Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gekonman

17 grudnia 2024, 09:47

Mam nowy cel w życiu

Avatar pvp17

16 grudnia 2024, 19:50

mogę się mylić ale kto normlany próbuje poderwać dziewczyny na wygląd ? chwila przyjemności i tyle. dlatego wg mnie bardziej bezpieczniej i pewniej podrywać z szpetnym ryjem bo wtedy dziewczyna nie patrzy na mordę tylko na zachowanie charakter itd itp i oczywiście w obie strony tak działa

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2024, 10:03

Chciałbym powiedzieć, że zwracanie uwagi na wygląd (oczywiście jako na część, nie cechę dominującą w wyborze partnera) jest czymś normalnym, wygląd pokazuje czy ktoś dba o siebie.

Avatar Neoneq

13 grudnia 2024, 10:37

ćwicze bo miałem sylwetkę femboya

Avatar Mysza404

13 grudnia 2024, 12:07

@Neoneq: ćwiczę aby mieć sylwetkę femboya

Avatar
LostCloneTrooper

13 grudnia 2024, 10:34

Avatar
Hamczurk

13 grudnia 2024, 10:23

Ćwiczę, bo mi się nudzi + to

Avatar nichiimishiari

13 grudnia 2024, 10:22

Ćwiczę, żeby ludzie kwestionowali swoją heteroseksualność

Avatar rumcajschr

13 grudnia 2024, 10:21

Ja ćwiczę, bo:
1. Wk*rwia to szatana
2. By pomagać mamie na starość

Avatar Dragonix18

13 grudnia 2024, 10:15

Ćwiczę żeby móc robić cosplaye cute anime dziewczynek wyglądając jak Pudzian

Avatar Boberek00

13 grudnia 2024, 10:15

Bo grunt to odpowiednia motywacja

Avatar BartoliniMg

13 grudnia 2024, 10:13

real

Avatar Danteusz

13 grudnia 2024, 10:13

Tego dnia, bez absolutnie żadnego powodu, postanowiłem wybrać się na siłkę.

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 13 grudnia 2024, 10:12

ja ćwiczę, żeby w przyszłości nie wyglądać jak typowy twój stary przed telewizorem

Avatar
Mateoninho

13 grudnia 2024, 10:08

I w końcu mam motywację do działania w tym kierunku 💪

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tymi się chodzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka