Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2024, 18:06
Ja nie chodzę na wigilie klasowe od kiedy my pies zmarł dzień po. Do teraz żałuję że przyszedłem do szkoły tamtego dnia. Wolałbym zostać z mym wiernym towarzyszem, niż męczyć się z bandą debili w mojej klasie.
Odpisz
20 grudnia 2024, 21:30
Z tego wszystkiego miałem dziś tylko mandarynki
Odpisz
19 grudnia 2024, 12:02
Jestem niesamowicie wdzięczny, że gdy chodziłem do szkoły na Wigilii klasowej nie było barszczu
Odpisz
19 grudnia 2024, 12:43
to kiedy ty chodziłeś?
Barszcz zawsze był.
Odpisz
19 grudnia 2024, 13:34
@Annika1: Jakieś 15 lat temu, po podstawówce już nie było Wigilii klasowych
Odpisz
19 grudnia 2024, 15:47
Rel. Ja wigilię klasową miałem tylko w 1-3 ale to było ponad 15 lat temu
Odpisz
19 grudnia 2024, 20:12
O.o ja miałam jeszcze przez całe liceum. W podstawówce najpierw był "domowy" barszczyk a potem saszety knorra. W liceum każdy miał gorący kubek... Ale fakt było to trochę dawno.
Odpisz
19 grudnia 2024, 15:39
Do barszczu jeszcze kupne uszka, bynajmniej tak byo u mnie
Odpisz
19 grudnia 2024, 12:24
Nie rel, nie byłem na wigilii klasowej już prawie 10 lat
Odpisz
19 grudnia 2024, 15:32
@rozwalgo: chwalisz się czy żalisz
Odpisz
19 grudnia 2024, 15:31
Op pomylił pomarańcze z najlepszym owocem na tej ziemi
Odpisz
19 grudnia 2024, 15:14
U mnie jeszcze pierogi
Odpisz
17 grudnia 2024, 08:10
Nie zapomnijcie o
Odpisz
19 grudnia 2024, 14:59
@Rebelian_Chaosu: mogą być ?
Odpisz
19 grudnia 2024, 14:33
Tak było u mnie do czasu gimbazy, a w średniej dzieliliśmy się co kto przynosi:
były krokiety, barszcz prawdziwy (niestety bez uszek czy pierogów), ciasta różne, ryba po grecku i jeszcze coś tam, a na koniec najczęściej po prostu każdy brał to co zostało z tego co przyniósł.
Odpisz
19 grudnia 2024, 13:36
u mnie na koncu był battle royal kto bierze jakie resztki
Odpisz
19 grudnia 2024, 12:18
where monke
Odpisz
17 grudnia 2024, 22:20
GDZIE CHIPSY
Odpisz
17 grudnia 2024, 08:54
Wczoraj miałem wigilię klasową wziąłem do domu 9 mandarynek
Odpisz
17 grudnia 2024, 08:17
Jeszcze
Odpisz
17 grudnia 2024, 07:56
Pamiętam że zawsze musiałem zostać na sam koniec wigilii klasowej, ale zawsze za to zgarniałem nieotwarte soki czy paluszki
Odpisz