memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 grudnia 2024, 20:32
wiecie jako chłop który nigdy nie był w dużych miastach i warszawie tylko na zadupiach jestem i mieszkam to takie moje marzenie zobaczenie warszawy
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:38
" Gdynia ? Od Polski B trzymam się z dala"
11 grudnia 2024, 17:58
ja idę na autobus, jadę do Rawicza, tam wsadam w pociąg i jestem we Wrocławiu po dwóch lub trzech godzinach
11 grudnia 2024, 16:57
Moja wieś jest cała w pierwszej strefie w przeciwieństwie do Warszawy i do tego jest starsza. Imo nasz sołtys stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego
11 grudnia 2024, 17:11
każdy człowiek stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego
11 grudnia 2024, 16:26
Zastanawia mnie czemu ktoś dobrowolnie chciałby się nazywać warszawiakiem
7 grudnia 2024, 18:21
A jeśli do krakowa moge dojechać bezpośrednio 1 autobusem, a mieszkam 56km, to znaczy, że jestem krakowiakiem ?
7 grudnia 2024, 19:32
@kola3492: to znaczy że jesteś imigrantem
7 grudnia 2024, 22:23
@Proton_0401: warszawa ma swoich słoików, a ja jestem gornkiem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2024, 20:32
wiecie jako chłop który nigdy nie był w dużych miastach i warszawie tylko na zadupiach jestem i mieszkam to takie moje marzenie zobaczenie warszawy
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:38
" Gdynia ? Od Polski B trzymam się z dala"
Odpisz
11 grudnia 2024, 17:58
ja idę na autobus, jadę do Rawicza, tam wsadam w pociąg i jestem we Wrocławiu po dwóch lub trzech godzinach
Odpisz
11 grudnia 2024, 16:57
Moja wieś jest cała w pierwszej strefie w przeciwieństwie do Warszawy i do tego jest starsza. Imo nasz sołtys stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego
Odpisz
11 grudnia 2024, 17:11
każdy człowiek stoi wyżej w hierarchii od Trzaskowskiego
Odpisz
11 grudnia 2024, 16:26
Zastanawia mnie czemu ktoś dobrowolnie chciałby się nazywać warszawiakiem
Odpisz
7 grudnia 2024, 18:21
A jeśli do krakowa moge dojechać bezpośrednio 1 autobusem, a mieszkam 56km, to znaczy, że jestem krakowiakiem ?
Odpisz
7 grudnia 2024, 19:32
@kola3492: to znaczy że jesteś imigrantem
Odpisz
7 grudnia 2024, 22:23
@Proton_0401: warszawa ma swoich słoików, a ja jestem gornkiem
Odpisz