Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar honhenim09

28 grudnia 2024, 11:58

Ludzie, to chyba jedyne zwierzęta, które jedzą ostre jedzenie celowo

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2024, 01:26

Każda rasa ma taką samą tolerancję na ostre (genetyczną, nie nabytą)

Avatar Aragornek

22 grudnia 2024, 17:01

Biała cywilizacja wykształciła kulturę w której dominują złożone, wyrafinowane smaki, dla tego nie miała najmniejszego powodu, żeby jedzenie było bezsensownie ostre. W Azji większość rzeczy nie ma smaku, dlatego do wszystkiego wali się sosy, także pikantne, w Afryce nie ma w zasadzie nic, a jak coś jest to wali się ostre, żeby zakonserwować, z kolei w Ameryce moda na przeprawianie wszystkiego przyjęła się od czarnych z Afryki.
Ps. jedzenie absurdalnie pikantnych rzeczy niszczy zmysł smaku, więc kto żre coś tylko dlatego, że na opakowaniu napisali więcej milionów skowili niż na tym, co żarł z tego samego powodu poprzednio, to niech się przyzwyczaja, bo za kilka lat nie będzie czuł żadnego smaku poza tą kapsaicyną.

Avatar KittyQueen

22 grudnia 2024, 15:33

Ja tam lubię ostre żarcie. Do wszystkiego wsypuję chilli albo srirache

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 15:59

@KittyQueen: Też uwielbiam

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 14:10

Biali ludzie jedzący coś ostrzejszego od masła
Biali ludzie jedzący worek gwoździ

Avatar AxonDeHudin

22 grudnia 2024, 13:28

Ktoś jadł te o smaku soli i octu i jest mi w stanie powiedzieć jak smakują?

Avatar Najlepszy_Diler

22 grudnia 2024, 13:42

@AxonDeHudin: Jak ocet z solą

Avatar Turyferarius

22 grudnia 2024, 13:50

Avatar Benios30

22 grudnia 2024, 13:56

@AxonDeHudin: Źle

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 14:08

@AxonDeHudin: Są zajebiste

Avatar Darwidx

15 grudnia 2024, 20:56

Idk, co chwilę w wiadomościach można usłyszeć o kimś kto zjadł 500 śrub, wg. Mnie jest to dosyć ostre jedzenie...

Avatar Mijak

16 grudnia 2024, 06:20

@Darwidx: Śruby nie są ostre, co innego gwoździe lub wkręty

Avatar mozeniemorze

16 grudnia 2024, 05:42

Bogu dziękować że jestem w 10 procentach żydem

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 21:46

Nie rel, jestem cyjanowy

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 21:51

@Rebelian_Chaosu: cyjanek wodoru?

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 15 grudnia 2024, 21:52

@Proton_0401: to mi płynie w krwi i prawdopodobnie to powód takiego koloru skóry

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 22:17

@Rebelian_Chaosu: w takim razie trzeba cię zbadać bo człowiekiem to ty na pewno nie jesteś

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 22:18

@Proton_0401: czy wyglądam ci na człowieka

komentarz obrazkowy

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 23:16

@Rebelian_Chaosu: na humanoida co stawia więcej pytań

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 23:18

@Proton_0401: Ksenomorfy też są humanoidami i mają truciznę z organiźmie

Avatar Proton_0401

Edytowano - 15 grudnia 2024, 23:20

@Rebelian_Chaosu: problem w tym że ty przypominasz człowieka.
Czyżby krzyżówka gatunków? A może to od ciebie pochodzą homo sapiens? A może to po prostu niebywały zbieg okoliczności.
Cóż.. Badania DNA pomogą wykluczyć przynajmniej jedną opcję

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 23:24

@Proton_0401: jestem tylko postacią z bajki😭😭😭

OK i forgor. Mam czerwoną krew

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 23:26

@Rebelian_Chaosu: I dwuwymiarową do tego. Wychodzi na to że moje kontemplacje były zbędne.

Tak czy siak, muszę jutro wstać o piątej więc dobranoc

Avatar Oloest4

15 grudnia 2024, 23:10

nie wiem ja takich problemów nie mam tylko że moja matka jest fanką ostrych potraw więc od dzieciaka papryczki w spagetti i JAK KTOŚ OSŁABNIE TO PALIMY NIM W PIECU K...A , nie ma że boli więc teraz mam wywalone jak nawet coś mega ostrego jem

Avatar rumcajschr

15 grudnia 2024, 21:36

Bogu dziękować, że nie jestem biały

Avatar Turyferarius

15 grudnia 2024, 20:55

Nwm ja lubię ostre (ale bez przesady)

Avatar
Gooddude

15 grudnia 2024, 20:53

Nwm ja lubię ostre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka