Jak ktoś nie był alkoholikiem to niech sie nie wypowiada. Ja chciałem zobaczyć jak to jest ale po piciu 4paka może 2 razy w tygodniu dostałem refluksu, częsciowo też z innych powodów niż alko.
U mnie ostatnie zastąpiłbym: Jestem silnym umysłem w spojonym przez alkohol ciele. Doprowadzę je do domu, który jest 10 km stąd jadąc losowymi nocnymi liniami autobusowymi z precyzją, której w życiu nie osiągnąłbym na trzeźwo. Muszę tylko uwzględniać błąd obliczeniowy w stawianiu następnych kroków i gadać do siebie, żeby nie stracić przytomności.
Komentarze
Odśwież30 listopada 2024, 10:41
Nie rozumiem, czemu ludzie piją alkohol. Gorzkie to i dusi w gardle.
Odpisz
30 listopada 2024, 10:58
@Endev: To pradawna tradycja archeologiczna
Odpisz
28 listopada 2024, 15:16
Jak ktoś nie był alkoholikiem to niech sie nie wypowiada. Ja chciałem zobaczyć jak to jest ale po piciu 4paka może 2 razy w tygodniu dostałem refluksu, częsciowo też z innych powodów niż alko.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2024, 13:13
U mnie ostatnie zastąpiłbym: Jestem silnym umysłem w spojonym przez alkohol ciele. Doprowadzę je do domu, który jest 10 km stąd jadąc losowymi nocnymi liniami autobusowymi z precyzją, której w życiu nie osiągnąłbym na trzeźwo. Muszę tylko uwzględniać błąd obliczeniowy w stawianiu następnych kroków i gadać do siebie, żeby nie stracić przytomności.
To była dobra impreza
Odpisz