Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 19:14

Dla wszystkich co niewiedzą czemu polland ball ma odwórócone kolory :
on ma tak bo twórca chciał się ponabijać z nas polaków ignorójcie to żeby to nie działało i nie kontynuujcie komiksów o poland ballu z odwróconymi kolorami bo to obraza polski a wy to polacy a obcokrajowcy niech sie naśmiewają my mamy ich w dupie !!! oczywiście mozecie tłumaczyć polland balla wymyślać coś do niego ale w przypadku pomysłu dajcie polske nie polland balla bo jaki sens ma nażmiewanie się z samych siebie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar wiedzma102

12 lutego 2017, 21:26

Twoje stare komentarze bolą w oczy.

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2017, 21:41

@wiedzma102: OŁ SZJET ktoś to odkrył.

Avatar KalkoPl

17 czerwca 2016, 17:40

Na 3 obrazku powinno być "Eurekur#a!"

Avatar AnonimowyObserwator

11 marca 2016, 14:16

@KontoUsunięte: A poza tym polandball może po prostu stać do góry nogami.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 15:59

zamiast "pieprzysz" powinno być "pie**olisz". Byłoby zabawniej XD

Avatar dominik11087

16 sierpnia 2014, 23:52

Ameryka i Polska nie powinna się wtrącać w sprawy między Ukrainę a Federację Rosyjską to jest ich wewnętrzna sprawa Ja nie mam zamiaru ginąć za PO-lske w której dziś żyjemy i za bajkową postać żywcem wyrwaną z bajek Walta Disneya (Donald)

Avatar dzinx

17 sierpnia 2014, 20:13

@dominik11087:
każdy widzi że to ameryka i monako a nie polska co ty idiota jesteś????

Avatar WcaleNieMaureen

18 sierpnia 2014, 09:50

@dzinx: KTO TU JEST IDIOTĄ KU*WA

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 20:22

@dzinx: to nie polska to nie Monako to nie dupa tylko POLANDBALL

Avatar koza28

1 września 2014, 15:50

@WcaleNieMaureen: Congratulations! You just have been trolled. Receive your prize at the information desk. Have a nice day!

(jeśli to rodzaj podwójnej gry to przepraszam ;) )

Avatar haha3

20 sierpnia 2014, 02:53

Żałosne odwracanie kolorów.

Avatar gORb123

17 sierpnia 2014, 16:06

Happy Appy

Avatar wolwerine

15 sierpnia 2014, 18:03

nie rozumiem, co Ameryka zjada?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 19:17

A chińskie kopie?

Avatar Jurek_Kiler

15 sierpnia 2014, 20:41

To już nie są ajfony

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 18:29

co to za kraj obok ameryki co sprzedaję jabłka

Avatar Darwineek

15 sierpnia 2014, 18:32

Kanada?

Avatar NicNieWiedzacaSwinia

15 sierpnia 2014, 18:39

PolandBall

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 18:47

@Darwineek: kanada ma lisc klonu na fladze

Avatar deadxp

16 sierpnia 2014, 13:41

Demokratyczna republika Konga.

Avatar dzinx

15 sierpnia 2014, 18:43

wyjątkowo głupi gimb to rysuje.

Avatar
Michaelpl03

18 sierpnia 2014, 15:57

@dzinx: Przynajmniej mądrzejszy od Ciebie...

Avatar Park_Jiminnie

13 kwietnia 2017, 23:27

@dzinx: Bo Ameryka to trójkąt

Avatar
Michaelpl03

14 kwietnia 2017, 00:35

@Park_Jiminnie: Musisz przypominać? xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka