Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

10 grudnia 2024, 10:22

Nie jadłam nigdy drwala i szkoda mi na niego hajsu, ale te zakręcane frytki są dobre

Avatar Adix174

10 grudnia 2024, 13:35

@Katrina2712: nic nie tracisz suche to

Avatar Veeebs

8 grudnia 2024, 23:47

W cholere tlusty, zdecydowanie za drogi i to wrzód na dupie dla pracowników
Jak macie isc do maka to polecam zawrocic, pojechać do babci na schabowego i włożyć go w bulke razem z pomidorkiem

Avatar nichiimishiari

9 grudnia 2024, 02:07

@Veeebs: ja osobiście wolę dawać piersi z kurczaka

Avatar Veeebs

9 grudnia 2024, 13:35

@nichiimishiari: u nas schabowy zawsze jest z piersi kurczaka

Avatar pieczarki

10 grudnia 2024, 00:51

@Veeebs: kotlet z kurczaka to nie schabowy tylko drobiowy

komentarz obrazkowy

Avatar Katrina2712

10 grudnia 2024, 10:21

@Veeebs: to już wtedy nie schabowy xd

Avatar Vodka_Drinker

10 grudnia 2024, 06:53

Jak się zdarzy jeść te pomyje to jedna bułka leżała z miesiąc i to дерьмо nie gnije.

Avatar Figarus

10 grudnia 2024, 03:22

Ja też.

Już idę...

Avatar pvp17

10 grudnia 2024, 00:12

wole kfc ale jak ja chodziłem do maka to tylko wieśmaki

Avatar Talerz

9 grudnia 2024, 20:37

Paskudne to, ten kto wymyslil zeby wsadzac oscypka do burgera powinien sobie oba wsadzic w dupe

Avatar podgrzybek126

8 grudnia 2024, 21:00

Fast foody mają być z założenia szybkie i tanie. W porównaniu do większości barów mlecznych nie są ani szybkie ani tanie. Myśląc w ten sposób wychodzi na to że bar mleczny to bardziej fast food niż fast food a w dodatku smakuje lepiej

Avatar Annika1

Edytowano - 9 grudnia 2024, 09:32

@podgrzybek126: ceny są na poziomie średniej knajpy. Dosłownie można pójść do restauracji i zapłacić mniej. W barze mlecznym to jeszcze zostanie kasa po posiłku. O zdrowiu i smaku nie wspominam. Gorzej tylko w sieciówkach typu Marche, gdzie masz żarcie jak w barze mlecznym a ceny jak w dobrej knajpie

Avatar rosomak123

8 grudnia 2024, 20:42

drwalowi matkoj€bcy gdy normalny burger ze smażonym serem

Avatar Konto_nieusuniete

8 grudnia 2024, 19:55

"drwal wrócił" ma........ kiedy ogarną, że przez ten cały rok mogli po prostu dopłacić dychę i kupić prawdziwego burgera z prawdziwym mięsem i dodatkami, a nie z utęsknieniem czekać na te gojpomyje

Avatar nichiimishiari

8 grudnia 2024, 20:13

@Konto_nieusuniete: była blisko mojego domu taka budka z hamurgerami... teraz już nie ma...

Avatar Konto_nieusuniete

8 grudnia 2024, 20:28

@nichiimishiari: Akurat z budy też rzadko są dobre.

Swoją drogą wszystko z budy rzadko jest dobre, bo mogą sobie pozwolić na sprzedawanie padła, bo zawsze mogą się zwinąć gdzie indziej

Avatar ola0020

8 grudnia 2024, 20:09

*sad zakręcone frytki noises*, bo nikt o nich nie pamięta

Avatar Kj0603

8 grudnia 2024, 20:22

@ola0020: to właśnie najlepsze
Ch... w drwala

Avatar Kj0603

8 grudnia 2024, 20:07

J...ć drwala
Krążki to jest najlepsze

Avatar Dragonix18

8 grudnia 2024, 19:56

Ogólnie j...ć drwala, ostatnio jak brat sobie kupił to się prawie od samego zapachu zerzygałem

Avatar Konto_nieusuniete

8 grudnia 2024, 19:57

@Dragonix18: ☝️ rzeczy z maka nie nadają się nawet na paszę dla świń

Avatar Dragonix18

8 grudnia 2024, 19:59

@Konto_nieusuniete: Fr

Chociaż raz na jakiś czas sobie coś zamówię (jem tam tylko i wyłącznie chikkery)

Avatar Konto_nieusuniete

8 grudnia 2024, 20:05

@Dragonix18: Dla mnie mak jest miejscem, gdzie mogę coś zjeść jak jestem gdzieś w podróży za granicą i nie mogę ryzykować zatrucia w jakiejś ichniejszej spelunie, a nie mam czasu na obczajenie opinii albo tych opinii nie ma.

Zawsze średni w ch*j, zawsze taki sam

Avatar gruby_wieprz

8 grudnia 2024, 19:58

"Nigdy nie jadłam drwala" ma taki sam vibe jak "nigdy nie zrobiłam tego z nikim"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Vodka_Drinker

10 grudnia 2024, 06:52

a to nie to samo w porównaniu?

Avatar Katrina2712

10 grudnia 2024, 14:21

może dla niego seks tez jest overpriced przetworzone gówno (nie wiem jaki to)

Avatar Dragonix18

8 grudnia 2024, 20:03

Avatar Oliwier256

8 grudnia 2024, 19:58

Osobiście nie widzę jarania się moich znajomych o tego drwala. Poszedłem nawet żeby kupić ale po zobaczeniu jak wygląda, stwierdziłem że zwykły burger i wziąłem zamiast niego, mcdouble

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nigdy na to nie wpadną

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka