Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

20 listopada 2024, 20:42

Dlatego idzie się na polibudę
Mgr znaczy „może gówno robić”, a mgr inż. „może gówno robić, i nieźle żyć”

Avatar Darwidx

20 listopada 2024, 20:53

@Ignisus: Heh, dokładnie, są tylko 2 rodzaje studiów:
1 Takie po których gówno umiesz
2 Takie po których gówno umiesz, ale za to gówno płacą Ci kilka razy więcej niż jakbyś coś umiał.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2024, 13:26

@Ignisus: Gówno prawda.

Ja miałem być na kierunku cyberbezpieczenstwa. Okazało się, że zrobili mnie w ...ja i wsadzili na inżyniera grafiki gier komputerowych.

Po tym inżynierze nie ma pracy, bo nikt nie potrzebuje gościa, który potrafi jedynie co robić to implementować grafiki xD.

Najlepsze kierunki to:
- inżynier (wszystko co jest związane z przemysłem)
- licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego/zewnętrznego/narodowego/wirtualnego
- Wszystko z WAT
- medycyna specjalna
- psychologia specjalna
- zarządzanie organami państwowymi

Reszta kierunków jest do wyrzucenia, bo kto normalny potrzebuje filozofa xD?

Avatar Anantashesha

22 listopada 2024, 09:12

A wiecie co wykładał Wojtyła na uniwersytecie?

Kafelki xD

Avatar pvp17

22 listopada 2024, 01:07

czy tylko ja pierwsze co to szukałem w komentarzach żeby jakiś student co ego i ambicje wywalili do kosmosu się zesra w komentarzu ? XD

Avatar BlackMorbius61

22 listopada 2024, 01:37

@pvp17: to dopiero się pojawią

Avatar PanPiernik

20 listopada 2024, 22:30

Było ale ciągle prawdziwe

Avatar JaJestemZWami

20 listopada 2024, 20:31

Było i nieśmieszne

Avatar Sonarcha

20 listopada 2024, 20:52

@JaJestemZWami: czyżby po uni?

Avatar nichiimishiari

20 listopada 2024, 20:34

Rabini poraz kolejny niezdecydowani

Avatar Diefant

20 listopada 2024, 20:36

@nichiimishiari: Było i średnie

Avatar Konto_nieusuniete

20 listopada 2024, 20:32

Było i śmieszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka