Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JanPat2

29 listopada 2024, 22:40

Tymczasem ja: k...i na komunistów, piję tylko wodę żywiec zdrój, soli zdecydowanie za dużo, płacze w Wilnie i Lwowie

Avatar DiamondMine9960

25 listopada 2024, 23:36

Ja się identyfikuję jako 'Murica, co daje +100 do cyfr na wadze, +15 rodzajów broni za łóżkiem, i +99 rocznych pensji wydanych na fajerwerki w dniu niepodległości

Avatar
Jgnatiusus

25 listopada 2024, 21:37

Japie....e XDD tylko Austria nie pasuje, tak to akurat 5 palców żeby zaznaczyć pozostałe opcje. Filmik ze śpiewaniem roty i międzynarodówki z niemieckim akcentem o pijaku prześlę innym razem.

Avatar satoshi12345

Edytowano - 25 listopada 2024, 19:15

najwięcej miałem z carstwa rosyjskiego (aż dwa :exploding_head:)

Avatar metalicow_666

25 listopada 2024, 17:58

jestem komunistą <:0

Avatar Figarus

25 listopada 2024, 17:27

Ja uwielbiam Gladiatora, bo to dobra opowieść i epickie kino jest. ALE gdybym faktycznie patrzył na film tylko pod względem oddania faktów historycznych chyba by mnie krew zalała...

Avatar Wonsz_Szmija

25 listopada 2024, 13:51

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z piwnicami to w piwnicy właśnie został zamordowany car Mikołaj 1przez rewolucjonistów październikowych (listopadowych)

Avatar bulkax

25 listopada 2024, 16:22

@Wonsz_Szmija: To dlatego komuniści tak lubią siedzieć w piwnicach

Avatar Elmario1234

Edytowano - 25 listopada 2024, 13:38

Austo-węgry. Polecam C.K dezerterów warto obejrzeć!

Avatar WujekFoliarz

21 listopada 2024, 17:46

Jak zwykle, Polska

Avatar ptasznik5

21 listopada 2024, 16:13

W międzyczasie ja co k...i na komunistów
Identyfikuję się jako husarz
I soli zdecydowanie za dużo 😔

Avatar AlMalina

21 listopada 2024, 16:24

@ptasznik5: Imo je**nie komunistów to nie tylko obowiązek dla Rosyjskiego Cesarstwa ale też obowiązek każdych Polaków

Avatar ptasznik5

21 listopada 2024, 17:28

@AlMalina: obowiązek każdego zdrowego na umyśle człowieka

Avatar Turyferarius

21 listopada 2024, 15:25

Rzaden nie pasuje do mnie w więcej niż 30% ale najbardziej adekwatny opis ma Rzeczpospolita i Austro-Węgry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Lekko nie będzie

Powodzenia

To będzie bolało

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka