@SebekFistaszki: Oli kupił grę którą mu odradzaliśmy
i zdecydował że chce zwrócić
ale już nie może zwrócić
i teraz nikt nie jest zadowolony
dlatego chce mu wysadzić dom
Kojarzycie tych zawodników, co chcą ukończyć grę na 100%? No to Oli robi odwrotną misję. Stara się zostawić jak najmniejszy ślad na grze. Taki 1% to jak takie ukłucie rzutki – absolutne minimum
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2024, 20:55
Z losowych
Odpisz
30 grudnia 2024, 20:56
@sssstttt:
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:18
Nie powinno mnie to śmieszyć, ale śmieszy
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:19
@Oliwier256: Oli ja cię zniszczę czaisz? Unicestwię.
Będę w ciebie rzucał młotkami kumasz?
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:21
@CupOfWater:
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:24
@Oliwier256: Nie będziesz stary. Taryfa ulgowa się skończyła. To twój koniec.
Nawet Czerwony Diabeł nie zna piekła którego teraz doświadczysz.
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:26
@CupOfWater:
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:44
@Oliwier256: nie zwracajcie na mnie uwagi, poprostu oglądam ciekawy wątek
Odpisz
29 grudnia 2024, 01:18
@Rebelian_Chaosu: * siada obok * dasz popkornu?
Odpisz
29 grudnia 2024, 01:25
@Kotel2077: trzymaj "połowe"
Odpisz
29 grudnia 2024, 01:29
@Rebelian_Chaosu: :D
* Bierze całość i zaczyna jeść *
Odpisz
29 grudnia 2024, 10:09
@CupOfWater: dzień dobry. Nie uważasz, że grożenie jest niemiłe?
Odpisz
29 grudnia 2024, 10:11
@JaJestemZWami: to nie groźba
To przyjacielskie ostrzeżenie
Odpisz
29 grudnia 2024, 16:13
@CupOfWater: przepraszam bo ja niezorientowany, co k...a
Odpisz
29 grudnia 2024, 16:31
@SebekFistaszki: Oli kupił grę którą mu odradzaliśmy
i zdecydował że chce zwrócić
ale już nie może zwrócić
i teraz nikt nie jest zadowolony
dlatego chce mu wysadzić dom
Odpisz
29 grudnia 2024, 21:55
@CupOfWater:
Odpisz
30 grudnia 2024, 00:26
@Oliwier256: oli tak się nie robi wejdź do menu gry i wtedy refunduj
Odpisz
29 grudnia 2024, 17:44
Nikt nie rozumie o co chodzi
Odpisz
29 grudnia 2024, 18:42
wszytsko jest napisane na memie
Chce zwrócić po pobraniu 1%
Odpisz
29 grudnia 2024, 16:27
Przeszło na główną
czyli nawet admin sądzi że Oli powinien był kupić Yakuze
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:19
Kojarzycie tych zawodników, co chcą ukończyć grę na 100%? No to Oli robi odwrotną misję. Stara się zostawić jak najmniejszy ślad na grze. Taki 1% to jak takie ukłucie rzutki – absolutne minimum
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:16
Od samego przeczytania urosły mi pejsy
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:12
Święte księgi i zwoje prawa wypełnione
Oliwier, zostałeś już nie żydem
Jesteś Rabinem
Odpisz
29 grudnia 2024, 00:07
Oliwier patrzący w przyszłość innych wymiarów by zobaczyć czy przejdzie grę czy ...ja mu sie uda:
Odpisz