Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Turyferarius

19 listopada 2024, 08:34

Mój pies ma już ponad 13 lat i powoli jego koniec się zbliża

Avatar pvp17

Edytowano - 20 listopada 2024, 00:25

@Turyferarius: e tam jak dobrze mu się żyje to i drugie tyle pociągnie

Avatar kapibara4387

19 kwietnia 2025, 07:42

@Turyferarius: mój ma tyle samo a jest w lepszej formie niż nie jeden pies więc nie ma się co bać

Avatar Turyferarius

19 kwietnia 2025, 23:21

@kapibara4387: parę dni po napisaniu tamtego komentarza piesek odszed :(

Avatar kapibara4387

20 kwietnia 2025, 07:27

@Turyferarius:
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
F
F
F
FFFFFFFFFFF
F
F
F
F
F
F
F

Avatar pvp17

20 kwietnia 2025, 10:16

@kapibara4387: nie masz ku****a serca serio

Avatar kapibara4387

20 kwietnia 2025, 10:31

@pvp17: O co ci chodzi? Przeciez wiadomo że F tutaj oznacza współczucie

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2024, 11:51

Mój szczeniakiem na szczęście jeszcze jest

Avatar Pikachu

19 listopada 2024, 20:11

Mój pies miał 18 lat, zmarł 7 miesięcy (dokładnie wczoraj minęło 7 miesięcy) temu i nadal boli tak samo.

Avatar Hiholatek

19 listopada 2024, 16:55

Jako osoba, która straciła psa, mogę tylko powiedzieć, że ten ból znika... po paru latach

Avatar szimio

19 listopada 2024, 08:55

Na początku tego roku musiałem zakopać mojego psa, po tym jak go uśpiliśmy. Staruszek nie przetrwał starcia z samochodem, za dużo urazów wewnętrznych. Też totalnie głupiał na starość i nie było wiadomo co mu mogli do łba strzelić więc plus taki, że już nie zgłupieje bardziej

Avatar kapibara4387

19 listopada 2024, 12:58

@szimio: miałem to samo, tylko z 4 miesięcznym pieskiem

Avatar CzerwonyPoniacz

16 listopada 2024, 14:01

Wszystko co dobre kiedyś się kończy 😭😭

Avatar rumcajschr

16 listopada 2024, 13:34

A mój żółw, yyy... Jest starszy od mojej siostry! Lmao!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Powodzenia

Phi!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka