Święta Święta i po Świętach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Płać pan
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2025, 00:11
pokemoniary
Odpisz
29 grudnia 2024, 14:31
I mój stryj z rodziną.
Odpisz
29 grudnia 2024, 14:07
ta i przez to nie czuć świąt w ogóle k...a już po świętach nawet nie z czaiłem
Odpisz
27 grudnia 2024, 09:54
W tym roku u mnie nawet nie było źle z tym
Odpisz
27 grudnia 2024, 09:52
kolejny dowód że trzeba obalić kapitalizm
Odpisz
29 grudnia 2024, 11:17
@Beowulf_: To nie wina kapitalizmu tylko firm, które robią wszystko dla pieniędzy
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2024, 04:01
@Sonic_w_fortnite: BO NA TYM POLEGA KAPITALIZM
W KAPITALIZMIE TAK ZAWSZE BĘDZIE
Odpisz
31 grudnia 2024, 18:09
@Beowulf_: Socjalizm polega na głodowaniu
W socjalizmie zawsze tak będzie
Odpisz
31 grudnia 2024, 18:47
@Sonic_w_fortnite: No i po co się tak ośmieszasz?
W kapitalizmie wszystko się opiera na pieniądzu, o to chodzi. Na rynku dominuje firma która najwięcej zarabia. Zarabianie jest celem i miarą sukcesu każdej firmy w kapitalizmie.
W komunizmie firmy nie muszą r....ć ludzi na kasę i starać się za wszelką cenę maksymalizować zysków, bo tam ich celem jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa.
W kapitalizmie firmy produkujące porządne produkty jak np. Duralex bankrutują, a odnosi w nim wielkie sukcesy tani, ...jowy, masowo produkowany syf z chin, który się będzie psuł co kilka miesięcy i ostatecznie wyjdzie znacznie drożej.
Odpisz
1 stycznia 2025, 00:34
@Beowulf_: W socjalizmie firmy nie rvchają, poniewż to one i społeczeństwo są rvchane przez państwo
Odpisz
3 stycznia 2025, 08:37
@Sonic_w_fortnite: :rofl: dobra idź głosować na konfederację klaunie
Odpisz
3 stycznia 2025, 10:52
@Beowulf_: Widać, że jesteś lewakiem. Nic tylko przezywanie i zwalanie wszystkiego na kapitalizm. System ten jest dobry, ale leniwe kluchy jak ty, które chcą jedynie dostawać pieniędzy od państwa za nic, uważają go za zły
Odpisz
3 stycznia 2025, 23:47
@Sonic_w_fortnite: "Nic tylko przezywanie i zwalanie wszystkiego na kapitalizm."
Zero k...a samoświadomości. Przeczytaj dyskusję jeszcze raz, jestem jedynym który miał jakiekolwiek argumenty. Skoro nie dosyć że pie....isz od rzeczy, to nawet nie uzasadniasz, to jedyne co mogłem odpowiedzieć, pozdro.
"System ten jest dobry"
Bo tak powiedziałeś, bez żadnych argumentów, mhm jasne
"ale leniwe kluchy jak ty, które chcą jedynie dostawać pieniędzy od państwa za nic, uważają go za zły"
Zaraz pewnie mi powiesz, że 1% najbogatszych ludzi ma POŁOWĘ majątku tego świata dlatego że na niego ciężko pracowali, a pozostałe 90% to śmierdzące lenie. To wcale nie tak że ojciec Elona Muska został bogaty na wykorzystywaniu biednych afrykańczyków, a Elon dzięki temu miał zapewnioną najlepszą edukację i że nigdy mu na nic pieniędzy nie zabraknie.
Odpisz
5 stycznia 2025, 10:05
@Beowulf_: System jest dobry, ale państwo musi mu pozwolić by działał. Prawo które jest tak proste, że łatwej hieroglify bez ich znajomości rozczytasz powoduje, że tylko wielkie firmy mogą istnieć w Polsce.
Każdy ma prawo do zarabiania. Nawet duże firmy. Możesz sobie założyć firmę, nikt Ci nie broni. Co prawda nie każda firma może się utrzymać, ale wciąż te wszystkie wielkie korporacje rządzące światem zaczynały od małych przedsiębiorstw.
W komunizmie i socjalizmie firmy rvchają każdego, ponieważ to państwo w tych systemach decyduje jaka ma być cena produktów. Jak powszechnie wiadomo, kończy się to tym, że sklepy są puste, a tylko na święta można sobie pozwolić na więcej [patrz: PRL].
W socjalizmie firmy, które chcą coś produkować też upadają ponieważ to państwo im mówi za ile mają sprzedawać to co zrobili. Przez to firmy są na minusie bo sprzedawają za mniej pieniędzy niż za ile kupili rzeczy potrzebne do produkcji.
To że Elon i kilka innych bogatych mieli szczęście to nie oznacza, że każdy bogacz dostał kasę po starych. Ich rodzicie też musieli na swoje majątki pozarabiać.
Odpisz
5 stycznia 2025, 10:07
@Sonic_w_fortnite: wystarczająca liczba argumentów?
Odpisz
27 grudnia 2024, 09:49
Zawsze grałem w Black, bo wolę Reshirama, nigdy nie doszedłem do momentu złapania go
Odpisz