@Geraltzriviv: No i o to chodzi. Każdy wykazuje się pychą, a jakoś nikt jeszcze nie upadł w żadnym znaczeniu. Plus wypominać pychę tylko jednej grupie to hipokryzja.
@Alfa7: Ogólnie atencjusz antyteista to jeden z najgorszych typów człowieka, gość Ci powie prosto w oczy, że religią to najgorsze co w życiu powstało I powinniśmy spalić kościoły, Jakby, to tak jakby sugerować spalić publiczne miejsce spotkań do którego on chodzi, jego ulubioną kawiarnięz rynek czy dom przyjaciela, powalone.
@Arceronth: Oczywiście. Kanał Testify dość dobrze to czyni. Dodatkowo na YT są debaty AI na ten temat, które, jako prawdziwie obiektywne, są dobrym pomocnikiem w tym temacie.
@polishplayer21:
Nie dawaj mi rzeczy do oglądania, tylko ty mi powiedź.
Ale i tak nie ma to znaczenia, bo fakt że jedna religia jest bardziej prawdopodobna, nie zmienia tego że wciąż są i były tysiące religii, i nie możesz mieć pewności że akurat dobrą wybrałeś
@Arceronth: Ja, niestety, nie umiem w sposób merytoryczny i prawidłowy przekazać tych argumentów, co nie zmienia faktu, że są i to są szeroko dostępne.
Co zaś tyczy prawdopodobieństwa... Czy nie zagrałbyś w pokera mając 97% szans na pokera królewskiego? Tym bardziej jeśli stawką jest życie
@polishplayer21:
A czy zagrał byś w grę, która może nie istnieć, ale jeśli istnieje to masz 97% na wygraną, ale ta wygrana może nie istnieć, ale i tak musisz poświęcić na nią czas i pieniądze.
@Alfa7: hmmmm, katolicy pełni pychy są, że z miliona wierzeń zystemów na świecie akurat ich prawdziwy jest uwarzając. Mylą oczywiście się, nie ma Boga wszak
Komentarze
Odśwież21 listopada 2024, 08:05
I rację słuszną on miał, nie ma Boga albowiem, hmmmmmm
Odpisz
2 grudnia 2024, 18:26
Jak nie ma Boga to co niby stworzyło istotę tak piękną jak Grubas Walaszek?
Odpisz
2 grudnia 2024, 19:50
@HansFrank: rodzice Walaszka
Odpisz
13 listopada 2024, 21:01
Ogólnie jak widzę komentarzy różnych internetowych ateuszy to myślę jedno:
Pycha kroczy przed upadkiem
Odpisz
13 listopada 2024, 21:10
@Alfa7: No ja tam częściej widzę teistów, którzy myślą, że ich moralność jest doskonała.
Odpisz
13 listopada 2024, 21:13
@hyena11: Kto to ku*wa mówi
Odpisz
13 listopada 2024, 21:16
@Alfa7: Jak to było? Takich jak ty powinno się utylizować.
Odpisz
13 listopada 2024, 23:57
@Alfa7: wierzący nic nie ryzykuje stosując się do dekalogu, a świat zostawia lepszym, ateista ryzykuje dużo bardziej się do niego nie stosując
Odpisz
14 listopada 2024, 10:04
@hyena11: A ja widzę wszystkich
Odpisz
14 listopada 2024, 11:53
@Geraltzriviv: No i o to chodzi. Każdy wykazuje się pychą, a jakoś nikt jeszcze nie upadł w żadnym znaczeniu. Plus wypominać pychę tylko jednej grupie to hipokryzja.
Odpisz
14 listopada 2024, 14:37
@FluttershyIsNOTaDoormat:
A potem ups, to jednak nie ten bóg i zmarnowałeś lata chodzenia do kościoła, a i tak do jakiegoś piekła idzesz
Odpisz
14 listopada 2024, 21:26
@Arceronth: O nie, argument ostateczny! Gdyby tylko dało się racjonalnie poznać, która religia ma największe szanse na istnienie...
Odpisz
15 listopada 2024, 03:27
@Alfa7: Ogólnie atencjusz antyteista to jeden z najgorszych typów człowieka, gość Ci powie prosto w oczy, że religią to najgorsze co w życiu powstało I powinniśmy spalić kościoły, Jakby, to tak jakby sugerować spalić publiczne miejsce spotkań do którego on chodzi, jego ulubioną kawiarnięz rynek czy dom przyjaciela, powalone.
Odpisz
15 listopada 2024, 05:32
@polishplayer21:
A da się?
Odpisz
15 listopada 2024, 06:41
@Arceronth: Oczywiście. Kanał Testify dość dobrze to czyni. Dodatkowo na YT są debaty AI na ten temat, które, jako prawdziwie obiektywne, są dobrym pomocnikiem w tym temacie.
