Gdy przewijasz dialogi "na pałę"...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Z klasą się trzeba urodzić
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 sierpnia 2014, 14:08
Przewinąć na pałę? Ach ten (Sami Wiecie Kto) gimbus.
Odpisz
3 stycznia 2015, 16:42
@jakubnowak98: myślałem, że Voldemort xD
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 18:19
@randalf28: Tego imienia nie wolno wym.... (...) (loading) okej, napisałeś tak, tak. I znowu cały komentarz na nic.
Odpisz
4 września 2015, 18:23
@Lechuv: [Tu miał być śmieszny komentarz, jednak musi zaakceptować go moderator]
Odpisz
4 września 2015, 20:39
@Lechuv:
Odpisz
17 lutego 2021, 16:51
@Lechuv: chyba nie zaakceptował
Odpisz
27 marca 2019, 20:03
Sposób wybierania (ostatnie zdjęcie) z Earthbounda.
Należy się strzałka w górę.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:27
Ja nigdy nie przewijam, chyba że przechodzę coś 2. raz lub więcej.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:55
W Wiedźminie akurat się bardzo łatwo podrywa. Wystarczy kwiatek albo pierścionek i ma się już kartę do kolekcji C:
Odpisz
11 sierpnia 2014, 11:28
@Piotresiek: W jedynce
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:02
@Jarektrol: No wiem. Przecież nie pisałem że w dwójce czy nie wydanej jeszcze trójce. W Zabójcach Królów są już animacje.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:15
Dragon Quest :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 07:18
Ja w takiej sytuacjii strzelam i nigdy tego nie zawolowalem.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 07:19
Kurde, sorka, blad zalowalem*. W aplikacjii nie da sie edytowac.
Odpisz