memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 grudnia 2024, 09:27
14 lat w Wrocławiu żyje i szczura nie widziałem
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2024, 09:19
@Memolord: 2 dni byłem we Wrocławiu i widziałem tam szczura
24 grudnia 2024, 12:07
Nigdy nie byłam w Wrocławiu i widziałam szczura
24 grudnia 2024, 12:40
masz farta🥲
Edytowano - 22 grudnia 2024, 16:29
5 minut sie zastanawiałem dlaczego tam jest napisane Frieren i co ona ma wspólnego ze szczurem...
22 grudnia 2024, 14:08
W Krakowie na Plantach też są
22 grudnia 2024, 02:04
Ja raz widziałem takiego co na środku chodnika sobie siedział i coś jadł (chyba japużko ), w ogóle się nie przejmował że patrzy na niego kilka osób (grunt to zawsze utrzymać fason )
17 grudnia 2024, 09:26
Ja chcę szczura
21 grudnia 2024, 20:09
@Memolord: zapraszam do Zabrza
21 grudnia 2024, 20:08
Bruh, jak w zeszłym roku znalazłam ogromne siedlisko szczurów za dworcem, to moim pierwszym pomysłem było danie jednego chłopakowi z klasy na wigilię
17 grudnia 2024, 09:28
21 grudnia 2024, 19:19
@Rebelian_Chaosu: Igni ma raka?😥
17 grudnia 2024, 10:14
Frien :>
17 grudnia 2024, 09:31
Niedroga
17 grudnia 2024, 09:29
Prawda Raz na chodniku przed domem takiego frena znalazłem, taki brązowy był
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2024, 09:27
14 lat w Wrocławiu żyje i szczura nie widziałem
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2024, 09:19
@Memolord: 2 dni byłem we Wrocławiu i widziałem tam szczura
Odpisz
24 grudnia 2024, 12:07
Nigdy nie byłam w Wrocławiu i widziałam szczura
Odpisz
24 grudnia 2024, 12:40
masz farta🥲
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2024, 16:29
5 minut sie zastanawiałem dlaczego tam jest napisane Frieren i co ona ma wspólnego ze szczurem...
Odpisz
22 grudnia 2024, 14:08
W Krakowie na Plantach też są
Odpisz
22 grudnia 2024, 02:04
Ja raz widziałem takiego co na środku chodnika sobie siedział i coś jadł (chyba japużko ), w ogóle się nie przejmował że patrzy na niego kilka osób (grunt to zawsze utrzymać fason )
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:26
Ja chcę szczura
Odpisz
21 grudnia 2024, 20:09
@Memolord: zapraszam do Zabrza
Odpisz
21 grudnia 2024, 20:08
Bruh, jak w zeszłym roku znalazłam ogromne siedlisko szczurów za dworcem, to moim pierwszym pomysłem było danie jednego chłopakowi z klasy na wigilię
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:28
Odpisz
21 grudnia 2024, 19:19
@Rebelian_Chaosu: Igni ma raka?😥
Odpisz
17 grudnia 2024, 10:14
Frien :>
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:31
Niedroga
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:29
Prawda
Raz na chodniku przed domem takiego frena znalazłem, taki brązowy był
Odpisz