Niedługo w polskich sklepach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2014, 20:03
Dla niekumatych: Obrazek nawiązuje do programu na youtube ŚmiechawaTV
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:02
@randalf28: To bodajże nawiązuje do odcinka "Imieniny u szwagra" :D
Odpisz
18 lutego 2015, 00:13
@randalf28: a na ic stronie mozna pobrac dwonek szwagrów ruzne wersjie utoru wystepującego w filmach i same zdiecie tej butelki
Odpisz
10 stycznia 2015, 17:07
O sku*wesyn :3
Odpisz
20 grudnia 2014, 13:00
chyba swagier jest fanem utarent
Odpisz
11 sierpnia 2014, 03:18
I po co jechać do Zakopanego? :3 ( pozdrawiam kumatych)
Odpisz
20 września 2014, 18:00
@Slenderowiec2012: Ja tu mam 10 zakopanych.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2014, 21:11
@XRames4: A to sku*wesyn! :D
Odpisz
10 sierpnia 2014, 23:57
Biorę 10!
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:02
69. Przypadek?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:27
@Darwineek: tak
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2014, 20:47
O sku*wesyn
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:39
cena: 10zł za 0,5l
Odpisz
8 sierpnia 2014, 10:25
Mnie to tam nie rusza, alkohole mnie nie obchodzą, jak kogoś obchodzą to może dać 5/5, ja daję 1/5.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:56
szwagrówki nie łykniesz?Wstydź się
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:08
Boże... że nie grzmisz ...
Wiesz, to w takim bądź razie 3/4 ( o ile wiesz co to 3/4 oznacza) obrazków na jeja powinno dostać ode ocenę 1.
Kotów nie lubię, psa nie mam, serialów nie oglądam, alkoholu nie piję, memy są dziwne....
Odpisz
8 sierpnia 2014, 10:20
Trzeba wypróbować xD
Odpisz