Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

21 listopada 2024, 23:01

Poczekaj na zniżkę

Avatar PanPiekarnik

21 listopada 2024, 08:32

Stellaris oraz wszystkie DLC sobie ściągnąłem z internetu za darmo. Gdybym chciał za to zapłacić wydałbym z 2000 złotych

Avatar Dark_Dante

20 listopada 2024, 19:38

Na Steam często są zniżki i dodatek w okolicach 17 zł.

Avatar Dominator4021

20 listopada 2024, 23:01

@Dark_Dante: A czasem gra jest za darmo przez określony czas, albo jest darmowy klucz steam na Fanatical.

Avatar SebekFistaszki

20 listopada 2024, 18:59

A moje januszowskie ja i tak sądzi że 30 to drogo za dlc

Avatar ptasznik5

16 listopada 2024, 17:08

Eneba jejaku Eneba!

Avatar Super_bot

16 listopada 2024, 17:11

@ptasznik5: Niestety tego DLC nie ma jeszcze na enebie

Avatar
Jgnatiusus

20 listopada 2024, 16:35

@ptasznik5: kupowałem wszystkie dodatki do eu4 na enebie ale to i tak jest 60 zł x 15 💀💀💀

Avatar ptasznik5

20 listopada 2024, 17:21

te najtańsze dosłownie mniej niż 20 zł kosztują

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 20 listopada 2024, 18:57

@ptasznik5: masz info sprzed kilku lat białasie, tera nawet głupie the cossacs ze trzy dychy XDD

Avatar I_tak_i_nie

20 listopada 2024, 17:27

Steamrip,synu

Avatar Dragonix18

16 listopada 2024, 17:11

Wyszukałem paradox interactive i dowiedziałem się że to oni zrobili stellaris więc automatycznie daję temu studiu 1/10

Avatar Dragonix18

16 listopada 2024, 17:12

@Dragonix18: Dobry boże, ...ja4 też zrobili

Avatar
Mateoninho

16 listopada 2024, 17:18

@Dragonix18: Ale zrobili też Crusader Kings 2. Ode mnie dostają 10/10.

Avatar Super_bot

16 listopada 2024, 17:52

Nie rozumiem hejtu na gry paradoxu, oni stworzyli bardzo wiele dobrych tytułów jedyny problem to cena produktów (szczególnie vic3 i ck3) Gram głównie hoi4,ale mam także vic3 i ck2.

Avatar Dragonix18

16 listopada 2024, 17:54

@Super_bot: U mnie to akurat chodzi o personalną wendetę z jednym typem który gra w te dwie gry i nimi spamuje, do samych gier nic tak naprawdę nie mam

Avatar
Mateoninho

16 listopada 2024, 17:55

@Super_bot: Ja też nie za bardzo, sam lubię sobie pograć w ich gry.
Ale właśnie ceny, zwłaszcza dlc, są odstraszające

Avatar rumcajschr

Edytowano - 20 listopada 2024, 16:56

@Super_bot: Ich polityka DLC oraz to, że z każdą aktualizacją ich gry robią się coraz gorsze to wystarczające powody, by na nich srać. Paradox ma właśnie rzesze lizodupów, którzy kupią każdy slop, jaki wydadzą

Avatar
Mateoninho

20 listopada 2024, 16:57

@rumcajschr: Dlatego piracę ich gry 😎

Avatar rumcajschr

20 listopada 2024, 17:53

No i baza. Znaczy, dalej ch*jowo, że grasz w ten slop, ale baza, bo nie dostają za to ani grosza

Avatar
Hamczurk

20 listopada 2024, 18:57

@Dragonix18: literalnie dobre gry, hejterze

Avatar Dragonix18

20 listopada 2024, 22:59

Ultron je lubi, nie obchodzi mnie jak dobre są

Avatar rumcajschr

20 listopada 2024, 16:07

Po prostu nie kupuj, lmao

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2024, 17:09

Piractwo jejaku Piractwo!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Super_bot

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Z klasą się trzeba urodzić

Angielskie śmieszki

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka