Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2024, 20:43
Krasnoludzkiego wojownika takiego do kraju jego odesłać powinno się, by w obronie jego z orkami walczyć mógł
Odpisz
2 grudnia 2024, 11:54
gnomy nie są krasnoludami, są spokrewnione raczej z elfami
Odpisz
30 listopada 2024, 12:18
Chciał skłócić naród to go zjednoczył
Teraz czekać aż ktoś go pobije 🙏
Odpisz
30 listopada 2024, 12:20
Nie czekaj na księcia na białym koniu, tylko zakasaj rękawy
Odpisz
30 listopada 2024, 12:21
@Konto_nieusuniete: nie mieszkam w warszawce czy gdzie on tam występuje lol
Odpisz
30 listopada 2024, 12:25
hmmmm nigdy nie polowałem na gnomy... czy to takie, że jak strzelę takiego z kuszy zamiast krwi będą latały koniczynki?
Odpisz
30 listopada 2024, 12:28
@nichiimishiari: jest tylko jeden sposób by się dowiedzieć
Odpisz
30 listopada 2024, 12:30
coś mi mówi, że to potwór wyższej rangi
będę potrzebował do tego ekipy na której zebranie zostanie poświęcone pół filmu
Odpisz
30 listopada 2024, 12:33
mieli go wyp...dolić do Ukrainy
Więc pewnie będzie latał z karabinem na froncie
Ten jeden raz kibicuje Rosjanom
Odpisz
30 listopada 2024, 12:36
@proto_typu_EF: sam się postrzeli
Odpisz
30 listopada 2024, 12:41
@proto_typu_EF: będzie świetnym testerem min przeciwpiechotnych
Odpisz
30 listopada 2024, 12:44
@proto_typu_EF: a tu cyk, okazuje się, że schizol większy od Rumcajsa i kategoria E
Odpisz
30 listopada 2024, 12:45
@nichiimishiari: wątpię czy się tym teraz przejmują
Potrzebują ludzi
Po za tym Ukraińcy mogli też o nim słyszeć
Więc może nie mieć łatwo
Odpisz
30 listopada 2024, 12:48
@proto_typu_EF: jakby, kategoria E działa tak, że cię nie wezmą nawet jakbyś chciał bo więcej szkód narobisz niż pożytku
taką kategorię podczas poboru dostają głównie osoby ciężko chore fizycznie/psychicznie lub osoby karane za ciężkie zbrodnie
Odpisz
30 listopada 2024, 12:49
@nichiimishiari: no to trzeba liczyć że Ukraińcy się nim zajmą 🗿
Odpisz
2 grudnia 2024, 09:02
@proto_typu_EF: szłyszałem że wystarczy dać na nasze 20 000 i armia cię ominie
Odpisz
2 grudnia 2024, 09:00
Z jednej strony dobrze ,tylko szkoda że ma kasę ,da pewną kwotę gdzie trzeba i armia go ominie
Odpisz
1 grudnia 2024, 20:03
*trolle z Twittera
Odpisz
1 grudnia 2024, 22:53
@BlackMorbius61: Właśnie. Pomimo zmiany nazwy i tak dla mnie zawsze będzie twitter
Odpisz
1 grudnia 2024, 22:42
Ciekawe jak dobrzę będzie się czołgał w Kijowie
Odpisz
30 listopada 2024, 12:33
Chociaż w jednej rzeczy jesteśmy zgodni
Też nie lubię gnomów
Odpisz
30 listopada 2024, 12:36
@Boberek00: mnie nie lubisz? 🥺
Odpisz
30 listopada 2024, 14:44
@proto_typu_EF: Nie no, ty jesteś spoko
ale ten gnom z galerii już nie
Odpisz
30 listopada 2024, 14:58
@Boberek00: bo powiedziałeś że nie lubisz gnomów
A ja jestem gnomem
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2024, 20:42
@proto_typu_EF: Jesteś za niski na gnoma.
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:27
@proto_typu_EF: Ty jesteś chochlikiem
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:31
jeden pies
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:38
@proto_typu_EF: Czy ty chcesz walczyć z moim mitologiem?
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:39
nie
Po prostu obie rzeczy są małe
Więc pasują do mnie
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:41
@proto_typu_EF: Tak, ale chochlik to nasza rodzima szkodliwa kreatura, a gnom, gnom jest adoptowany i niekoniecznie szkodliwy
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:42
ważny jest wzrost
Oba są niskie?
Więc do mnie pasują
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:45
@proto_typu_EF: Ten szkodliwy bardziej 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:45
ty też jesteś niski? 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:47
@proto_typu_EF: Tak 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:48
hehe
Chochlik 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:50
@proto_typu_EF: Ja? Ja jestem skrzatem 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:51
sięgasz w ogóle do Morgany? 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:55
@proto_typu_EF: Bardziej niż Ty 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 21:59
na szczęście że do niej nie sięgam 🗿
Odpisz
1 grudnia 2024, 22:00
@Boberek00: świąteczny bober!!!!!
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2024, 22:01
@Habiski: Wraz ze swą ekipą
Odpisz
1 grudnia 2024, 22:03
@proto_typu_EF:
Odpisz
1 grudnia 2024, 20:20
nigdy nie zgłąbiałam jego loru co on zrobił
Odpisz
1 grudnia 2024, 20:42
@metalicow_666: pracownikom pracę utrudnia a czasem zagrożenie wręcz stwarza na zaplecza wchodząc albo do lodówek w restauracjach się ładując. Filmik ustawiony gdzie po autach skakał nagrał też, jeszcze Polaków od cucków wyzywał bo prawa przestrzegają i, że do Rosji udać się chce mówił
Odpisz
1 grudnia 2024, 20:05
mi tam się podoba wszyscy się kłócimy nienawidzimy chcemy dla drugiego człowieka jak najgorzej ale w kluczowych momentach wszyscy razem jesteśmy zgodni w jakieś sprawie
Odpisz
30 listopada 2024, 12:21
Dobra widać moje szczęście się mnie trzyma w takich przypadkach
Kim jest ten gnom i co odpi.....a żebym wiedział za co go j...ć?
Odpisz
30 listopada 2024, 12:23
@jakub17: wchodzenie i przeszkadzanie pracownikom galerii
Skakanie po dachach aut
Potraktowanie kogoś gaśnicą
Nazywanie Polaków cuckoldami
Jeszcze coś by się znalazło
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2024, 12:24
a to jego nie trzeba j...ć
Tylko od razu wykastrować
Odpisz
30 listopada 2024, 12:19
"Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"
Odpisz