Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pvp17

11 grudnia 2024, 20:32

wiecie jako chłop który nigdy nie był w dużych miastach i warszawie tylko na zadupiach jestem i mieszkam to takie moje marzenie zobaczenie warszawy

Avatar Pietrek360

11 grudnia 2024, 19:38

" Gdynia ? Od Polski B trzymam się z dala"

Avatar BlackMorbius61

11 grudnia 2024, 17:58

ja idę na autobus, jadę do Rawicza, tam wsadam w pociąg i jestem we Wrocławiu po dwóch lub trzech godzinach

Avatar
Jgnatiusus

11 grudnia 2024, 16:57

Moja wieś jest cała w pierwszej strefie w przeciwieństwie do Warszawy i do tego jest starsza. Imo nasz sołtys stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego

Avatar shadowbio

11 grudnia 2024, 17:11

każdy człowiek stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2024, 16:26

Zastanawia mnie czemu ktoś dobrowolnie chciałby się nazywać warszawiakiem

Avatar kola3492

7 grudnia 2024, 18:21

A jeśli do krakowa moge dojechać bezpośrednio 1 autobusem, a mieszkam 56km, to znaczy, że jestem krakowiakiem ?

Avatar Proton_0401

7 grudnia 2024, 19:32

@kola3492: to znaczy że jesteś imigrantem

Avatar kola3492

7 grudnia 2024, 22:23

@Proton_0401: warszawa ma swoich słoików, a ja jestem gornkiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Równi i równiejsi

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka