Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2024, 13:40
Na dwór >>>>>>>>>>>>>>>>>> na pole
Odpisz
26 listopada 2024, 13:45
@proto_typu_EF: Skończcie pi*rdolić, bo to jedynie kwestia regionu i żadna wersja nie jest lepsza ani gorsza
Odpisz
26 listopada 2024, 14:01
@proto_typu_EF: Zgadzam się 🗿
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2024, 14:40
@proto_typu_EF: tobie by się przydały oba jeśli kłócisz sie o to 🗿
Odpisz
4 maja 2025, 19:11
@proto_typu_EF: idealna równość
Odpisz
30 listopada 2024, 21:17
ja mówię na dwór i tyle co ja wieśniak że na pole wychodzę
Odpisz
28 listopada 2024, 15:39
Jak już na pole chyba że w Małopolsce mówi się inaczej
Odpisz
27 listopada 2024, 10:37
POLE, POLE, ŁYSE POLE
Odpisz
27 listopada 2024, 20:31
@PayDayMAN: ALE MAM JUŻ PLAN
Odpisz
27 listopada 2024, 20:54
@Chinska_podrobka: POWOLUTKU, BEZ POŚPIECHU WSZYSTKO ZROBIĘ SAM
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2024, 20:57
@PayDayMAN: NAD MAKIETĄ SIĘ MĘCZYŁEM ŁADNE PARE LAT
Odpisz
27 listopada 2024, 20:59
@Chinska_podrobka: ALE ZA TO ZWIEDZAĆ CUDO BĘDZIE CAŁY ŚWIAT
Odpisz
27 listopada 2024, 21:00
@PayDayMAN: TU NARAZIE JEST ŚCIERNISKO
Odpisz
28 listopada 2024, 03:21
@Chinska_podrobka: ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO
Odpisz
28 listopada 2024, 06:50
@werenspawel: A TAM GDZIE TO PRĘTOWISKO
Odpisz
28 listopada 2024, 10:40
@Chinska_podrobka: BĘDZIE STAŁ MÓJ BANK
Odpisz
28 listopada 2024, 10:41
@PayDayMAN: *epicka trąbka*
Odpisz
27 listopada 2024, 15:30
Co to za miasto?
Odpisz
27 listopada 2024, 12:06
Lete precz
Odpisz
26 listopada 2024, 13:53
"Natura mnie wzywa"
Odpisz
27 listopada 2024, 12:06
@nichiimishiari: To chyba dotyczy chodzenia do kibla...
Odpisz
26 listopada 2024, 13:41
Ja na śląsku mówilem "na powierzchnię"
Odpisz
27 listopada 2024, 09:08
@Kj0603: bo wy tam w kopalniach mieszkacie
Odpisz
27 listopada 2024, 10:31
@Kj0603: kj0603 będący na Śląsku:
Odpisz
27 listopada 2024, 10:33
@Elmario1234: i wtedy jadłem moją ulubioną potrawkę z węgla🤤😋
Odpisz
26 listopada 2024, 13:38
Na zewnątrz
Odpisz
26 listopada 2024, 14:01
@Nerius: centrysta
Odpisz
26 listopada 2024, 13:49
"Wychodze z domu"
Odpisz