Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2024, 20:42
Dlatego idzie się na polibudę
Mgr znaczy „może gówno robić”, a mgr inż. „może gówno robić, i nieźle żyć”
Odpisz
20 listopada 2024, 20:53
@Ignisus: Heh, dokładnie, są tylko 2 rodzaje studiów:
1 Takie po których gówno umiesz
2 Takie po których gówno umiesz, ale za to gówno płacą Ci kilka razy więcej niż jakbyś coś umiał.
Odpisz
22 listopada 2024, 13:26
@Ignisus: Gówno prawda.
Ja miałem być na kierunku cyberbezpieczenstwa. Okazało się, że zrobili mnie w ...ja i wsadzili na inżyniera grafiki gier komputerowych.
Po tym inżynierze nie ma pracy, bo nikt nie potrzebuje gościa, który potrafi jedynie co robić to implementować grafiki xD.
Najlepsze kierunki to:
- inżynier (wszystko co jest związane z przemysłem)
- licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego/zewnętrznego/narodowego/wirtualnego
- Wszystko z WAT
- medycyna specjalna
- psychologia specjalna
- zarządzanie organami państwowymi
Reszta kierunków jest do wyrzucenia, bo kto normalny potrzebuje filozofa xD?
Odpisz
22 listopada 2024, 09:12
A wiecie co wykładał Wojtyła na uniwersytecie?
Kafelki xD
Odpisz
22 listopada 2024, 01:07
czy tylko ja pierwsze co to szukałem w komentarzach żeby jakiś student co ego i ambicje wywalili do kosmosu się zesra w komentarzu ? XD
Odpisz
22 listopada 2024, 01:37
@pvp17: to dopiero się pojawią
Odpisz
20 listopada 2024, 22:30
Było ale ciągle prawdziwe
Odpisz
20 listopada 2024, 20:31
Było i nieśmieszne
Odpisz
20 listopada 2024, 20:52
@JaJestemZWami: czyżby po uni?
Odpisz
20 listopada 2024, 20:34
Rabini poraz kolejny niezdecydowani
Odpisz
20 listopada 2024, 20:36
@nichiimishiari: Było i średnie
Odpisz
20 listopada 2024, 20:32
Było i śmieszne
Odpisz