Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mai507

11 czerwca 2013, 15:28

Ale mam Sims 3 kariera, 4 pory roku i zwierzaczki. za niedługo będę mieć kilka innych :3

Avatar qbadrewnik

28 lutego 2014, 11:17

@Mai507: the sims 1 ! w to sie grało ! gimby nie znajo 1

Avatar Mai507

28 lutego 2014, 14:11

@qbadrewnik: wiem, kiedyś były u nas na kompie i 1 i 2, mój tata w to grał a ja sie przyglądałam jak tworzył swoich simów ^-^

Avatar qbadrewnik

28 lutego 2014, 15:16

@Mai507: a ja sie przyglądałem jak mój starszy brat tworzy simów ^^ a potem ja towrzyłem :D w simsach 3 Nawet robiliśmy na spółke OSP :D i strażaków !

Avatar Mai507

11 czerwca 2013, 15:24

a ja nie mam zwierzaczka ;(

Avatar chihuahua111

21 lutego 2013, 12:50

Koty sa cool xD sama mam 3 kicie. Smiesza mnie ludzie ktòrzy sie ich boja xp psy tez uwielbiam i dla mnie ten podzial "Milosnicy kotòw" i "Milosnicy psòw" jest po prostu zalosny :)

Avatar mikulek04

1 stycznia 2012, 01:00

czym oni go karmili?!
weźcie skończcie. Zwierzątka są fajne, i kot, i pies.

Avatar miszcz

9 grudnia 2011, 14:11

Psy są lepsze, bo to w końcu one są najlepszymi przyjacielami człowieka... Nie piszcie że to koty są lepsze skoro nie macie psa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar miszcz

3 października 2013, 21:06

@GrumpyCat: Cóż, ja nie czytałem co piszę bo nie mam na to czasu.

Avatar GrumpyCat

3 października 2013, 21:07

@miszcz: Haha! Żeś dowalił komenta...

Avatar dergan99

9 grudnia 2011, 20:02

ten chłopak to jjay joker XD

Avatar Agent00Kurczak

9 grudnia 2011, 17:44

Zwierze to zwierze, nieważne jakie: czy to pies czy kot, czy niedźwiedź czy bóbr, glizda czy Bimber...

Avatar BUCxD

9 grudnia 2011, 16:51

a fuj kot to kot :(

Avatar foxterier16

9 grudnia 2011, 16:32

nie ma zwierząt lepszych i gorszych, każde ma swój charakter

Avatar chupacabra001

9 grudnia 2011, 15:50

Ja mam królika i mam spokój. :-)

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2011, 14:39

Wnerwiają mnie te komentarze,, Koty są głupie" , ,,Koty są do niczego"

Avatar darcus

9 grudnia 2011, 14:06

KOTY SĄ DO CHRZANU

Avatar konsacz09

9 grudnia 2011, 12:49

koty sa spoko!

Avatar kokomando

9 grudnia 2011, 07:19

Koty są głupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Nie zadzieraj z bobrami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka