memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 listopada 2024, 18:26
Same Shit Who cares
Odpisz
15 listopada 2024, 21:00
Tymczasem moja pani z dodatkowego angielskiego przeklinająca po angielsku podczas lekcji
12 listopada 2024, 17:13
Na wypracowaniu z angielskiego kiedyś użyłam słowa "cus" zamiast "because" ale się zorientowałam
15 listopada 2024, 19:59
@Murarzowa: Jezu. Ja to źle pisałem... Pisałem beaucuse zamiast "Because"
15 listopada 2024, 16:15
To ja chyba jestem jakimś ekstremalnym wyjątkiem bo u mnie gadamy z nauczycielem w taki sposób by default
Edytowano - 15 listopada 2024, 16:35
@Proton_0401: rel Nam kiedyś nawet babka South Park włączyła na luźnej lekcji jako "przykład mowy potocznej w mediach"
12 listopada 2024, 16:37
Może tego po mnie nie widać, ale jestem zwolennikiem supremacji brytyjskiego angielskiego
12 listopada 2024, 16:48
@rumcajschr: to ty?
12 listopada 2024, 16:50
@rosomak123: Nie, to mój Ziombal o imieniu Gab von Gator
15 listopada 2024, 16:17
@rumcajschr: Mówi się RP, laiku
15 listopada 2024, 16:18
@rozwalgo: Ej, bo nie czaję!
Edytowano - 12 listopada 2024, 16:43
Kinda niepoprawne
12 listopada 2024, 16:45
@TowarzyszBagniak: poprawne, po prostu nieformalne
12 listopada 2024, 16:47
@PayDayMAN: chodziło o to że nauczyciel niepoprawnie się czepia
@TowarzyszBagniak: u mnie wgl nie zrozumiał co powiedziałem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 listopada 2024, 18:26
Same Shit Who cares
Odpisz
15 listopada 2024, 21:00
Tymczasem moja pani z dodatkowego angielskiego przeklinająca po angielsku podczas lekcji
Odpisz
12 listopada 2024, 17:13
Na wypracowaniu z angielskiego kiedyś użyłam słowa "cus" zamiast "because" ale się zorientowałam
Odpisz
15 listopada 2024, 19:59
@Murarzowa: Jezu. Ja to źle pisałem...
Pisałem beaucuse zamiast "Because"
Odpisz
15 listopada 2024, 16:15
To ja chyba jestem jakimś ekstremalnym wyjątkiem bo u mnie gadamy z nauczycielem w taki sposób by default
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2024, 16:35
@Proton_0401: rel
Nam kiedyś nawet babka South Park włączyła na luźnej lekcji jako "przykład mowy potocznej w mediach"
Odpisz
12 listopada 2024, 16:37
Może tego po mnie nie widać, ale jestem zwolennikiem supremacji brytyjskiego angielskiego
Odpisz
12 listopada 2024, 16:48
@rumcajschr: to ty?
Odpisz
12 listopada 2024, 16:50
@rosomak123: Nie, to mój Ziombal o imieniu Gab von Gator
Odpisz
15 listopada 2024, 16:17
@rumcajschr: Mówi się RP, laiku
Odpisz
15 listopada 2024, 16:18
@rozwalgo: Ej, bo nie czaję!
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2024, 16:43
Kinda niepoprawne
Odpisz
12 listopada 2024, 16:45
@TowarzyszBagniak: poprawne, po prostu nieformalne
Odpisz
12 listopada 2024, 16:47
@PayDayMAN: chodziło o to że nauczyciel niepoprawnie się czepia
Odpisz
12 listopada 2024, 16:50
@TowarzyszBagniak: u mnie wgl nie zrozumiał co powiedziałem
Odpisz