Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 18:59
Mało który książe miał zamek obsypany pieprzem
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:07
jestem właścicielem zamku ale nie jestem księciem... kurcze
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:09
@mrklorens: A ja jestem bogaty, mam zamek, jestem królem ale nie jestem brzydki ;/ ku*wa szkoda ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:12
@jacek1s: i która cie teraz zechce ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:18
Ty miłości moja :*
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:37
@jacek1s: nie moge bo jesteś przystojny ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:40
dla ciebie wyleje sobię na twarz kwas ok ? ;3
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:46
@jacek1s: Mogę Ci powybijać zęby, tanio.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:50
@chupacabra001: Spoko przyda się jeszcze ktoś do biczowania znasz kogoś? Poza tym trzeba to będzie załatwić w piwnicy żeby nikt nie widział ;D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:12
@jacek1s: Zgłaszam się na ochotnika! Mam spore doświadczenie, biczowałem już u takich sław jak Hrabia Dracula, Vlad Palownik, czy chociażby uwielbiany przez wszystkich Sauron nadaje się?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:12
@jacek1s: ostatecznie możesz być przystojny -,-" niech już będzie ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:21
jeej ;D w końcu liczy się wnętrze ;3
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:33
@jacek1s: np; szynka,ser itp.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:53
@jacek1s: Piwnicę mam, a zamiast biczowania załatwi się ciekawe tortury.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:56
@chupacabra001: Spoko ;D Tylko bez rozsadzania odbytu :x
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:57
@chupacabra001: taa jeest, przywiąże się go do krzesła i każe oglądać obrady sejmu.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:24
@jacek1s: A ja mogę zjeść wszystko co masz na zewnątrz, tzn. pieczywo, a wnętrze to znaczy ser majonez sałata itp. zostawię. W ten sposób każdy żygnie na twój widok.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2014, 15:27
@coloman: A ty wiesz ,że Hrabia Dracula i Vlad Palownik to ta sama osoba ? XD
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:43
@Jane666: nie do końca, bo hrabia Dracula to wytwór fikcji, koleś który był wampirem, ale tak wiem :D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:49
@chupacabra001: Najgorsza tortura dla kanapki to jej zjedzenie ha ha :)
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:34
@coloman: Hrabia Dracula był inspirowany postacią historyczną - Vlada Tepesa o przydomku Palownik nazywany był "Dracula".
Odpisz
12 sierpnia 2014, 18:32
@lordofshadow: o tym ostatnim nie wiedziałem
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:14
@jacek1s: nie jesteś królem, tylko kanapką ^^
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:07
Naucza też czym jest syndrom sztokholmski
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:12
@Filipo100: a co to jest?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:13
@coloman: zaprzyjaźnisz się z porywaczem
Odpisz
12 sierpnia 2014, 14:14
dziękuje
Odpisz