Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar honhenim09

28 grudnia 2024, 11:58

Ludzie, to chyba jedyne zwierzęta, które jedzą ostre jedzenie celowo

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2024, 01:26

Każda rasa ma taką samą tolerancję na ostre (genetyczną, nie nabytą)

Avatar Aragornek

22 grudnia 2024, 17:01

Biała cywilizacja wykształciła kulturę w której dominują złożone, wyrafinowane smaki, dla tego nie miała najmniejszego powodu, żeby jedzenie było bezsensownie ostre. W Azji większość rzeczy nie ma smaku, dlatego do wszystkiego wali się sosy, także pikantne, w Afryce nie ma w zasadzie nic, a jak coś jest to wali się ostre, żeby zakonserwować, z kolei w Ameryce moda na przeprawianie wszystkiego przyjęła się od czarnych z Afryki.
Ps. jedzenie absurdalnie pikantnych rzeczy niszczy zmysł smaku, więc kto żre coś tylko dlatego, że na opakowaniu napisali więcej milionów skowili niż na tym, co żarł z tego samego powodu poprzednio, to niech się przyzwyczaja, bo za kilka lat nie będzie czuł żadnego smaku poza tą kapsaicyną.

Avatar KittyQueen

22 grudnia 2024, 15:33

Ja tam lubię ostre żarcie. Do wszystkiego wsypuję chilli albo srirache

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 15:59

@KittyQueen: Też uwielbiam

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 14:10

Biali ludzie jedzący coś ostrzejszego od masła
Biali ludzie jedzący worek gwoździ

Avatar AxonDeHudin

22 grudnia 2024, 13:28

Ktoś jadł te o smaku soli i octu i jest mi w stanie powiedzieć jak smakują?

Avatar Najlepszy_Diler

22 grudnia 2024, 13:42

@AxonDeHudin: Jak ocet z solą

Avatar Turyferarius

22 grudnia 2024, 13:50

Avatar Benios30

22 grudnia 2024, 13:56

@AxonDeHudin: Źle

Avatar rozwalgo

22 grudnia 2024, 14:08

@AxonDeHudin: Są zajebiste

Avatar Darwidx

15 grudnia 2024, 20:56

Idk, co chwilę w wiadomościach można usłyszeć o kimś kto zjadł 500 śrub, wg. Mnie jest to dosyć ostre jedzenie...

Avatar Mijak

16 grudnia 2024, 06:20

@Darwidx: Śruby nie są ostre, co innego gwoździe lub wkręty

Avatar mozeniemorze

16 grudnia 2024, 05:42

Bogu dziękować że jestem w 10 procentach żydem

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 21:46

Nie rel, jestem cyjanowy

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 21:51

@Rebelian_Chaosu: cyjanek wodoru?

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 15 grudnia 2024, 21:52

@Proton_0401: to mi płynie w krwi i prawdopodobnie to powód takiego koloru skóry

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 22:17

@Rebelian_Chaosu: w takim razie trzeba cię zbadać bo człowiekiem to ty na pewno nie jesteś

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 22:18

@Proton_0401: czy wyglądam ci na człowieka

komentarz obrazkowy

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 23:16

@Rebelian_Chaosu: na humanoida co stawia więcej pytań

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 23:18

@Proton_0401: Ksenomorfy też są humanoidami i mają truciznę z organiźmie

Avatar Proton_0401

Edytowano - 15 grudnia 2024, 23:20

@Rebelian_Chaosu: problem w tym że ty przypominasz człowieka.
Czyżby krzyżówka gatunków? A może to od ciebie pochodzą homo sapiens? A może to po prostu niebywały zbieg okoliczności.
Cóż.. Badania DNA pomogą wykluczyć przynajmniej jedną opcję

Avatar Rebelian_Chaosu

15 grudnia 2024, 23:24

@Proton_0401: jestem tylko postacią z bajki😭😭😭

OK i forgor. Mam czerwoną krew

Avatar Proton_0401

15 grudnia 2024, 23:26

@Rebelian_Chaosu: I dwuwymiarową do tego. Wychodzi na to że moje kontemplacje były zbędne.

Tak czy siak, muszę jutro wstać o piątej więc dobranoc

Avatar Oloest4

15 grudnia 2024, 23:10

nie wiem ja takich problemów nie mam tylko że moja matka jest fanką ostrych potraw więc od dzieciaka papryczki w spagetti i JAK KTOŚ OSŁABNIE TO PALIMY NIM W PIECU K...A , nie ma że boli więc teraz mam wywalone jak nawet coś mega ostrego jem

Avatar rumcajschr

15 grudnia 2024, 21:36

Bogu dziękować, że nie jestem biały

Avatar Turyferarius

15 grudnia 2024, 20:55

Nwm ja lubię ostre (ale bez przesady)

Avatar
Gooddude

15 grudnia 2024, 20:53

Nwm ja lubię ostre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

A jednak zrobili to w ten sposób

Phi!

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka