Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
A jednak zrobili to w ten sposób
Phi!
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2024, 11:58
Ludzie, to chyba jedyne zwierzęta, które jedzą ostre jedzenie celowo
Odpisz
23 grudnia 2024, 01:26
Każda rasa ma taką samą tolerancję na ostre (genetyczną, nie nabytą)
Odpisz
22 grudnia 2024, 17:01
Biała cywilizacja wykształciła kulturę w której dominują złożone, wyrafinowane smaki, dla tego nie miała najmniejszego powodu, żeby jedzenie było bezsensownie ostre. W Azji większość rzeczy nie ma smaku, dlatego do wszystkiego wali się sosy, także pikantne, w Afryce nie ma w zasadzie nic, a jak coś jest to wali się ostre, żeby zakonserwować, z kolei w Ameryce moda na przeprawianie wszystkiego przyjęła się od czarnych z Afryki.
Ps. jedzenie absurdalnie pikantnych rzeczy niszczy zmysł smaku, więc kto żre coś tylko dlatego, że na opakowaniu napisali więcej milionów skowili niż na tym, co żarł z tego samego powodu poprzednio, to niech się przyzwyczaja, bo za kilka lat nie będzie czuł żadnego smaku poza tą kapsaicyną.
Odpisz
22 grudnia 2024, 15:33
Ja tam lubię ostre żarcie. Do wszystkiego wsypuję chilli albo srirache
Odpisz
22 grudnia 2024, 15:59
@KittyQueen: Też uwielbiam
Odpisz
22 grudnia 2024, 14:10
Biali ludzie jedzący coś ostrzejszego od masła
Biali ludzie jedzący worek gwoździ
Odpisz
22 grudnia 2024, 13:28
Ktoś jadł te o smaku soli i octu i jest mi w stanie powiedzieć jak smakują?
Odpisz
22 grudnia 2024, 13:42
@AxonDeHudin: Jak ocet z solą
Odpisz
22 grudnia 2024, 13:50
@Najlepszy_Diler:
Odpisz
22 grudnia 2024, 13:56
@AxonDeHudin: Źle
Odpisz
22 grudnia 2024, 14:08
@AxonDeHudin: Są zajebiste
Odpisz
15 grudnia 2024, 20:56
Idk, co chwilę w wiadomościach można usłyszeć o kimś kto zjadł 500 śrub, wg. Mnie jest to dosyć ostre jedzenie...
Odpisz
16 grudnia 2024, 06:20
@Darwidx: Śruby nie są ostre, co innego gwoździe lub wkręty
Odpisz
16 grudnia 2024, 05:42
Bogu dziękować że jestem w 10 procentach żydem
Odpisz
15 grudnia 2024, 21:46
Nie rel, jestem cyjanowy
Odpisz
15 grudnia 2024, 21:51
@Rebelian_Chaosu: cyjanek wodoru?
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2024, 21:52
@Proton_0401: to mi płynie w krwi i prawdopodobnie to powód takiego koloru skóry
Odpisz
15 grudnia 2024, 22:17
@Rebelian_Chaosu: w takim razie trzeba cię zbadać bo człowiekiem to ty na pewno nie jesteś
Odpisz
15 grudnia 2024, 22:18
@Proton_0401: czy wyglądam ci na człowieka
Odpisz
15 grudnia 2024, 23:16
@Rebelian_Chaosu: na humanoida co stawia więcej pytań
Odpisz
15 grudnia 2024, 23:18
@Proton_0401: Ksenomorfy też są humanoidami i mają truciznę z organiźmie
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2024, 23:20
@Rebelian_Chaosu: problem w tym że ty przypominasz człowieka.
Czyżby krzyżówka gatunków? A może to od ciebie pochodzą homo sapiens? A może to po prostu niebywały zbieg okoliczności.
Cóż.. Badania DNA pomogą wykluczyć przynajmniej jedną opcję
Odpisz
15 grudnia 2024, 23:24
@Proton_0401: jestem tylko postacią z bajki😭😭😭
OK i forgor. Mam czerwoną krew
Odpisz
15 grudnia 2024, 23:26
@Rebelian_Chaosu: I dwuwymiarową do tego. Wychodzi na to że moje kontemplacje były zbędne.
Tak czy siak, muszę jutro wstać o piątej więc dobranoc
Odpisz
15 grudnia 2024, 23:10
nie wiem ja takich problemów nie mam tylko że moja matka jest fanką ostrych potraw więc od dzieciaka papryczki w spagetti i JAK KTOŚ OSŁABNIE TO PALIMY NIM W PIECU K...A , nie ma że boli więc teraz mam wywalone jak nawet coś mega ostrego jem
Odpisz
15 grudnia 2024, 21:36
Bogu dziękować, że nie jestem biały
Odpisz
15 grudnia 2024, 20:55
Nwm ja lubię ostre (ale bez przesady)
Odpisz
15 grudnia 2024, 20:53
Nwm ja lubię ostre
Odpisz