Słoik pełen tego, co lubią we mnie dziewczyny...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Drewniany kominek
Żartownisie
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2014, 19:53
Emm nic u niego nie lubią. x3
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:08
;-;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:43
@eenika987: gówno 1:0 ^^
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:11
@Zwierzakowa: wut ?!
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:41
@eenika987: Jezus, nie do ciebie xD Tak się zastanawiałam gdzie się podział mój komentarz a on tu jest haha
Odpisz
13 sierpnia 2014, 07:12
@Zwierzakowa: -_-
Odpisz
13 sierpnia 2014, 11:13
@eenika987: O Boże, bez spiny już ;D
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:45
@Zwierzakowa: ,--__--,
, ,
xD
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:04
Jest pełny powietrza, kobiety chyba lubią powietrze.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 21:52
@dustin2001: wiele kobiet nie może żyć bez powietrza ;-; chyba nawet wszystkie
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:09
Lubią w tobie powietrze...a powietrze jest wszędzie...i jest potrzebne do życia...JESTEŚ IM POTRZEBNY DO ŻYCIA KOLEŚ NIE SPIE**OL TEGO !!!
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:37
@Lacoste: Ciekawy tok myślenia :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:59
@Lacoste: Tacy " myśliciele " jak ty, powinni komentować każdy obrazek :)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:07
dzięki ? :D staram sie :P
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:12
Z niczego da się zrobić wszystko
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:46
czyli niczego
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:57
@Sara123321: No shit sherlock
Odpisz
11 sierpnia 2014, 19:32
@Zwierzakowa: masz coś do mnie ?!
Odpisz
11 sierpnia 2014, 20:19
@Sara123321: Tak.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:15
@Zwierzakowa: co
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:44
@Sara123321: g*wno 1:0 ^^
Odpisz
15 sierpnia 2014, 09:24
@Zwierzakowa: dla mnie ^^
Odpisz
15 sierpnia 2014, 13:10
@Sara123321: No, 0 dla ciebie. Na razie wygrywam ;D
Odpisz
4 września 2014, 19:23
@Zwierzakowa: odwrotnie ^.^
Odpisz
4 września 2014, 19:29
@Sara123321: Nie umiesz w to grać czy jak?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:06
lubią w nim powietrze... to takie smutne :(
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:02
:c
Odpisz