Wywołuje to u mnie problemy z agresją :V
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2024, 02:31
Wierzę w open exr supremację (mniejszy od PNG, mniejsza kompresja od PNG i nadal ma kanał alfa a nawet może mieć więcej bitów więc mega kox)
Odpisz
28 listopada 2024, 21:56
Na angielskiej wiki na szczęście wystarczy wejść na stronę pliku, kliknąć rozmiar pierwotny i już mona pobrać png, jpg czy jpeg. Tylko trzeba być zalogowanym. Sprawdzałam to tylko na jednej wiki, ale pewnie na wszystkich tak jest.
Odpisz
28 listopada 2024, 12:03
Łatwo na .png przekonwertować to przecież
Odpisz
28 listopada 2024, 16:11
no właśnie nie zawsze jest tak pięknie, niektóre od razu się walą, inne po jakimś czasie, tylko kilka na 100 działa póki nie usuniesz samemu
Odpisz
27 listopada 2024, 14:11
Google wybierający format pliku który świat nie widział (pobrałem zwykłe zdjęcie kota):
Odpisz
27 listopada 2024, 14:16
@Rebelian_Chaosu: svg który otworzysz tylko w gimpie
Odpisz
28 listopada 2024, 15:44
@Danteusz: akurst svg to grafika wektorowa, wiec ten format ma jak najbardziej sens
Odpisz
28 listopada 2024, 14:03
Ja zazwyczaj zapisuję paintem i nie mam z tym większego problemu chociaż jest to upierdliwe i najczęściej nie chcę otwierać Painta i jeszcze tam zapisywać to i tak dalej więc najczęściej poprostu szukam innego obrazu
Odpisz
27 listopada 2024, 16:43
Bo łączy wysoką jakość PNG i lekkość JPG a jak komuś się nie podoba to może sobie przekonwertować
Odpisz
27 listopada 2024, 15:32
Też ta strona: "nie rozpoznawany format pliku prosze użyć .jpg albo .png"
Odpisz
27 listopada 2024, 15:30
Przez ten format prezentacja zdjęć z pielgrzymki się nie udała. I to parę razy
Odpisz
27 listopada 2024, 15:11
Stop weebom!
*Znaczy WEBPom
**A nie, dobrze jest
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2024, 14:41
Po prostu daj na końcu nazwy .png i przekonwertuje bruh
Odpisz
27 listopada 2024, 15:00
@Hacjul: nie klamczuj, to sie w srodku w serduszku rozni i niektore programy powiedza ci nie. Zapisz ms paintem
Odpisz
27 listopada 2024, 14:31
Mniejsza kompresja plików i jakość obrazu nie jest taka zła jak się wydaje. Myślę, że dlatego stawiają na webp
Odpisz
27 listopada 2024, 14:07
"człowiek" który wymyślił format .webp płonący w piekle
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2024, 14:03
Do tego żeby chociaż to zdjęcie przyciąć, i tak musisz zmienić format.
Odpisz