Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2011, 13:54
to jest do dupy -5\5
Odpisz
22 lutego 2019, 09:05
@polak2011: Czemu dzieciaczku?
Odpisz
4 grudnia 2011, 11:44
Ech... Ostatnio mam problemy ze snem.
Odpisz
4 grudnia 2011, 12:54
tak samo jak ja
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:54
@grubson5022: Ja też.
Odpisz
4 grudnia 2011, 12:13
1/4
Odpisz
22 czerwca 2012, 14:56
@frefux: skala jest do 5
Odpisz
2 września 2014, 15:15
@paintowy_master: Może się pomylił, i zamiast "5" wcisnął "4"?
Odpisz
23 lutego 2012, 19:48
kiedy ja nie mogę zasnąć to sobie na psp gram z godzinke i po pięciu minutach leżę
Odpisz
6 grudnia 2011, 14:29
kiedy nie mogłam zasnąć to wyklinałam o nim najgorsze rzeczy
Odpisz
4 grudnia 2011, 13:33
kiedys lezalem do 5 nad ranem i nei mogelm zasnac nie iwem czemu
Odpisz