Ja się identyfikuję jako 'Murica, co daje +100 do cyfr na wadze, +15 rodzajów broni za łóżkiem, i +99 rocznych pensji wydanych na fajerwerki w dniu niepodległości
Japie....e XDD tylko Austria nie pasuje, tak to akurat 5 palców żeby zaznaczyć pozostałe opcje. Filmik ze śpiewaniem roty i międzynarodówki z niemieckim akcentem o pijaku prześlę innym razem.
Ja uwielbiam Gladiatora, bo to dobra opowieść i epickie kino jest. ALE gdybym faktycznie patrzył na film tylko pod względem oddania faktów historycznych chyba by mnie krew zalała...
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z piwnicami to w piwnicy właśnie został zamordowany car Mikołaj 1przez rewolucjonistów październikowych (listopadowych)
Komentarze
Odśwież29 listopada 2024, 22:40
Tymczasem ja: k...i na komunistów, piję tylko wodę żywiec zdrój, soli zdecydowanie za dużo, płacze w Wilnie i Lwowie
Odpisz
25 listopada 2024, 23:36
Ja się identyfikuję jako 'Murica, co daje +100 do cyfr na wadze, +15 rodzajów broni za łóżkiem, i +99 rocznych pensji wydanych na fajerwerki w dniu niepodległości
Odpisz
25 listopada 2024, 21:37
Japie....e XDD tylko Austria nie pasuje, tak to akurat 5 palców żeby zaznaczyć pozostałe opcje. Filmik ze śpiewaniem roty i międzynarodówki z niemieckim akcentem o pijaku prześlę innym razem.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2024, 19:15
najwięcej miałem z carstwa rosyjskiego (aż dwa :exploding_head:)
Odpisz
25 listopada 2024, 17:58
jestem komunistą <:0
Odpisz
25 listopada 2024, 17:27
Ja uwielbiam Gladiatora, bo to dobra opowieść i epickie kino jest. ALE gdybym faktycznie patrzył na film tylko pod względem oddania faktów historycznych chyba by mnie krew zalała...
Odpisz
25 listopada 2024, 13:51
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z piwnicami to w piwnicy właśnie został zamordowany car Mikołaj 1przez rewolucjonistów październikowych (listopadowych)
Odpisz
25 listopada 2024, 16:22
@Wonsz_Szmija: To dlatego komuniści tak lubią siedzieć w piwnicach
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2024, 13:38
Austo-węgry. Polecam C.K dezerterów warto obejrzeć!
Odpisz
21 listopada 2024, 17:46
Jak zwykle, Polska
Odpisz
21 listopada 2024, 16:13
W międzyczasie ja co k...i na komunistów
Identyfikuję się jako husarz
I soli zdecydowanie za dużo 😔
Odpisz
21 listopada 2024, 16:24
@ptasznik5: Imo je**nie komunistów to nie tylko obowiązek dla Rosyjskiego Cesarstwa ale też obowiązek każdych Polaków
Odpisz
21 listopada 2024, 17:28
@AlMalina: obowiązek każdego zdrowego na umyśle człowieka
Odpisz
21 listopada 2024, 15:25
Rzaden nie pasuje do mnie w więcej niż 30% ale najbardziej adekwatny opis ma Rzeczpospolita i Austro-Węgry
Odpisz