memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 grudnia 2024, 02:36
Muszę Cię zmartwić. Łzy to tylko efekt uboczny uwalniania napięcia. Ich brak świadczy o tym, że silne emocje się tylko w Tobie kłębią i nigdy nie wydostają. Tak że lepiej nie pijcie szamponów, dzieci.
Odpisz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2024, 02:36
Muszę Cię zmartwić. Łzy to tylko efekt uboczny uwalniania napięcia. Ich brak świadczy o tym, że silne emocje się tylko w Tobie kłębią i nigdy nie wydostają.
Tak że lepiej nie pijcie szamponów, dzieci.
Odpisz