Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Qgamer

9 sierpnia 2018, 08:36

Ja siedze 8h i 2min

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 12:19

Przynajmniej w internecie mogę liczyć na bardziej wiarygodne informacje niż te które mówi telewizja(dlatego właśnie korea pólnocna nie ma internetu ponieważ w tedy okazało się że są tak naprawdę ch**owi)

Avatar Kubox123456

11 sierpnia 2014, 17:08

*pif paf* w grach to najbardziej wiarygodne informacje.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 19:45

@Kubox123456: Wiesz że internet służy nie tylko do grania w gry?

Avatar Kubox123456

11 sierpnia 2014, 20:51

Tak wiem, ale nie wiem czy ty wierzysz we wszystko co jest napisane w internecie.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 23:31

@Kubox123456: Napisałem że wierze? po prostu mówię o tym że w telewizji nie zawsze mówią prawdę albo mówią niepełne informacje, i w takiej sytuacji można posłużyć się internetem aby zdobyć jakieś informacje na dany temat

Avatar xpioterx6

11 sierpnia 2014, 12:40

Ja jak siadam przed kompa to porządnie, nie 8h...

Avatar Nyroe

11 sierpnia 2014, 12:24

no, hej :D

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 11:58

siedze o wiele dłużej ;D

Avatar snajperro

11 sierpnia 2014, 11:46

Ja siedze 9 godzin ? problem ?

Avatar krolok1875

11 sierpnia 2014, 11:42

W internecie też da się oglądać:)

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 11:11

JA wcale nie mam telewizora...bo to dzieło szatana.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar jajko123123

11 sierpnia 2014, 12:00

Zauważyłaś że, wszystkie twoje komentarze zawsze są na minusie?

Avatar Cards

11 sierpnia 2014, 12:32

A komputer nie? Szach mat komuchu!

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 11:20

Ja spędzam przed kompem 6 godzin dziennie, a przed TV 4 godziny dziennie :-)

Avatar Kubox123456

11 sierpnia 2014, 17:09

wyjdź na dwór plz

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 09:39

@Kubox123456: Ok :)

Avatar diablo_piekla

11 sierpnia 2014, 11:02

Tylko 8?

Avatar Ant_1984

9 sierpnia 2014, 07:34

Nie o to chodzi, by niczego nie oglądać, ale by mieć chociaż szanse na prawdziwe informacje i by samemu decydować, co się ogląda ;)

Avatar bylejakbylegdzie

8 sierpnia 2014, 21:12

o to o mnie :D

Avatar Thror

8 sierpnia 2014, 20:47

Miałem tak dziś ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Taktycznie

No to skrzynia biegów do wymiany

Przerwa na herbatkę

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka