Najlepszy Dark Souls to 2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Papierowa szkoła posting
Cóż za brak szacunku
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 listopada 2024, 10:41
A wszystkie takie same.
Odpisz
24 listopada 2024, 20:22
Jedynka to klasyk.
Dwójka to eksperymentalne ulepszenie klasyka.
Trójka to kwintesencja ówczesnego dorobku From Software.
Odpisz
19 listopada 2024, 17:46
Najlepsza trójka. Nawet widać, że ma highlight wśród wszystkich.
Odpisz
24 listopada 2024, 20:17
@TrueStoryGuy: fr chociarz opróć ds3 grałem jedynie w er
Odpisz
24 listopada 2024, 20:16
DS2 albo się kocha, albo nienawidzi
Odpisz
20 listopada 2024, 09:38
Jeśli ktoś mówi że ds dwójka najlepsza to albo nie ma gustu albo próbuje być hipsterem krótka piłka
Odpisz
19 listopada 2024, 17:43
Półka Dawida F
Odpisz
19 listopada 2024, 17:45
@Alfa7: Chociaż nwm
Na półce Dawida powinny być same ciemne dusze 2
Odpisz
19 listopada 2024, 17:45
@Alfa7: półka Dawida miałaby Dark Souls 2 na honorowym miejscu
Odpisz
19 listopada 2024, 17:46
@Alfa7:
Odpisz
19 listopada 2024, 17:49
Odpisz
19 listopada 2024, 17:49
@Alfa7:
Odpisz
19 listopada 2024, 17:50
@Alfa7: Idealne są dwa shipy według jejaków
numer 1. Ddawdad x Reichangel
numer 2. Ddawdad x Dark Souls 2
Odpisz
19 listopada 2024, 17:50
Odpisz
19 listopada 2024, 17:51
Gdyby liga nie upadła to już dawno kazałbym je napisać
Odpisz
19 listopada 2024, 17:52
@Alfa7: piszemy?
Odpisz
19 listopada 2024, 19:26
@Alfa7: kolekcja Ddawdada
Odpisz
19 listopada 2024, 18:40
2 Dark Souls 2, najlepsze.
(Znaczy, grałem tylko w 2 części, ale wciąż)
Odpisz
19 listopada 2024, 17:42
Normalni ludzie wolą zwykły masochizm
Odpisz