Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mysz_Komputerowa

22 października 2017, 13:08

Chciałem tylko powiedzieć, że ludzie których śmieszą memy typu Ni🅱🅱a to normiki, którzy podążają za grupą. Jakiś koleś ku*wa znalazł sobie na reddicie jakiegoś mema tego typu wrzucił go tu i wszyscy zaczęli się tym jarać. Jeja upada.

Avatar Frutti56

31 maja 2019, 16:41

Avatar Filipsss

26 lutego 2018, 22:11

DUM DUM DUM DUM DUMMMMMMMMMMMMMMM
a gorzej jak wszyscy śpią

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 12:40

*potem*
kurde to był niezły earrape, zobaczmy na avast
...
BAZA WIRUSÓW PROGRAMU AVAST ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA KU*WIU

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 02:41

Przed*

Avatar FanNinjaKiwi222

6 grudnia 2015, 17:06

nie mam takich problemów bo głośniki mi nie działają (Fak yea)

Avatar ziomek2009

Edytowano - 10 sierpnia 2014, 10:20

Gorszy avast

Avatar piterek8888

10 sierpnia 2014, 10:55

@ziomek2009: Kiedyś mi się komp zwiesił podczas aktualizacji avasta xD Zazwyczaj po skończeniu aktualizacji babka mówiła: "Baza programu avast została zaktualizowana" zawiesiła się na sylabie "Ba". Ja się zastanawiam co się dzieje, a z głośników: Ba! Ba! Ba! Ba! Ba!

Avatar PanBuraczek

7 września 2014, 19:20

@piterek8888: Niezły Opie**ol Komutera ale tez tak mialem tylko zse z bsodem!

Avatar TheTajemnicza

2 października 2015, 21:21

@piterek8888: Ja mam Comodo i mi nie gada tylko wyskakuje: coś tam coś tam jest gotowa aktualizacji.Czy zainstalować teraz?

Avatar TheTajemnicza

2 października 2015, 21:19

A nie mógł w ostatniej chwili wyciszyć?

Avatar randalf28

10 sierpnia 2014, 14:16

O szóstej rano??? Ludzie co wy robicie ze swoim życiem ;_;

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2015, 07:53

@randalf28: nie będziesz nam życia układał!

Avatar Filipsss

26 lutego 2018, 22:12

@randalf28: KTO RANO WSTAJE TEMU PAN BÓG DAJE JAKI SENS SPANIA DO 11?? PÓŁ DNIA SIĘ MARNUJE!

Avatar PanBuraczek

1 listopada 2014, 09:53

ja to znam jak to wlonczylem to K

Avatar PanBuraczek

1 listopada 2014, 09:54

@PanBuraczek: Ku*wa spie**olilo dom!! *je**ny tablet -.-*

Avatar Ant_1984

10 sierpnia 2014, 07:34

Każdy dźwięk windowsa można wyłączyć w ustawieniach.

Avatar PanBuraczek

7 września 2014, 19:21

@Ant_1984: no właśnie

Avatar PanBuraczek

6 września 2014, 21:38

ja mam na maksa jak mi sie zepsuje tfm to wtedy (jebut!!! i buuuuuuuuuuum!!!)

Avatar FluffiePuff

29 sierpnia 2014, 21:43

ja mam na maksa jak jest blond to wtedy LAAA!

Avatar lazur1225

11 sierpnia 2014, 06:59

Problem przy XP-ku w win 7/8 jest ciszej

Avatar Ravios

10 sierpnia 2014, 21:22

xP... :P

Avatar nidzica

10 sierpnia 2014, 15:53

moje życie zrujnowane staje o 3'30:C

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nieuczciwa ocena

Niegrzeczny Oskarek

Płać pan

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka