam w sobie nie jest jeszcze oznaką że jednostka jest chorobliwie narcystyczna

Niemniej dziękuję za ostrzeżenie

Avatar Konto_nieusuniete

15 listopada 2024, 11:38

@Annika1: Jeśli ktoś przedkłada swoje szczęście ponad wszystko inne to znaczy, że jest mało ambitnym egoistą. Wiesz, takim, który by sprzedał własną siostrę, aby dostać działkę

Avatar Annika1

Edytowano - 15 listopada 2024, 11:49

@Konto_nieusuniete: aa to było mówić, że chorobliwy.
Bo egoizm to też nie danie komuś długopisu na sprawdzianie, bo masz tylko jeden a samo się nie zda
Tylko to jest akurat zdrowy egoizm

Avatar Konto_nieusuniete

15 listopada 2024, 12:45

@Annika1: Egoizm jest niezdrowy z definicji. To co opisujesz to zdrowy rozsądek.

Avatar Annika1

15 listopada 2024, 13:49

@Konto_nieusuniete: no nie. Problem w tym, że niektóre cechy typu egoizm zostały bardzo zdemonizowane przez osoby którym jest na rękę żeby było jak najwięcej myszy pod miotłą. Nadmierne myślenie tylko o sobie jest chorobą, ale tak samo jest nią brak myślenia o sobie. Często zresztą wyuczony. Także funkcjonuje coś takiego jak zdrowy egoizm czyli stawianie swoich potrzeb ponad nadmiernymi roszczeniami innych. Zdrowy narcyzm tak naprawdę sprowadza się do samoakceptacji i lubienia siebie.
Co prawda używając słów narcyzm czy egoizm zazwyczaj mamy na myśli ich nadmierną chorobliwą wersję

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 15 listopada 2024, 14:23

@Annika1: Nie wiem, czy przypadłość nazwana po kobchłopcu mizoginie z mitologi miał kiedykolwiek posiadać "zdrową" odmianę. To zdrowa samoocena, a nie zdrowy narcyzm. Zdrowy egoizm to szacunek do siebie w relacja z innymi

Na tym etapie to już problemy rzędu lingwistycznego

Avatar Anantashesha

15 listopada 2024, 19:48

@Annika1: Takie zachowania istniały zawsze, bo społeczeństwo zawsze było ch*jowe. To żaden argument na jego obronę. I jasne, za ch*jowe zachowanie odpowiedzialny jest ten, który się ch*jowo zachowuje, ale chcę zwrócić uwagę że jest ogromna przepaść między natarczywym, będącym nie na miejscu flirtem, a po prostu wyobrażaniem sobie w swojej głowie że jest się z kimś w związku - i nie uważam, że jedno musi prowadzić do drugiego, a nawet że muszą być ze sobą powiązane. Czym innym jest mocno pragnąć relacji z drugim człowiekiem i spełnienia emocjonalnego, których potrzebujemy wszyscy, a niektórzy nie mają ich wcale, a czym innym myśleć, że jest się pępkiem świata.
Btw. choć nie jestem hedonistką, to co do tego czym jest narcyzm i egoizm zgadzam się z konciakiem :)

Avatar Konto_nieusuniete

15 listopada 2024, 19:51

@Konto_nieusuniete: Takie marzenia nadal są bardzo żałosne

Avatar Anantashesha

18 listopada 2024, 08:44

@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Musisz być wyjątkowo samotnym człowiekiem. Bardzo ci współczuję.

Avatar Konto_nieusuniete

18 listopada 2024, 08:47

@Konto_nieusuniete: Nie musisz się o mnie martwić. Radzę sobie dobrze

Avatar Rebelian_Chaosu

11 listopada 2024, 22:17

Oliwer też sobie wymyslił taką sytuacje

Avatar Konto_nieusuniete

11 listopada 2024, 21:55

Incelcore

Avatar proto_typu_EF

11 listopada 2024, 21:36

Wiem coś o tym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oliwier256
Dodane przez: Oliwier256

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

I po kłopocie

Przypałowo

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka