Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

18 sierpnia 2014, 15:40

Choć Sealandio. Zabiore Cię tam gdzie inne porzucone i zapomniane countryball'e. Będę waszym przyjacielem!!!

Avatar Jejowicz2

30 września 2014, 23:20

@lorax12: Mogę z wami :D ja jestem ee ten no jgfiowejgoqwhgofrqwuetghu ballem nikt nie wie że istnieje :(

Avatar trolek3000

29 października 2014, 15:14

@lorax12: czuje się smutny mój wujek mieszka w selandi:'(

Avatar link111

29 grudnia 2014, 15:45

@lorax12: Ja Też Chcę! Jestem, Ten No... Terra Ball Czy Tam Hajs Ball! Nikt Mnie Nie Zna :( xD

Avatar Nyanfetamina

16 marca 2017, 23:31

@lorax12: Kk.

Avatar lorax12

17 marca 2017, 05:39

@Nyanfetamina: You dipshit

Avatar randalf28

20 sierpnia 2014, 18:46

Podobna flaga do anarchistycznej :-D

Avatar coloman

10 sierpnia 2014, 21:12

małe wyjaśnienie o co chodzi z sealandiom dla osoby zbyt leniwej na google?

Avatar Karso21Respawn

10 sierpnia 2014, 21:32

@coloman: Właśnie..

Avatar Timix

10 sierpnia 2014, 22:02

@coloman: Sealandia to królestwo położone na platformie (chyba wiertniczej) większość krajów go nie uznaje.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 02:31

@Karso21Respawn: Było sobie pięciu panów na platformie do wydobywania ropy na oceanie. Stwierdzili, że mają wyje**ne i założą własne państwo.

Avatar coloman

11 sierpnia 2014, 09:36

@Timix: dzięki

Avatar Karso21Respawn

11 sierpnia 2014, 09:42

Też tak zrobię, kupię las i założę Lasoandię ;-;

Avatar Sebzer

11 sierpnia 2014, 22:36

@Karso21Respawn: Podbije twój kraj aby powiększyć moje terytorium! (no chyba że wcześniej zgodzisz się dołaczyc pokojowo)

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2014, 16:03

To była platforma przeciwlotnicza

Avatar Slenderowiec2012

14 sierpnia 2014, 16:19

@Karso21Respawn: Karso21Spawn ;-;

Avatar Aracz

14 sierpnia 2014, 16:36

@Karso21Respawn: Tyle że państwo musi być na ziemi niczyjej, bo inaczej będzie to bezprawne zagarnięcie ziemi jakiegoś państwa, no i wojna.

Avatar popek9001

15 sierpnia 2014, 01:23

@Karso21Respawn: a nie lasolandie? końcówka andie nie ma sensu jeśli nie ma przed tym "l"

Avatar zatoka

14 sierpnia 2014, 18:29

"Znajduje się zaś w jednej grupie wraz z takimi tworami jak Seborga czy Hutt River, które w ogóle nie są elementem międzynarodowej polityki (choć część z nich do tego aspiruje), jak to ma miejsce w przypadku np. Cypru Północnego czy Somalilandu, a ich "istnienie" wynika w głównej mierze z ich ignorowania lub traktowania jako swoisty folklor przez władze poszczególnych państw."
LOL

Avatar Attero

14 sierpnia 2014, 16:26

Widzę, że tego Polanballa dodał fan Hetalii. Pozdro dla Hetalomaniaków :3 :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 sierpnia 2014, 16:38

@Attero: Hehe, śmieszne bo też mi się od razu z Hetalią skojarzyło ;-;
"I przy okazji możesz uznać mnie za państwo, wiesz? I powiedz o mnie Niemcom i żeby On też mnie uznał, wiesz?"

Avatar Omeg12

14 sierpnia 2014, 17:22

@Attero: Może się ośmieszę, ale co gdzie jak kiedy i dlaczego.

Avatar Omeg12

Edytowano - 14 sierpnia 2014, 17:21

To niech Sealandia nie uznaje reszty świata i będzie remis.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

To będzie bolało

Pilne

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka