@Anantashesha: lub obniżyć im wypłaty, stale narzekają że tak mało zarabiają mimo że nie mają niewiadomo co ciężko i wakacje wolne więc moim zdaniem przynajmniej na 2-3 miesiące powinni im stanowczo obniżyć i zobaczyć czy nadal będą tak narzekać że tak mało zarabiają
@pvp17: Nie no, nie pi*rdol bzdur. W wakacje mają wolny może miesiąc, pracują podobnie jak reszta ludzi, a zarabiają poniżej minimalnej. Jak już to podnieść stanowczo żeby było więcej chętnych i był większy odsiew, bo tak to każde g*wno co się kształciło w latach '50-tych i stosuje metody z tamtego okresu może być nauczycielem.
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2024, 15:50
Ja pi*rdolę zdelegalizować nauczycieli
Odpisz
5 grudnia 2024, 17:41
@Anantashesha: lub obniżyć im wypłaty, stale narzekają że tak mało zarabiają mimo że nie mają niewiadomo co ciężko i wakacje wolne więc moim zdaniem przynajmniej na 2-3 miesiące powinni im stanowczo obniżyć i zobaczyć czy nadal będą tak narzekać że tak mało zarabiają
Odpisz
6 grudnia 2024, 21:04
@pvp17: Nie no, nie pi*rdol bzdur. W wakacje mają wolny może miesiąc, pracują podobnie jak reszta ludzi, a zarabiają poniżej minimalnej. Jak już to podnieść stanowczo żeby było więcej chętnych i był większy odsiew, bo tak to każde g*wno co się kształciło w latach '50-tych i stosuje metody z tamtego okresu może być nauczycielem.
Odpisz