Co by tu dzisiaj zrobić...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
No to posłuchane
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2022, 23:22
Piękne, idealnie na czasie
Btw, pozdro z losowych
Odpisz
25 listopada 2018, 00:27
hihi BENIZ
Odpisz
20 września 2014, 15:39
czy ta kula mówi "pomóżcie mi" XD
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:32
Już raz Finowie pokazali co potrafią.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:48
W wojnie zimowej 1939/1940, a tak w ogóle to w tamtej wojnie zadecydowało ukształtowanie terenu, przy dzisiejszej potędze militarnej Rosji, Finowie zwyczajnie nie dali by rady.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:51
Finowie wygrali bo mieli dobrą Obrone Terytorialną. I każdy obywatel miał broń! No i teren też.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:54
Dla mnie 56 % sukcesu to gęsty, zalesiony teren, 37 % zorganizowane wojsko, 7 % wykorzystywanie licznych błędów wojsk Rosyjskich.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:58
I nie zapominaj, że wtedy był śnieg a Finowie nieźle na nartach zapieprzają :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:00
Śnieg = Teren.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:34
I zimno,nie zapomnij o zimnie.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:41
@drzewiec: Zimno, zimny teren, do którego Rosjanie zresztą byli przyzwyczajeni więc to tak nie miało wielkiego znaczenia :)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 17:41
Ci Rosjanie Byli z Ukrainy, Z Krymu, Z Kazachstanu, Z Armenii, to coś mówiłeś o przyzwyczajeniu?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:14
A to nie było tak, że ruskim się amunicja po prostu skończyła? :|
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:16
Co? :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:21
Amunicja. Takie coś, że wkładasz do karabinu i robisz pifpaf .-.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:22
;-; Dzięki:P
Odpisz
20 sierpnia 2014, 18:32
Teraz też pokażą, będą rzucać przeciwpancernymi Nokiami.
Odpisz
10 września 2014, 11:18
Finowie wtedy wygrali, ponieważ mieli w swoich szeregach "Białą śmierć" i wcale nie chodzi o chorobę...
Odpisz
16 września 2014, 18:33
@Attero: oj tam to była jedna osoba. Obeszli by się bez niego jak Rosjanie bez Zajceva.
Odpisz
17 września 2014, 18:18
Ale on zabił ponad 500 wrogów...
Odpisz
17 września 2014, 18:21
@Attero: A co z tymi kolejnymi oddziałami wroga liczącymi po parenaście tysięcy?
Odpisz
17 września 2014, 18:52
Emm... O 500 mniej??
Odpisz
17 września 2014, 19:04
@Attero: A co z pozostałymi? Myślisz, że Rosjanie zaniechali dalszej ofensywy tylko i wyłącznie dlatego bo w armii Fińskiej był Simo Häyhä?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:27
prkl prkl :D
Odpisz