Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mnich1

10 sierpnia 2014, 16:16

Ale byłby jaja jakby urodziła normalnej wielkości dziecko :D Ale to niemożliwe

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2014, 17:51

@Mnich1: Pierwszy raz mogę Cię poprawić: Byłyby* Czuję się potężny xD

Avatar Mnich1

10 sierpnia 2014, 21:56

Ah! Tylko nie to! Teraz już nigdy nie będę mógł popatrzeć w lustro! A nie, dalej to robię. SWEG.

Avatar Grzechoooo

23 maja 2018, 15:38

@Mnich1: czy aby na pewno?

Avatar VanillaPokeball

19 stycznia 2015, 18:50

( ͡° ͜ʖ ͡°) wszedzie sie zmiesci..robi jako dildo ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Piotresiek

10 sierpnia 2014, 16:11

Ciekawe jak oni robią "to"

Avatar KingsMax

10 sierpnia 2014, 16:29

@Piotresiek: Ona nie jest dojrzała fizycznie, więc też nie hormonalnie, a to to chyba jej ojciec albo brat.

Avatar Bastil123

10 sierpnia 2014, 16:36

@KingsMax: Ona ma chyba 22 lata, a to jej brat. Widziałem w Galileo. Choruje na jakąs chorobę, i ma cieniutki głosik.

Avatar KingsMax

10 sierpnia 2014, 16:54

@Bastil123: Cieniutki głosik właśnie dlatego że struny głosowe się nie wykształciły.

Avatar xpioterx6

10 sierpnia 2014, 17:05

@Piotresiek: Kojarzysz może obrazek jak chomik je banana?

Avatar Piotresiek

Edytowano - 10 sierpnia 2014, 17:53

@KingsMax: Czy ty musisz kleić się do mnie jak gówno do buta?

Avatar KingsMax

10 sierpnia 2014, 17:58

@Piotresiek: Tylko wyjaśniłem małą drobnostkę.

Avatar Frost_

10 sierpnia 2014, 18:09

@KingsMax: Nie nie wykrztałciły, tylko są małe i szybko drgają. 6klasa muzyki lub przyrody się kłania.

Avatar KingsMax

10 sierpnia 2014, 19:07

@Frost_: Nie urosły czyli się poprawnie nie wykształciły.

Avatar bylejakbylegdzie

10 sierpnia 2014, 20:31

@KingsMax: karłowatość to tylko brak wzrostu a nie brak starzenia

Avatar KingsMax

Edytowano - 11 sierpnia 2014, 01:08

@bylejakbylegdzie: To inna choroba, rozwój organizmu zatrzymał się na 3 latach.
Ps. Ciekawy temat mi podsunąłeś, co jeśli ona będzie biologicznie nieśmiertelna?

Avatar ziomek2009

11 sierpnia 2014, 06:51

@KingsMax: nie może być nieśmiertelna to zaprzecza prawom bytu

Avatar bylejakbylegdzie

11 sierpnia 2014, 10:55

@KingsMax: dobrze że dopiero teraz to przeczytałem bo bym w nocy nie spał

Avatar KingsMax

11 sierpnia 2014, 12:30

@ziomek2009: Istnieją meduzy które mogą wrócić do "niepełnoletniej" formy (chodź może to być kolejna głupota naukowców) i nie chodziło mi o nieśmiertelność a o biologiczną nieśmiertelność. Teoretycznie ona może być biologicznie nieśmiertelna, albo starzeje się naprawdę powoli (np 1 jej rok to 1000 lat naszych).

Avatar KingsMax

11 sierpnia 2014, 13:14

@bylejakbylegdzie: Ja jakoś spałem :D.

Avatar jakubnowak98

12 sierpnia 2014, 14:34

@ziomek2009: Ale kamienie są nieśmiertelne :0

Avatar acocieto666

10 sierpnia 2014, 20:48

łał.... lecę do następnego obrazka

Avatar hubert321

10 sierpnia 2014, 17:14

oglądałem o niej reportaż w galieo podobno jej kości łatwo śe łamą i nie może przez to samodzielnie chodzić

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2014, 17:40

@hubert321: "śe"

Avatar hubert321

10 sierpnia 2014, 18:01

dyslektykiem jestem

Avatar Piotr99

10 sierpnia 2014, 18:12

@hubert321: A ja jak nie mam dziewczyny to mam dysfeminię? Tak ciężko poprawić tekst jak przeglądarka podkreśli czerwoną linią?

Avatar
Muzel

23 kwietnia 2017, 17:37

@hubert321: Ja też

Avatar Szymon123PL

10 sierpnia 2014, 16:02

Smutne. Nic nie może z tym zrobić :(. I pewnie ma wiele powikłań, a ludzie patrzą jak na odmieńca. Fakt wyróżnia się...Współczuje :(

Avatar frazeologizm

10 sierpnia 2014, 16:35

@Szymon123PL: Czy smutne ? zależy jak kto na to patrzy, nie można z tym nic robić ... ale przecież to nie zabija. Powikłania ? nie można zarzucać (sądząc po jej minie) że ma powikłania. A teraz cie zacytuje ,,a ludzie patrzą jak na odmieńca. Fakt wyróżnia się...,, czyli sam ją tak traktujesz.

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2014, 16:05

Nawet Pigmeje się nabijają.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka