Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Z klasą się trzeba urodzić
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2024, 23:01
Poczekaj na zniżkę
Odpisz
21 listopada 2024, 08:32
Stellaris oraz wszystkie DLC sobie ściągnąłem z internetu za darmo. Gdybym chciał za to zapłacić wydałbym z 2000 złotych
Odpisz
20 listopada 2024, 19:38
Na Steam często są zniżki i dodatek w okolicach 17 zł.
Odpisz
20 listopada 2024, 23:01
@Dark_Dante: A czasem gra jest za darmo przez określony czas, albo jest darmowy klucz steam na Fanatical.
Odpisz
20 listopada 2024, 18:59
A moje januszowskie ja i tak sądzi że 30 to drogo za dlc
Odpisz
16 listopada 2024, 17:08
Eneba jejaku Eneba!
Odpisz
16 listopada 2024, 17:11
@ptasznik5: Niestety tego DLC nie ma jeszcze na enebie
Odpisz
20 listopada 2024, 16:35
@ptasznik5: kupowałem wszystkie dodatki do eu4 na enebie ale to i tak jest 60 zł x 15 💀💀💀
Odpisz
20 listopada 2024, 17:21
te najtańsze dosłownie mniej niż 20 zł kosztują
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2024, 18:57
@ptasznik5: masz info sprzed kilku lat białasie, tera nawet głupie the cossacs ze trzy dychy XDD
Odpisz
20 listopada 2024, 17:27
Steamrip,synu
Odpisz
16 listopada 2024, 17:11
Wyszukałem paradox interactive i dowiedziałem się że to oni zrobili stellaris więc automatycznie daję temu studiu 1/10
Odpisz
16 listopada 2024, 17:12
@Dragonix18: Dobry boże, ...ja4 też zrobili
Odpisz
16 listopada 2024, 17:18
@Dragonix18: Ale zrobili też Crusader Kings 2. Ode mnie dostają 10/10.
Odpisz
16 listopada 2024, 17:52
Nie rozumiem hejtu na gry paradoxu, oni stworzyli bardzo wiele dobrych tytułów jedyny problem to cena produktów (szczególnie vic3 i ck3) Gram głównie hoi4,ale mam także vic3 i ck2.
Odpisz
16 listopada 2024, 17:54
@Super_bot: U mnie to akurat chodzi o personalną wendetę z jednym typem który gra w te dwie gry i nimi spamuje, do samych gier nic tak naprawdę nie mam
Odpisz
16 listopada 2024, 17:55
@Super_bot: Ja też nie za bardzo, sam lubię sobie pograć w ich gry.
Ale właśnie ceny, zwłaszcza dlc, są odstraszające
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2024, 16:56
@Super_bot: Ich polityka DLC oraz to, że z każdą aktualizacją ich gry robią się coraz gorsze to wystarczające powody, by na nich srać. Paradox ma właśnie rzesze lizodupów, którzy kupią każdy slop, jaki wydadzą
Odpisz
20 listopada 2024, 16:57
@rumcajschr: Dlatego piracę ich gry 😎
Odpisz
20 listopada 2024, 17:53
No i baza. Znaczy, dalej ch*jowo, że grasz w ten slop, ale baza, bo nie dostają za to ani grosza
Odpisz
20 listopada 2024, 18:57
@Dragonix18: literalnie dobre gry, hejterze
Odpisz
20 listopada 2024, 22:59
Ultron je lubi, nie obchodzi mnie jak dobre są
Odpisz
20 listopada 2024, 16:07
Po prostu nie kupuj, lmao
Odpisz
16 listopada 2024, 17:09
Piractwo jejaku Piractwo!
Odpisz