Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

1 kwietnia 2022, 20:35

myślisz losowiczu jakie to jest uczucie oglądać memy o ukraine podczas wojny?

Avatar Macik213

15 października 2018, 22:00

pierogi ruskie naj podrawą

Avatar figaro19

9 sierpnia 2014, 13:01

A ubaw polega na tym, że pierogi ruskie są z Polski.

Avatar Bakteria

9 sierpnia 2014, 13:50

@figaro19: Tak jak barszcz ukraiński i ryba po grecku :P

Avatar PolandWolf

9 sierpnia 2014, 14:01

@figaro19: A jeszcze lepsze jest to, że są z terenów dawnego polskiego Województwa ruskiego, znajdującego się na terenach dzisiejszej Ukrainy.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2014, 14:31

@PolandWolf: Wychodzi na to, że Ukraina przestraszyła się własnych pierogów.

Avatar Grzechoooo

15 września 2018, 17:24

@PolandWolf: w sumie Ukraina znajduje się na terenach Rusi.

Avatar Dark_Dante

Edytowano - 12 sierpnia 2014, 12:37

Narodowe potrawy poskie:
- pierogi ruskie
- barszcz ukariński
- placek po węgiersku
- ryba po grecku
- fasolka po bretońsku

Avatar KingsMax

12 sierpnia 2014, 18:37

@Dark_Dante: Jeszcze Flaczki.

Avatar Dark_Dante

12 sierpnia 2014, 18:48

@KingsMax: ale we flakach nie ma nazwy innego państwa. Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło.

Avatar KingsMax

12 sierpnia 2014, 20:01

@Dark_Dante: Wiem o co ci chodziło, ale ciekaw jestem jak smakują te flaczki.

Avatar PanKtos

12 sierpnia 2014, 23:12

@Dark_Dante: KARP PO ŻYDOWSKU xD

Avatar Dark_Dante

12 sierpnia 2014, 23:36

@PanKtos: zapomniałem o tym:P

Avatar Buras

30 sierpnia 2014, 23:07

@KingsMax: po zamojsku

Avatar siewca_wiatru

3 listopada 2017, 17:47

@Dark_Dante: wiem że piszę późno ale jeszcze smażony żyd

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 19:46

jaki z tego morał ? że po rusku poerogi to konwój xD

Avatar pysiowatosc

12 sierpnia 2014, 19:24

W telewizji pokazali wywiad z Putinem że rozwalą nas razem z Ukrainą -_-

Avatar Wikusia100200

12 sierpnia 2014, 17:21

Ktoś zauważył już że to flaga Indonezji nie Polski?

Avatar janfon

12 sierpnia 2014, 17:27

@Wikusia100200: Ag, żesz, zamknij się wreszcie. Na ten temat nie należy przy tych komiksach rozmawiać.

Avatar Piotresiek

12 sierpnia 2014, 17:54

@Wikusia100200: To nie flaga, to Polandball.

Avatar KingsMax

12 sierpnia 2014, 18:36

@Wikusia100200: Nie Indonezji a Monako, Indonezja miałaby jeszcze gwiazdki albo azjatyckie oczy.

Avatar lorax12

12 sierpnia 2014, 13:24

Ta... Rosja to zło...

Avatar jakubnowak98

12 sierpnia 2014, 12:58

Duże smaczno! xd

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2014, 15:51

Tyle, że Rusini to właśnie Ukraińcy i Białorusini .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka