@benben7: jak ja chodziłem do zawodówki to u mnie większość jeśli nie wszyscy pokazywali środkowe palce do nich i ich na głos wyzywali do dzisiaj nie wiem czy oni mieli takie szczęście że nic im za to policja nie zrobiła czy po prostu już tyle miała takich sytuacji że ma ich w dupie po prostu
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 listopada 2024, 13:18
Są i tacy którzy w takim momencie staraliby się właśnie złamać
Odpisz
29 listopada 2024, 22:43
@benben7: jak ja chodziłem do zawodówki to u mnie większość jeśli nie wszyscy pokazywali środkowe palce do nich i ich na głos wyzywali do dzisiaj nie wiem czy oni mieli takie szczęście że nic im za to policja nie zrobiła czy po prostu już tyle miała takich sytuacji że ma ich w dupie po prostu
Odpisz