Chyba już wiem o co chodzi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2014, 21:38
Ten koleś to jezus :O Stoi na wodzie!!!
Odpisz
11 sierpnia 2014, 06:33
@ole321100: stoi na samochodzie nie widzisz?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 20:30
...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 19:30
Bezpiecznik był spalony.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:23
multipla ?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:57
Gdzie Ci to na multiplę wygląda?!
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:33
@Maks2603: już wiem
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:59
silnik wylał..
Odpisz
11 sierpnia 2014, 00:01
A sprubowałeś na zapych?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:42
Silnik się przegrzał xde
Odpisz
10 sierpnia 2014, 19:48
a o co chodzi?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:42
@mytfek: o ten tramwaj co nie chodzi
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:11
@mytfek: o tą cipę co nie płodzi...
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:44
Wycieka mu benzyna?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:41
o łosia na drodze
Odpisz