Gadżety do butelek od Coca Coli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2018, 09:36
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:34
te gadżety są zajefajne
Odpisz
14 lutego 2016, 00:05
raczej nie w Polsce
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:06
Tylko jedno pytanie: Po co?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:08
@Filipo100: Żeby wykorzystywać już puste butelki do pożytecznych celów ;)
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:08
@Filipo100: Pieniądze
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:13
@deltes: ale podnosić puste butelki?Bez sensu
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:43
@MaD_MaN: Nie podnosić, dajmy na to wypijesz pół litrową colę i robisz z niej spryskiwacz do kwiatków :) Tanie i nie niszczy środowiska, gdybyś tą samą butelkę rzucił w krzaki
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2014, 17:06
@deltes: ale na drugim obrazku wyraźnie widać,że gość ją podnosi...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 20:51
@MaD_MaN: W tym obrazku nie chodzi o podnoszenie zużytych, jest gadżet który łączy dwie butelki napełnione wodą i możesz sobie ćwiczyć mięśnie ręki ;)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 00:32
Na ch*j to komu? .-.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:51
Przypuszczam iż wymyślili to chińczycy lub japończycy. Nie chcę być nietolerancyjny czy cuś ale europejczyk czy amerykanin po prostu by czegoś takiego nie zrobił.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 23:28
@Dark_Dante: Zresztą ci ludzie na tym obrazku są skośnoocy...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:14
Czego to nie zrobią, żeby zachęcić ludzi do picia tego rozpuszczalnika...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:28
Zataz Pepsi to zgapi -,-
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:27
@Sebzer: słownik też
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:11
@ziomek2009: To akurat zwykłe "przejęzyczenie".
Odpisz
9 sierpnia 2014, 15:59
@Papayou: wszędzie na jeja są te "przejęzyczenia"
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:13
@ziomek2009: No wiesz, jakby nie patrzeć na jeja większość to jeszcze dzieci, wychowane na słitaśnych tekstach z fejspuka, ale może na prawdę tylko palec mu się omsknął? (oby)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 22:43
@Papayou: piszę z telefonu każdemu może się zdarzyć klikniecie litery obok. Przeciez mozna sie domyslec o co chodzi wiec po vo sie czepiax?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 22:50
@Sebzer: Ale pisząc z telefonu chyba możesz zobaczyć czy dobrze żeś napisał, czy znowu jak ktoś będzie czytał Twoje wypociny to mu oczy zgniją?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:12
Też tak chce...chwila ja przecież nie lubie napojów gazowanych :/
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:09
Po prostu Japonia ;-;
Odpisz