Polska to jedyny kraj, w którym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2014, 15:34
Przegrywanie mamy w genach *kof, kof*.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:47
witamy w Polsce..
Odpisz
12 sierpnia 2014, 11:59
Znacie taki żart Polska od 4 lat nie przegrała żadnego meczu Dlaczego? . . . . . . . . . . . .. . . .. . . . BO NIE GRALI :D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:11
@Wapnok: Nie ma to jak się nie znać, a wypowiadać.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:14
@Wapnok: jakbyś nie wiedział to grali to raz. Dwa spaliłeś żart. A trzy to brzmiało jakoś tak Możemy być dumni Polska nie przegrała ani jednego meczu na mundialu od ośmiu lat.....
Odpisz
12 sierpnia 2014, 11:57
to prawda
Odpisz
12 sierpnia 2014, 08:51
Polska Logika
Odpisz
12 sierpnia 2014, 08:30
co jak co, ale to nie jest śmieszne tylko smutne ;/
Odpisz
12 sierpnia 2014, 06:34
w grach też tak jest?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 06:41
@mrklorens: legia z celtikiem
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:48
Aahahahahahahahahahahahahahah!!!
TO JEST POLSKAAA!!
Odpisz
8 sierpnia 2014, 22:50
Bo to Polska właśnie....
Odpisz