@DorjanOllo: Bracie w Chrystusie a co powiesz o żołądkowej miętowej? Ślicznie klepie, nie pali i w dodatku jak orzeźwia ojjjj. Przypominają mi się czasy jak ze znajomymi potrafiliśmy wypić 3 flaszki w drodze na miejsce spotkania robiąc stopa na kielicha co ławeczkę. Oczywiście w połowie drogi nawrotka by uzupełnić zapasy
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2024, 20:57
Żołądkowa gorzka brzmi co najmniej obrzydliwie, ale wsm jest najlepszą wódką
Odpisz
16 grudnia 2024, 23:51
@DorjanOllo: Bracie w Chrystusie a co powiesz o żołądkowej miętowej? Ślicznie klepie, nie pali i w dodatku jak orzeźwia ojjjj. Przypominają mi się czasy jak ze znajomymi potrafiliśmy wypić 3 flaszki w drodze na miejsce spotkania robiąc stopa na kielicha co ławeczkę. Oczywiście w połowie drogi nawrotka by uzupełnić zapasy
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:33
@Lacoste: a próbowaliście wiśniową? Jaka opinia? Bo osobiście mam mieszane uczucia
Odpisz
17 grudnia 2024, 23:55
@Annika1: Tak, ale dla mnie trochę dziwnie cierpka
Odpisz
20 grudnia 2024, 15:46
@Lacoste: Oczywiście że miętowa jest najlepszą z najlepszych
Odpisz
20 grudnia 2024, 19:36
@DorjanOllo: Fellow man of culture
Odpisz
17 grudnia 2024, 16:00
SCAR?
Odpisz
16 grudnia 2024, 20:53
zaśpiewajmy razem all time low
Odpisz
14 grudnia 2024, 21:47
jak wygląda kebab po wypiciu litra
Odpisz
14 grudnia 2024, 20:58
*kluczyki do auta
Odpisz