Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kugatsu_62782

11 czerwca 2022, 23:22

Piękne, idealnie na czasie
Btw, pozdro z losowych

Avatar shturmowiec

25 listopada 2018, 00:27

hihi BENIZ

Avatar
Konto usunięte

20 września 2014, 15:39

czy ta kula mówi "pomóżcie mi" XD

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 15:32

Już raz Finowie pokazali co potrafią.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 15:48

W wojnie zimowej 1939/1940, a tak w ogóle to w tamtej wojnie zadecydowało ukształtowanie terenu, przy dzisiejszej potędze militarnej Rosji, Finowie zwyczajnie nie dali by rady.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 15:51

Finowie wygrali bo mieli dobrą Obrone Terytorialną. I każdy obywatel miał broń! No i teren też.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 15:54

Dla mnie 56 % sukcesu to gęsty, zalesiony teren, 37 % zorganizowane wojsko, 7 % wykorzystywanie licznych błędów wojsk Rosyjskich.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 15:58

I nie zapominaj, że wtedy był śnieg a Finowie nieźle na nartach zapieprzają :D

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 16:00

Śnieg = Teren.

Avatar drzewiec

11 sierpnia 2014, 16:34

I zimno,nie zapomnij o zimnie.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 16:41

@drzewiec: Zimno, zimny teren, do którego Rosjanie zresztą byli przyzwyczajeni więc to tak nie miało wielkiego znaczenia :)

Avatar korobov

11 sierpnia 2014, 17:41

Ci Rosjanie Byli z Ukrainy, Z Krymu, Z Kazachstanu, Z Armenii, to coś mówiłeś o przyzwyczajeniu?

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 18:14

A to nie było tak, że ruskim się amunicja po prostu skończyła? :|

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 18:16

Co? :D

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 18:21

Amunicja. Takie coś, że wkładasz do karabinu i robisz pifpaf .-.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 18:22

;-; Dzięki:P

Avatar chupacabra001

20 sierpnia 2014, 18:32

Teraz też pokażą, będą rzucać przeciwpancernymi Nokiami.

Avatar Attero

10 września 2014, 11:18

Finowie wtedy wygrali, ponieważ mieli w swoich szeregach "Białą śmierć" i wcale nie chodzi o chorobę...

Avatar
Konto usunięte

16 września 2014, 18:33

@Attero: oj tam to była jedna osoba. Obeszli by się bez niego jak Rosjanie bez Zajceva.

Avatar Attero

17 września 2014, 18:18

Ale on zabił ponad 500 wrogów...

Avatar
Konto usunięte

17 września 2014, 18:21

@Attero: A co z tymi kolejnymi oddziałami wroga liczącymi po parenaście tysięcy?

Avatar Attero

17 września 2014, 18:52

Emm... O 500 mniej??

Avatar
Konto usunięte

17 września 2014, 19:04

@Attero: A co z pozostałymi? Myślisz, że Rosjanie zaniechali dalszej ofensywy tylko i wyłącznie dlatego bo w armii Fińskiej był Simo Häyhä?

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 12:27

prkl prkl :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

No to posłuchane

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka