Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajdeus

Edytowano - 25 listopada 2024, 10:41

A wszystkie takie same.

Avatar niggiddu

24 listopada 2024, 20:22

Jedynka to klasyk.
Dwójka to eksperymentalne ulepszenie klasyka.
Trójka to kwintesencja ówczesnego dorobku From Software.

Avatar TrueStoryGuy

19 listopada 2024, 17:46

Najlepsza trójka. Nawet widać, że ma highlight wśród wszystkich.

Avatar Towarisz

24 listopada 2024, 20:17

@TrueStoryGuy: fr chociarz opróć ds3 grałem jedynie w er

Avatar Towarisz

24 listopada 2024, 20:16

DS2 albo się kocha, albo nienawidzi

Avatar pieczarki

20 listopada 2024, 09:38

Jeśli ktoś mówi że ds dwójka najlepsza to albo nie ma gustu albo próbuje być hipsterem krótka piłka

Avatar Alfa7

19 listopada 2024, 17:43

Półka Dawida F

Avatar Alfa7

19 listopada 2024, 17:45

@Alfa7: Chociaż nwm
Na półce Dawida powinny być same ciemne dusze 2

Avatar
Mateoninho

19 listopada 2024, 17:45

@Alfa7: półka Dawida miałaby Dark Souls 2 na honorowym miejscu

Avatar
ddawdad

19 listopada 2024, 17:46

Avatar Alfa7

19 listopada 2024, 17:49

Avatar
ddawdad

19 listopada 2024, 17:49

Avatar
Poltergeist

19 listopada 2024, 17:50

@Alfa7: Idealne są dwa shipy według jejaków
numer 1. Ddawdad x Reichangel
numer 2. Ddawdad x Dark Souls 2

Avatar Alfa7

19 listopada 2024, 17:50

Avatar Alfa7

19 listopada 2024, 17:51

Gdyby liga nie upadła to już dawno kazałbym je napisać

Avatar
Poltergeist

19 listopada 2024, 17:52

@Alfa7: piszemy?

Avatar
Poltergeist

19 listopada 2024, 19:26

@Alfa7: kolekcja Ddawdada

Avatar Darwidx

19 listopada 2024, 18:40

2 Dark Souls 2, najlepsze.

(Znaczy, grałem tylko w 2 części, ale wciąż)

Avatar rumcajschr

19 listopada 2024, 17:42

Normalni ludzie wolą zwykły masochizm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Papierowa szkoła posting

Cóż za brak szacunku

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka