Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2024, 00:50
Tak samo się czułem po kartkówce z gegry w gimnazjum, ja 5 reszta 1, a sama kartkówka troche za kare.
PS trzeba było podać współrzędne punktów na podstawie numerowanych południków i równoleżników.
Odpisz
31 grudnia 2024, 19:30
@welpa44: też miałem z tego pałę.
Odpisz
30 grudnia 2024, 21:08
Przypomniało mi to sytuację z podstawówki. Pewnego dnia oddali nam na matematyce (chyba 1 i 2 lekcja) sprawdziany, żeby nie było w podstawówce nie uczyłem się zbyt dużo bo ciągle latałem na dwór grać w gałę z kolegami. Co się okazuję ja 5 reszta 2 i 1. Pani się drze na nich ja się uśmiecham w duszy bo niektórych tak nienawidziłem że robiło mi się dobrze kiedy ona na nich nakrzyczała. Trzecia lekcja fizyka i co najlepsze pani oddała sprawdziany ja 5 reszta 1. Jeszcze większy armagedon a ja śmieję się w duszy. Przychodzi wicedyrektorka (drzwi w drzwi z salą od fizyki) i pyta się dlaczego się ona tak drze. Pani od fizy tłumaczy jej że cała klasa oprócz mnie dostała 1 i ona zapytała mnie jak to zrobiłem to jej powiedziałem że czytam książki i gram w gry planszowe (xd sama prawda). I dyrektorka wtedy powiedziała dlaczego cała klasa nie może brać że mnie przykładu. Ja śmiałem się w duszy i patrzyłem jak cierpią. Chociaż niektórych żałowałem, ale wojna uświęca środki. Skończyłem w liceum na mat-fiz-infie więc nwm jak wyjdzie chociaż z fizy mam 4 a z matmy i infy. Tylko jeszcze napisać dobrze maturę w tym roku i będzie cacy.
Odpisz
30 grudnia 2024, 21:56
@Baldwin: powodzenia na maturze
Odpisz
30 grudnia 2024, 22:29
@piotrkacz: dzięki
Odpisz
30 grudnia 2024, 19:53
u mnie jak jeszcze chodziłem do szkoły to nauczyciele mówili że jestem najlepszy z najgorszych
Odpisz
30 grudnia 2024, 19:13
Złoty śmieć
Odpisz