Polskie jabłka, to najlepsze jabłka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Brawo za czujność!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2014, 19:14
Dla wszystkich co niewiedzą czemu polland ball ma odwórócone kolory :
on ma tak bo twórca chciał się ponabijać z nas polaków ignorójcie to żeby to nie działało i nie kontynuujcie komiksów o poland ballu z odwróconymi kolorami bo to obraza polski a wy to polacy a obcokrajowcy niech sie naśmiewają my mamy ich w dupie !!! oczywiście mozecie tłumaczyć polland balla wymyślać coś do niego ale w przypadku pomysłu dajcie polske nie polland balla bo jaki sens ma nażmiewanie się z samych siebie?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 19:15
KURnA JA CHYBA ZROZUMIAŁEM
Odpisz
15 sierpnia 2014, 19:36
nie wysilaj się tutejsze gimbusy i tak będą wsadzać na jeja odwrócone barwy
Odpisz
15 sierpnia 2014, 20:25
Wiesz, że słowa : "Polska" i "Polacy" pisze się z wielkich liter?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 22:52
@Missgrim130: O ignorÓjcie jeszcze nie wspomniałaś :)
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:00
To jest już tak przyjęte ._.
Polandball jest czerwono-biały, a Polska biało-czerwona. Nie ma sensu dalej tego drążyć, bo to co opisałeś jest też nieprawdą wyssaną z palca, jednak jest coś w tym prawdziwego. Polandball rysować się powinno czerwono-białego...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:08
@Reines: Poland, Polska w języku angielskim Polska czyli Poland ma biało czerwoną flage, ball piłka w języku angielskim , polandball czyli kulkowa wersja Polski. a przypominam że Polska czyli Poland ma flagę biało czerwoną a nie czerwono białą więc nie poszcie mi że to jest Polskiball a nie polandball ponieważ to jest to samo
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:44
prawdiewy POlag robieje błędy
Odpisz
12 lutego 2017, 21:26
Twoje stare komentarze bolą w oczy.
Odpisz
12 lutego 2017, 21:41
@wiedzma102: OŁ SZJET ktoś to odkrył.
Odpisz
17 czerwca 2016, 17:40
Na 3 obrazku powinno być "Eurekur#a!"
Odpisz
11 marca 2016, 14:16
@KontoUsunięte: A poza tym polandball może po prostu stać do góry nogami.
Odpisz
6 czerwca 2015, 15:59
zamiast "pieprzysz" powinno być "pie**olisz". Byłoby zabawniej XD
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:52
Ameryka i Polska nie powinna się wtrącać w sprawy między Ukrainę a Federację Rosyjską to jest ich wewnętrzna sprawa Ja nie mam zamiaru ginąć za PO-lske w której dziś żyjemy i za bajkową postać żywcem wyrwaną z bajek Walta Disneya (Donald)
Odpisz
17 sierpnia 2014, 20:13
@dominik11087:
każdy widzi że to ameryka i monako a nie polska co ty idiota jesteś????
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:50
@dzinx: KTO TU JEST IDIOTĄ KU*WA
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:22
@dzinx: to nie polska to nie Monako to nie dupa tylko POLANDBALL
Odpisz
1 września 2014, 15:50
@WcaleNieMaureen: Congratulations! You just have been trolled. Receive your prize at the information desk. Have a nice day!
(jeśli to rodzaj podwójnej gry to przepraszam ;) )
Odpisz
20 sierpnia 2014, 02:53
Żałosne odwracanie kolorów.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 16:06
Happy Appy
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:03
nie rozumiem, co Ameryka zjada?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:04
@wolwerine: iPhone
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:06
@Jurek_Kiler: firmy apple?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:08
@wolwerine: Zgadza się.
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:55
@wolwerine: A od kiedy iPhony produkuje inna firma niż Apple?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 19:17
A chińskie kopie?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 20:41
To już nie są ajfony
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:29
co to za kraj obok ameryki co sprzedaję jabłka
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:32
Kanada?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:39
PolandBall
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:47
@Darwineek: kanada ma lisc klonu na fladze
Odpisz
16 sierpnia 2014, 13:41
Demokratyczna republika Konga.
Odpisz
15 sierpnia 2014, 18:43
wyjątkowo głupi gimb to rysuje.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:57
@dzinx: Przynajmniej mądrzejszy od Ciebie...
Odpisz
13 kwietnia 2017, 23:27
@dzinx: Bo Ameryka to trójkąt
Odpisz
14 kwietnia 2017, 00:35
@Park_Jiminnie: Musisz przypominać? xD
Odpisz