Proszę nie wywal, proszę nie wywal, proszę nie wywal
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Typowy NPC
Papierowa szkoła posting
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2024, 21:17
To ja i moje 100% osiągnięć w dwóch epizodach half life 2 po tym jak wyzerowali mi łącząc 3 gry razem
Odpisz
21 listopada 2024, 20:44
@Witciu: A co się stało?
Odpisz
21 listopada 2024, 20:46
@Dominator4021: Połączyli 3 gry razem i osiągnięcia z epizodów przepadły. Trzeba je na nowo robić
Odpisz
21 listopada 2024, 22:02
@Witciu: Że Half-Life 2 ma teraz osiągnięcia też z dwóch epizodów?
Odpisz
22 listopada 2024, 13:20
@Dominator4021: Tak. Otwierając HL2 masz od razu zespolone dwa epizody razem. Wszystko w jednej grze, więc osiągnięcia też przeszły.
Odpisz
22 listopada 2024, 17:43
@Witciu: To spróbuj coś takiego:
- najpierw uruchom jeden epizod,
- potem uruchom drugi epizod,
- następnie uruchom oryginalną grę (nie musisz nawet zaczynać grać we wszystkich tych grach, wystarczy być w menu).
Po tym prawdopodobnie zaliczy ci pozostałe osiągnięcia bez potrzeby zaczynania wszystkiego od początku.
Odpisz
15 listopada 2024, 22:21
I wtedy patrzysz w prawy dolny a tam "naciśnij enter żeby kontynuować"
Odpisz
20 listopada 2024, 09:51
@TowarzyszBagniak: i wciskasz ten enter i w tym momencie gra się crashuje
Odpisz
20 listopada 2024, 00:27
Odpisz
17 listopada 2024, 12:17
i potem wywala błąd
Simsy 3 be like, ale mam moda na przypomnienia o zapisie, którego niestety czasami unikam
Odpisz
16 listopada 2024, 02:39
Ostatnio aż 2 razy wywaliło mi Issaca, raz musiałem powtarzać Całę piętro Corpse2.
Odpisz
15 listopada 2024, 23:34
Ultrakill dał mi bardziej załamanie gdy zgine raz
Odpisz
15 listopada 2024, 23:17
Skyrim mnie nauczył wciskać quick save co 5 minut
Odpisz
15 listopada 2024, 22:33
New vegas średnio co 10 minut
Odpisz
15 listopada 2024, 22:26
Przestan grac w gry
Odpisz
15 listopada 2024, 22:55
@rarename: Czemu?
Odpisz
15 listopada 2024, 23:02
@Dexter_Ward: strata czasu
Odpisz
15 listopada 2024, 23:03
@rarename: Pod jakim względem?
Odpisz
16 listopada 2024, 09:46
@Dexter_Ward: nieproduktywne
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2024, 12:49
@rarename: Przeglądanie jeja też nie jest produktywne. Wypad.
Odpisz
15 listopada 2024, 21:59
Wdech i wydech
Odpisz