Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar oskar2005

Edytowano - 10 stycznia 2015, 20:06

USA tego nie ogarniesz.

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2014, 15:06

hehehehe! hahahaha!
(10 minut później)
*maniakalnym śmiechem* hahahahahaha!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2014, 00:52

@PanBuraczek: *po 1234567890+ latach* jakiśtam śmiech

Avatar Odbity

9 grudnia 2014, 14:00

po (64646364735263635=--%$#2'-#:#'-5745the fuck is this!?) lat *idioci śmiech kak w śmieciach* HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhehehAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH *I TAK PREZ PISTONT LAT*

Avatar maderfaker123

10 listopada 2014, 18:42

dzisiaj oglądalem ten odcinek.

Avatar Henzej

18 października 2014, 11:35

;-;

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 10:23

Międzywymiarowa szczoteczka do zębów Kowalskiego.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 01:30

Czyli według ciebie nastolatek to nie jest dziecko. Patrząc na poziom inteligencji w gimnazjach i 5,6 klasach podstawówki nie zgadzam się z tobą. Rozumiem nie ma 5 lat by bawić się w piaskownicy, ale swoim cwaniactwem i wulgaryzmem to nadrabia. Wiem że niektóre nastolatki tego nie robią, ale większość to niestety bezmyślne inbecyle które swoje zachowanie uważają za szpan.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 01:31

tą wiadomość kieruję do szymon123pl

Avatar Menek

9 sierpnia 2014, 18:24

Dzieciństwo...chyba jeśli się urodziłeś po 2000 roku.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 21:35

@Menek: czyli według ciebie jak ma się 14 lub 15 lat to jest się dorosłym? Minusy czekam.

Avatar Szymon123PL

11 sierpnia 2014, 23:23

Nie. Jest to nastolatek. Już nie w sposób myśląca całkiem jak dziecko, ale lepiej. Dzieckiem nie jest na pewno. Bo chyba nie widziałeś, żeby 15 latek bawił się w piaskownicy, albo grał w raz,dwa,trzy babajaga patrzy....Zrozumcie. Nastolatek to nie dziecko! Właśnie, dlatego, że społeczeństwo traktuję tak tę grupę, potem są jacy są....

Avatar lazur1225

11 sierpnia 2014, 20:02

pingwin chapac dzida xD

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 19:34

widziałem to w bajce :D

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 18:00

o co tu kurde chodzi?!

Avatar Jarektrol

11 sierpnia 2014, 18:01

Bierze go do ust

Avatar Isentor

11 sierpnia 2014, 17:51

Ale pingwiny z Madagaskaru są z 2008

Avatar figaro19

8 sierpnia 2014, 22:29

A scena z Nienawiści od pierwszego wejrzenia, kiedy Szeregowy rzuca się na Kowalskiego, chcąc go ekhem...

Avatar KoziLowca

9 sierpnia 2014, 11:16

@figaro19: Nie, to jest z odcinka o stopczasie. Kiedy Kowalski ma dość dużo czasu by przetestować swoje wynalazki.

Avatar figaro19

9 sierpnia 2014, 11:18

@KoziLowca: Wiem, mówię o innym odcinku.

Avatar dravecki

9 sierpnia 2014, 15:59

@KoziLowca: nie zauważyłeś pierwszej litery w komentarzu figara ;)

Avatar KoziLowca

9 sierpnia 2014, 16:01

@dravecki: Racja, mój błąd.

Avatar kozakfull

8 sierpnia 2014, 23:16

tam było o wiele więcej takich scen np jak Mort kopał Juliana w tyłek ale zrobili takie ujęcie że nie było widać tego że on go kopie.

Avatar PolandWolf

8 sierpnia 2014, 21:43

Tyle co oglądałam ten odcinek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka