Na angielskiej wiki na szczęście wystarczy wejść na stronę pliku, kliknąć rozmiar pierwotny i już mona pobrać png, jpg czy jpeg. Tylko trzeba być zalogowanym. Sprawdzałam to tylko na jednej wiki, ale pewnie na wszystkich tak jest.
Ja zazwyczaj zapisuję paintem i nie mam z tym większego problemu chociaż jest to upierdliwe i najczęściej nie chcę otwierać Painta i jeszcze tam zapisywać to i tak dalej więc najczęściej poprostu szukam innego obrazu
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2024, 02:31
Wierzę w open exr supremację (mniejszy od PNG, mniejsza kompresja od PNG i nadal ma kanał alfa a nawet może mieć więcej bitów więc mega kox)
Odpisz
28 listopada 2024, 21:56
Na angielskiej wiki na szczęście wystarczy wejść na stronę pliku, kliknąć rozmiar pierwotny i już mona pobrać png, jpg czy jpeg. Tylko trzeba być zalogowanym. Sprawdzałam to tylko na jednej wiki, ale pewnie na wszystkich tak jest.
Odpisz
28 listopada 2024, 12:03
Łatwo na .png przekonwertować to przecież
Odpisz
28 listopada 2024, 16:11
no właśnie nie zawsze jest tak pięknie, niektóre od razu się walą, inne po jakimś czasie, tylko kilka na 100 działa póki nie usuniesz samemu
Odpisz
27 listopada 2024, 14:11
Google wybierający format pliku który świat nie widział (pobrałem zwykłe zdjęcie kota):
Odpisz
27 listopada 2024, 14:16
@Rebelian_Chaosu: svg który otworzysz tylko w gimpie
Odpisz
28 listopada 2024, 15:44
@Danteusz: akurst svg to grafika wektorowa, wiec ten format ma jak najbardziej sens
Odpisz
28 listopada 2024, 14:03
Ja zazwyczaj zapisuję paintem i nie mam z tym większego problemu chociaż jest to upierdliwe i najczęściej nie chcę otwierać Painta i jeszcze tam zapisywać to i tak dalej więc najczęściej poprostu szukam innego obrazu
Odpisz
27 listopada 2024, 16:43
Bo łączy wysoką jakość PNG i lekkość JPG a jak komuś się nie podoba to może sobie przekonwertować
Odpisz
27 listopada 2024, 15:32
Też ta strona: "nie rozpoznawany format pliku prosze użyć .jpg albo .png"
Odpisz
27 listopada 2024, 15:30
Przez ten format prezentacja zdjęć z pielgrzymki się nie udała. I to parę razy
Odpisz
27 listopada 2024, 15:11
Stop weebom!
*Znaczy WEBPom
**A nie, dobrze jest
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2024, 14:41
Po prostu daj na końcu nazwy .png i przekonwertuje bruh
Odpisz
27 listopada 2024, 15:00
@Hacjul: nie klamczuj, to sie w srodku w serduszku rozni i niektore programy powiedza ci nie. Zapisz ms paintem
Odpisz
27 listopada 2024, 14:31
Mniejsza kompresja plików i jakość obrazu nie jest taka zła jak się wydaje. Myślę, że dlatego stawiają na webp
Odpisz
27 listopada 2024, 14:07
"człowiek" który wymyślił format .webp płonący w piekle
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2024, 14:03
Do tego żeby chociaż to zdjęcie przyciąć, i tak musisz zmienić format.
Odpisz