Odpisz
15 listopada 2024, 14:41
@polishplayer21:
Nie dawaj mi rzeczy do oglądania, tylko ty mi powiedź.
Ale i tak nie ma to znaczenia, bo fakt że jedna religia jest bardziej prawdopodobna, nie zmienia tego że wciąż są i były tysiące religii, i nie możesz mieć pewności że akurat dobrą wybrałeś
Odpisz
15 listopada 2024, 14:48
@Arceronth: Ja, niestety, nie umiem w sposób merytoryczny i prawidłowy przekazać tych argumentów, co nie zmienia faktu, że są i to są szeroko dostępne.
Co zaś tyczy prawdopodobieństwa... Czy nie zagrałbyś w pokera mając 97% szans na pokera królewskiego? Tym bardziej jeśli stawką jest życie
Odpisz
15 listopada 2024, 15:41
@polishplayer21:
A czy zagrał byś w grę, która może nie istnieć, ale jeśli istnieje to masz 97% na wygraną, ale ta wygrana może nie istnieć, ale i tak musisz poświęcić na nią czas i pieniądze.
Bo ja bym nie zagrał
Odpisz
15 listopada 2024, 15:44
@Arceronth: Jeżeli stawką jest odpowiednio wysoka, to tak. Tym bardziej, jeśli samo istnienie gry da się uargumentować
Odpisz
21 listopada 2024, 08:06
@Alfa7: hmmmm, katolicy pełni pychy są, że z miliona wierzeń zystemów na świecie akurat ich prawdziwy jest uwarzając. Mylą oczywiście się, nie ma Boga wszak
Odpisz
21 listopada 2024, 08:08
@polishplayer21: co sam zakład Pascala bezsensownym czyni xDDD
Odpisz
13 listopada 2024, 21:19
Jak stary jest ten mem? Gimnazjaliści zniknęli już jakiś czas temu...
Odpisz
13 listopada 2024, 22:07
@Lintu: Gimbazy znikły
Termin pozostał
Odpisz
21 listopada 2024, 07:58
@Lintu: no właśnie, j*jaki głupie, że w Boga wierzą nie dość, to jeszcze o w szkolnictwie zmianach pojęvia nie mają
Odpisz
13 listopada 2024, 23:25
bo Boga nie ma ez + L (ale im pojechałem)
Odpisz
18 listopada 2024, 08:04
@nichiimishiari: kurła sory niechcący czerwonkę dałem
Odpisz
18 listopada 2024, 08:17
@gruby_wieprz: cztery... w sumie to trzy osoby nie załapały ironii i sarkazmu mi się wydaje
Odpisz
18 listopada 2024, 17:15
@nichiimishiari: żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
21 listopada 2024, 07:57
@nichiimishiari: hmmm, prawdę mówisz, nie ma Boga
Odpisz
13 listopada 2024, 21:02
Yoda w ch*j
Odpisz
13 listopada 2024, 21:07
@rumcajschr: hunter miki w ...j
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2024, 21:48
@rumcajschr: ale Yoda bardziej baitował
Miki zresztą też wsm
Odpisz
13 listopada 2024, 23:55
@rumcajschr: właśnie o nim pomyślałem jak przeczytałem mema
Odpisz
21 listopada 2024, 07:56
@Hacjul: kalumnie! Skandal! Potwarz! Nie baituję nigdy ja!
Odpisz
13 listopada 2024, 23:54
nawiązanie do Yody?
Odpisz
21 listopada 2024, 07:56
@FluttershyIsNOTaDoormat: Hmmmm, sławny jestem ja
Odpisz
17 listopada 2024, 08:18
Siedzę na kiblu i ten mem ułatwił mi finalizację projektu.
Odpisz
14 listopada 2024, 23:30
To samo gimbo-katole gdy wpajają ci swoją indoktrynacje i zabraniają krytycznie j samodzielnie myśleć
Odpisz
15 listopada 2024, 06:19
@patryko1234: i kto to mówi
Odpisz
13 listopada 2024, 21:56
Ja tu tylko to zostawię...
Odpisz
13 listopada 2024, 21:02
tymczasem ten skurczybyk
"Obejrzyjcie swe dłonie i twarze
Są czerwone od Boga krwi
Zastanówcie się, co zrobiliście
Czy naprawdę Go zabiliście"
Odpisz
13 listopada 2024, 21:12
@bedziemagik: Nietzsche zarzucił ogień 🔥🔥🔥
Odpisz
13 listopada 2024, 21:15
@bedziemagik: Moje są kremowe czyli jestem niewinny, tak czy nie
Odpisz
13 listopada 2024, 21:18
@bedziemagik: Umarł Bóg, nie ma nic, nic co dobre
Odpisz
13 listopada 2024, 21:05
Nic nawet dodawać nie musi bo to mówi samo za siebie.
Odpisz