Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2024, 09:47
Mam nowy cel w życiu
Odpisz
16 grudnia 2024, 19:50
mogę się mylić ale kto normlany próbuje poderwać dziewczyny na wygląd ? chwila przyjemności i tyle. dlatego wg mnie bardziej bezpieczniej i pewniej podrywać z szpetnym ryjem bo wtedy dziewczyna nie patrzy na mordę tylko na zachowanie charakter itd itp i oczywiście w obie strony tak działa
Odpisz
16 grudnia 2024, 10:03
Chciałbym powiedzieć, że zwracanie uwagi na wygląd (oczywiście jako na część, nie cechę dominującą w wyborze partnera) jest czymś normalnym, wygląd pokazuje czy ktoś dba o siebie.
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:37
ćwicze bo miałem sylwetkę femboya
Odpisz
13 grudnia 2024, 12:07
@Neoneq: ćwiczę aby mieć sylwetkę femboya
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:34
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:23
Ćwiczę, bo mi się nudzi + to
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:22
Ćwiczę, żeby ludzie kwestionowali swoją heteroseksualność
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:21
Ja ćwiczę, bo:
1. Wk*rwia to szatana
2. By pomagać mamie na starość
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:15
Ćwiczę żeby móc robić cosplaye cute anime dziewczynek wyglądając jak Pudzian
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:15
Bo grunt to odpowiednia motywacja
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:13
real
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:13
Tego dnia, bez absolutnie żadnego powodu, postanowiłem wybrać się na siłkę.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2024, 10:12
ja ćwiczę, żeby w przyszłości nie wyglądać jak typowy twój stary przed telewizorem
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:08
I w końcu mam motywację do działania w tym kierunku 💪
Odpisz